Skocz do zawartości

Knaus Azur 495 TF 1996 - proszę o pomoc


Maciek_No

Rekomendowane odpowiedzi

[...]  dałem w PL przyczepkę na warsztat, gdzie zapewniali mnie, że wszystko naprawili - wymienili poszycie przedniej ściany z wymiana wszystkiego co wewnątrz było mokre. Przyczyną decyzji o wymianę całego poszycia przedniej ściany był wgniot po przeciwnej stronie na dole - dla poprawienia wyglądu zdecydowaliśmy się że tak będzie najlepiej - zresztą myśleliśmy o sprzedaży ale nie za małe pieniądze więc liczyliśmy się, że będziemy ją dalej używać - nam na prawdę bardzo odpowiadała. Dlatego byłem zły, bo arkusz blachy docięli, czy zamówili za krótki i musieli sztukować na dole.

 

:look: :look: :look: :look:

 

... pięknie  :] 

Możesz napisać, która to firma tak profesjonalnie tą naprawę robiła :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możesz napisać, która to firma tak profesjonalnie tą naprawę robiła :hmm:

Żadna ze znanych karawaningowych. Warsztat blacharsko lakierniczy, w którym to do wtedy robiłem wszystko - znaczy do tego czasu jak miałem tylko jakiś problem z samochodem to mi bez problemu, szybko, nie za drogo robili - zawsze byłem zadowolony. Więc jak właściciel zapewnił, że to też bez problemu zrobi, bo już coś takiego robił i jakieś doświadczenie ma, to dałem się namówić - szczególnie że blisko i do tamtej pory bezproblemowo. Ale jak to bywa umówiony czas minął, czas wyjazdu się zbliża, zaczynam poganiać telefonicznie, odwiedzać, robota wre, coś się tam tłumaczą itd. itp. No więc skończyło się tak, że ostatni pasek poziomy pomalowali i wystawili przyczepę przed bramę (szkoda, że padało - na pasku zostały ślady kropel, które później musiałem polerować - a że dobry w tym nie jestem więc ...). Tak się umówiliśmy, że ja po tzw. drodze do domu ją nocną porą zwinę - uroki robienia pewnych rzeczy w biegu - niestety. Jakbym nie sprzedał przyczepki, to bym w tym roku reklamował i by poprawiali ale mają szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.