Jump to content

Rekord prędkości

noemi_s
 Share

Recommended Posts

Holownik by się znalazł, ale stawiam skrzynkę żywca, że buda by nie wytrzymała oporu i by się rozpadła :):):)

nasza Niewiadowka???

wszystko wytrzyma!!

i gradobicie....i koklusz :)

wow 200/h :) nieźle

Myślałem, że cała buda się rozpadnie, a tu tylko kawałek boku oderwało :)

nasza Niewiadowka???

wszystko wytrzyma!!

i gradobicie....i koklusz

Wracałem kiedyś do domu od Płońska.

Jechałem sobie ok. 110 km./h., nagle wyprzedził mnie zestaw z niewiadówką 126e.

Chciałem zobaczyć holownik i kierowcę, bo pierwszy raz ktoś mnie wyprzedził z przyczepką jak jechałem solo. Musiałem dobrze przydepnąć moje wtedy R25, żeby to dogonić. Jak go dogoniłem, to po zrównaniu miałem trochę powyżej160 km./h. Przyczepka na kołach malucha połowę drogi spędzała w powietrzu. Trochę bałem się to wyprzedzać, ale ciekawość wzięła górę. Zestaw holował Jaguar a w środku jechała para, tak na oko 60-cio latków.

Ja odpuściłem a zestaw pojechał – poleciał dalej. Dojechałem spokojnie do W-wy i nigdzie nie widziałem rozsypanych kawałków 126e.

nasza Niewiadowka???

wszystko wytrzyma!!

i gradobicie....i koklusz

Wracałem kiedyś do domu od Płońska.

Jechałem sobie ok. 110 km./h., nagle wyprzedził mnie zestaw z niewiadówką 126e.

Chciałem zobaczyć holownik i kierowcę, bo pierwszy raz ktoś mnie wyprzedził z przyczepką jak jechałem solo. Musiałem dobrze przydepnąć moje wtedy R25, żeby to dogonić. Jak go dogoniłem, to po zrównaniu miałem trochę powyżej160 km./h. Przyczepka na kołach malucha połowę drogi spędzała w powietrzu. Trochę bałem się to wyprzedzać, ale ciekawość wzięła górę. Zestaw holował Jaguar a w środku jechała para, tak na oko 60-cio latków.

Ja odpuściłem a zestaw pojechał – poleciał dalej. Dojechałem spokojnie do W-wy i nigdzie nie widziałem rozsypanych kawałków 126e.

haha no przecie mówimy z kolega Th0rn-em ze nasze niewiadówki to wytrzymia wszystko... :)