Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...zastanawiam się po co taki komentarz zamieszczasz :/ Stan osobowy twojej rodziny ani zasobność portfela nie jest mi znanan, nie napisałeś tez do jakiej kwoty szukasz. Chciałeś żeby Ci coś polecić to poleciłem. Co roku na tym forum pojawiają się takie kwiatki ja Ty, którym się nie chce poczytać forum tylko zakładaja temat i czekają aż im inni podadzą im nazwy kempingów na tacy, no i najlepiej żeby odrazu bez pudła spełniały ich oczekiwania. A wysil sie troche  i poszukaj sobie................Pozdrawiam

 

 

Chlopaku z malinowym nosem...teraz to juz przegiales swoja uprzejmoscia...

A wiesz ze zeschle kwiatki sie dobrze pala w kominku  :no:  :no:  ??

To nie moja wina ze watek sie na tyle rozwinal... nie bij przepraszam i juz nie bede...obiecuje poprawe :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety kolego prawda zawsze w oczy kole.

 

 

No przeciez przyznalem sie juz do bledu... czego jeszcze ode mnie oczekujesz przesympatyczny przyjacielu zwanym czesto rodakiem ?

Gdybys byl obok zrobilbym to w nieco inny sposob ale daleko mam do Warszawy  :look:  :look:  Widzisz teraz jak kole moje oczy Twoja prawda ?

Skonczmy ta dziwaczna konwersacje...duzo pracy mam dzis i nie mam zamiaru psuc sobie dnia przez jakis watek na forum  :ee:  :ee:

Temat/watek uwazam za zamkniety a za wszelakie przyjazdne wypowiedzi serdecznie PODZIEKOWAC  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Spędziłam u nich ostatni tydzień. Jestem bardzo zadowolona. Warunki super, czyste łazienki, woda ciepła 24h w cenie, ogólnie dostepna kuchnia. zmywalnia, pralnia, miejce do przygotowania ryb kupionych u rybaków :yay: (to nic, że o 4:30 rano).  Ceny przystepne :] Do tego całe 7 dni pogody (jednego dnia przeszła burza rano) jeszcze mi się to nie zdarzyło w Chłapowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Ostatni tydzień czerwca spedziliśmy na Alexie. Opinie o miejscu nie są przesadzone. Kemping jest bardzo dobrze zorganizowany i prowadzony. Nawet na siłę ciężko coś zarzucić.

Przyjechaliśmy na miejsce w poniedziałek nad ranem. By nie brzęczeć stanęliśmy w niezamieszkanej alejce na drzemkę do rana. Wszystko w uzgodnieniu z ochroną. Rano właściciel oprowadził po kempingu i wybraliśmy miejsce postoju.

Największym plusem dla nas to widok morza prawie z każdego zakątka. Dobre zejście z klifu wyłącznie dla gości. Może z wózkiem byłoby nam ciężko, ale malucha nosząc w nosidełku łatwo było wszędzie dotrzeć.

Plaża niezbyt szeroką, ale w porze w jakiej byliśmy nie było problemu z wciśnięciem parawanu.

 

Poza tym fajnie, że na miejscu jest: dobra restauracja, piekarnia, sklep, wędzarnia ryb. W pobliżu można poszwędać się po straganach, zjeść lody, czy gofry. Inne knajpki z jedzeniem również przyzwoite.

 

Na polu można podmienić butlę z gazem. Nam się przydalo.

 

Rowery równie nie stały w miejscu. Do Jastrzębiej Góry bezproblemowy dojazd. Do Władysławowa i Hel deko gorzej. O ile samym rowerem można jeździć to z dzieckiem w przyczepce jest ciasno we Władku. Za to można wyjechać za tablice miejscowości i zatrzymać się na parkingu by cieszyć się ścieżkami na półwyspie :)

 

Podsumowując: pobyt w pełni udany :ok:

 

post-8-0-18363000-1435975730_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Tak właśnie lubię :slina:  Nie ma tłoku, nie trzeba potykać się o "sąsiadów", w miarę intymnie i swobodnie.

Gratuluję Ci mile spędzonego czasu.

Przypuszczam jednak, że lada moment, jeśli nie już, sytuacja jest na kempingu będzie (jest) zupełnie inna.

Mam na myśli ilość przyczep i osób :hmm:

Tradycyjnie wybieram się również w te okolice, ale celuję na okres, kiedy będzie trochę "mniej" przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kristofer, sytuacja w niedziele, jak wyjezdzaliśmy już była inna. By wytargać budkę musiałem prosić sąsiadów. Ale ludzie przyjaźni i chętni do pomocy :ok: W dodatku sąsiedzi trafili się również z Białegostoku :)

 

Ponoć w sezonie zawsze jest tłoczno. Urok nadmorskich kempingów :niewiem: Nie wiem czy będę chciał przetestować wypoczynek w większym gronie sąsiadów :hmm: Podobnie jak Ty, raczej lubimy mieć deko swobody i intymności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Czy ktoś może wie czy w pieszej odległości od kampingów Alexa lub Horyzont znajduje się jakiś sklep spożywczy- chodzi mi głównie o świeże owoce i warzywa? Chcę jechać tam z synkiem 2 letnim pod namiot (bez samochodu) ale się waham ze względu na prawdopodobny brak sklepów w okolicy. Wiem ze w centrum Władka tez jest inny kamping ale wolałabym te bo czytałam ze jeżdżą tam ludzie z dziećmi. Będę wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blisko sklepik wielobranżowy, jakieś 5min spacerkiem od Alexa, przy głównej ulicy prowadzącej do Władka, są w nim również art. spożywcze, owoce i warzywa, ponadto na tej ulicy są rozmaite straganiki spożywczo/warzywne.

Ps. Chłapowo to dobry wybór na odpoczynek z dziećmi, zdecydowanie lepszy niż Władysławowo

Pozdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blisko sklepik wielobranżowy, jakieś 5min spacerkiem od Alexa, przy głównej ulicy prowadzącej do Władka, są w nim również art. spożywcze, owoce i warzywa, ponadto na tej ulicy są rozmaite straganiki spożywczo/warzywne.

Ps. Chłapowo to dobry wybór na odpoczynek z dziećmi, zdecydowanie lepszy niż Władysławowo

Pozdr. 

Dziękuję za pomocną odpowiedź i również pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z campingu Alexa , sklep spożywczy i restauracja jest na campingu (przy bramie wjazdowej) , nie trzeba nigdzie chodzić , w restauracji są tez zestawy dla dzieci

Edytowane przez marmatjul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.