Skocz do zawartości

Postój zestawu na parkingu przy TERMACH w UNIEJOWIE?


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Kolegów którzy znają Termy w Uniejowie o poradę czy można zaparkować zestawem na parkingu przy-Termach? :przyczepa:

Czy można tam podłączyć prąd , oraz z kim kontaktować się w tej sprawie? Czy na tym parkingu jest bezpiecznie?

Serdecznie proszę o odpowiedzi Koleżanki i Kolegów -uczestników ubiegłorocznego marcowego Spotkania w Uniejowie. Relacje ze spotkania przeczytałem z uwagą ,mam jednak wątpliwości czy wybrać się tam z przyczepą.

Term w Uniejowie nie znam ,stąd moje pytania. Planowany wyjazd to przyszły poniedziałek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam nawet Sekcja Łódzko-Mazowiecka robi sobie zloty  :yay:

odnośnie prądu to trzeba rozmawiać z kierownictwem Term

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj prąd 230V jest i się podepniesz ,jest polana przy basenie ,wjeżdzając po prawej stronie.

Jest bezpiecznie są kamery.Z toalet musisz korzystać w Termach.Nie ma na zewnątrz .

 

Stołuj się na miescie lepsze i tansze.

 

Miłego wypoczynku.   :hej:  

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wcześniej pisałem w zeszłym roku  Łódzko-Mazowieckie miało zlot wiosenny przy Termach i w tym roku też się szykuje impreza ,tak że szlak już jest przetarty nie tylko przez Karawaning.pl ale również i to wcześniej przez CamperTeam.pl  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku  kiedy planujecie powtórzenie ubiegłorocznego "SPOTKANIA"?

 

Ela chcę sprawdzić osobiście warunki kąpieli oraz jej jakość z porównaniem do węgierskich basenów termalnych               z uwzględnieniem faktu, iż Termy Uniejów to termalne wody solankowe.

       Chciałbym ,aby okazało się prawdziwe przysłowie "cudze chwalicie a swego nie znacie". Szkoda ,że nie ma tam kempingu.

        Pozdrawiam Lucek.

    

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najblisze spotkanie w Uniejowie , to 4-5-6- Kwiecień. karawanignowiec EU.

Następne 11-12-13- Kwietnia Camper-Team PL.

 

 

Jeszcze jedna porada :smirk:   idzcie na termy w  dresach (lub :hmm: ) i laczkach, ominiecie kolejkę do szatni. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
W dniu 20.02.2014 o 20:07, comsio napisał:

Witaj prąd 230V jest i się podepniesz ,jest polana przy basenie ,wjeżdzając po prawej stronie.

Byłem wczoraj i temat nieaktualny. 

Dzwoniłem wcześniej i dostałem info, że kempingować można na łące po lewej (bez 230V) i rzeczywiście pełno było ekip ale dojazd tam jest przez parking na którym wolna amerykanka panuje ?

Byliśmy o 17.00 i żaden zestaw nie miał możliwości wjazdu ani wyjazdu z łąki. 

Finał taki, że rakiem się wycofaliśmy i wylądowaliśmy w Ślesinie na starej sprawdzonej Wiktorówce.  Niestety aż 70km ale oferta kempingowa w okolicy Uniejowa słaba. Na Termy dojedziemy solo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, filipert napisał:

Byłem wczoraj i temat nieaktualny. 

Dzwoniłem wcześniej i dostałem info, że kempingować można na łące po lewej (bez 230V) i rzeczywiście pełno było ekip ale dojazd tam jest przez parking na którym wolna amerykanka panuje ?

Byliśmy o 17.00 i żaden zestaw nie miał możliwości wjazdu ani wyjazdu z łąki. 

Finał taki, że rakiem się wycofaliśmy i wylądowaliśmy w Ślesinie na starej sprawdzonej Wiktorówce.  Niestety aż 70km ale oferta kempingowa w okolicy Uniejowa słaba. Na Termy dojedziemy solo. 

Się ciesz że nie jechałeś kamperem bo byś musiał teraz 70km z buta naginać???

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, filipert napisał:

zwoniłem wcześniej i dostałem info, że kempingować można na łące po lewej (bez 230V) i rzeczywiście pełno było ekip ale dojazd tam jest przez parking na którym wolna amerykanka panuje ?

Byliśmy o 17.00 i żaden zestaw nie miał możliwości wjazdu ani wyjazdu z łąki. 

I kolejny powód aby to zaorać, razem z całym urzędem gminy.

Uniejów dzięki termom i ich zarządowi znany jest w Europie jako ....oaza zacofania, ciemnogrodu i przykład jak zniszczyć coś co mogło być fajne. 

Jedyne do czego mozna namawiać, to do omijania tego syfu szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, peja76 napisał:

Się ciesz że nie jechałeś kamperem bo byś musiał teraz 70km z buta naginać???

Oj tak ?

Z drugiej strony, małym kamperem może udało by się gdzieś wbić i poczekać aż przejazd na łąkę się utoruje. 

19 godzin temu, Cathay napisał:

Uniejów dzięki termom i ich zarządowi znany jest w Europie jako ....oaza zacofania, ciemnogrodu i przykład jak zniszczyć coś co mogło być fajne. 

Smutna prawda.

Widać, że wiele inwestycji się dzieje wokoło Term ale nie widzę na razie spójnej koncepcji. 

19 godzin temu, Cathay napisał:

Jedyne do czego mozna namawiać, to do omijania tego syfu szerokim łukiem.

Ja jestem optymistą z natury i nawet chętne tam wrócę zestawem ale następny raz to będzie obiad po pracy, pakowanie na spokojnie i wyjazd tak aby być tam około 22.00, powrót też trzeba odpowiednio zaplanować albo do 10.00 albo po 22.00.

Chetnych nie brakuje

IMG_20210619_163728.thumb.jpg.832360d976c8725e2b1aadf20954fda1.jpg

Ostrzegam tylko pojazdy z długim zwisem, bo na łąkę jest wjazd przez dróżkę która stanowi spore wyniesienie 

1042436920_IMG_20210619_1637102.thumb.jpg.452d4b63ea8e9151f134aa6140dffd87.jpg

Obok term jest mały zamek z ładnym parkiem, jest park linowy i kładka przez Wartę do miasta które czeka na odkrycie ?

I jeszcze info dla osób niepełnosprawnych, z niebieską kartą wpuszczają za szlaban, tuż za wejściem jest cywilizowany parking, choć też ciasny. Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi za darmo więc dla nas, puki córka nie skończy 7 lat, to 4h za 93zł.

No i najważniejsze, osoba niepełnosprawna omija kolejkę do kas która jest spora w weekendy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.