Skocz do zawartości

Postój zestawu na parkingu przy TERMACH w UNIEJOWIE?


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dzwoniłem dzisiaj do Uniejowa i można stanąć u nich na parkingu kamperem, parking jest bezpłatny i całodobowy, może był ktoś niedawno i może coś bliżej powiedzieć jak tam sytuacja wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Prusiak napisał(a):

Całkiem niedawno odbył się tam zlot kolegów i kokezwnek z Camperteam... tak że chyba wygląda to tak jak kiedyś bywało. :D

Zapożyczyłem jedną fotkę stamtad:

4.jpg.75cee73988fb2b14fda746b574d75401.jpg

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanko - czy był ktoś w tym roku w Uniejowie zestawem.

Czy to pole na zdjęciu powyżej jest ogólnie dostępne i można tam stawać, czy było wydzielone tylko na zlot?

W ogóle, którędy się tam wjężdza? Na mapach google widzę dwie opcje - albo przy budynku głównym jest droga zamykana pacholkami parkingowymi, albo ze sto metrów wcześniej jest skręt w prawo i dalej jakaś kładka.

Generalnie prośba o porady jak zaparkować. Wybieram się dzisiaj i to będzie pierwszy raz na "półdziko". Nie chce się w sobotę znaleźć w sytuacji gdzie jestem zabarykadowany przez tłumy gdyż moje możliwości manewrowania z uwagi na małe doświadczenie są mocno ograniczone.

Prośba o wskazówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2023 o 07:48, Lunarii napisał(a):

Nie chce się w sobotę znaleźć w sytuacji gdzie jestem zabarykadowany przez tłumy gdyż moje możliwości manewrowania z uwagi na małe doświadczenie są mocno ograniczone.

Doświadczenie może nic nie dać, jeśli się nic nie zmieniło, to tam jest haos parkingowy i niezmiernie ciasno.

Jak chcesz zestawem, to albo przed otwarciem term, albo po zamknięciu.

W dniu 23.01.2023 o 09:15, Prusiak napisał(a):

Całkiem niedawno odbył się tam zlot kolegów i kokezwnek z Camperteam... tak że chyba wygląda to tak jak kiedyś bywało. :D

Zapożyczyłem jedną fotkę stamtad:

4.jpg.75cee73988fb2b14fda746b574d75401.jpg

Tylko zwrócić trzeba uwagę, że poza obozem nie ma nikogo. Normalnie ta łączka jest autami zastawiona na full.

Nie ma problemu zostać, kłopot z dotarciem i powrotem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2023 o 07:48, Lunarii napisał(a):

Mam pytanko - czy był ktoś w tym roku w Uniejowie zestawem.

Czy to pole na zdjęciu powyżej jest ogólnie dostępne i można tam stawać, czy było wydzielone tylko na zlot?

W ogóle, którędy się tam wjężdza? Na mapach google widzę dwie opcje - albo przy budynku głównym jest droga zamykana pacholkami parkingowymi, albo ze sto metrów wcześniej jest skręt w prawo i dalej jakaś kładka.

Generalnie prośba o porady jak zaparkować. Wybieram się dzisiaj i to będzie pierwszy raz na "półdziko". Nie chce się w sobotę znaleźć w sytuacji gdzie jestem zabarykadowany przez tłumy gdyż moje możliwości manewrowania z uwagi na małe doświadczenie są mocno ograniczone.

Prośba o wskazówki:)

My byliśmy w marcu, to nie jest żadne pole tylko parking, woda jest dostępna, jak staniesz tak stoisz, najlepiej blisko rzeki. Pewno już jesteś na miejscu to wszystko już wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, wjazd dostępny, miejsca dużo. Stały głównie kampery, my jako jedyny zestaw. Rano zapukała ochrona, że dyrektor wymaga aby ustawiać się w taki sposób że auto obok przyczepy (mieliśmy auto za przyczepa). Pogadałem chwilę i gość odpuścił stwierdzajac "on ma tylko obowiązek przekazać". W centralnej Polsce za dużego chyba wyboru nie ma, więc tym bardziej należy to uznać za fajna opcje na wyjazd z dzieciakami. Oprócz basenów są nowo oddane  bulwary po drugiej stronie wart, ogród zamkowy. Świetne place zabaw. Rano poszliśmy na spacer ścieżką dydaktyczną, super siedlisko leśne, trasa 2.8 km. Na trasie punkt widokowy, metalowe figury zwierząt. Widać że jest gdzie pojeździć na rowerze. 

 

Znacie inne ciekawe miejscówki w łódzkim?

20230520_091842.heic 20230520_071632.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lunarii napisał(a):

Byliśmy, wjazd dostępny, miejsca dużo. Stały głównie kampery, my jako jedyny zestaw. Rano zapukała ochrona, że dyrektor wymaga aby ustawiać się w taki sposób że auto obok przyczepy (mieliśmy auto za przyczepa). Pogadałem chwilę i gość odpuścił stwierdzajac "on ma tylko obowiązek przekazać". W centralnej Polsce za dużego chyba wyboru nie ma, więc tym bardziej należy to uznać za fajna opcje na wyjazd z dzieciakami. Oprócz basenów są nowo oddane  bulwary po drugiej stronie wart, ogród zamkowy. Świetne place zabaw. Rano poszliśmy na spacer ścieżką dydaktyczną, super siedlisko leśne, trasa 2.8 km. Na trasie punkt widokowy, metalowe figury zwierząt. Widać że jest gdzie pojeździć na rowerze. 

 

Znacie inne ciekawe miejscówki w łódzkim?

20230520_091842.heic 2.54 MB · 2 pobrania 20230520_071632.heic 2.03 MB · 1 pobranie

Następnym razem nie dyskutuj tylko ustaw się jak Ci powiedzą, zaraz będę następny zakaz postoju przyczep/kamperòw czy to tak ciężko się przestawić, w Kazimierzu tez tak dyskutowali i kamperòw/przyczep nie chcą widzieć. Ach sami pracujemy na własny wizerunek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy 2 tygodnie temu. Przyjazd piątek wieczorem, wyjazd niedziela po południu. Razem było ze 40 ekip. Wszyscy stali po obwodzie parkingu i na środku było jeszcze sporo miejsca. Podejrzewam, że jak tężnie zaczną działać to skończy się darmowy parking. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.