Skocz do zawartości

Prośba o opinie o przyczepie i czy w ogóle warto - Hymer-Eriba Nova 620


mafik

Rekomendowane odpowiedzi

To taki myk dekoracyjny, przyjemniej mieć "za głową" kawałek zasłonki, niż kawał gołej, białej ściany :hmm:

 

post-8228-0-85241700-1391980023_thumb.jpg

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam szukam przyczepy tylko dwuosiowej  od dwóch miesięcy -i jest problem bo ładnych za normalne  pieniążki  niema więc proszę nie piszcie żę nie ma zapotrzebowania na wielkie przyczepy .

Być może ta ma już pare lat , nie jest dla mnie , ale jak jest  zadbana to nie będzie problemu z jej sprzedaniem (kwestia ceny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam szukam przyczepy tylko dwuosiowej  od dwóch miesięcy -i jest problem bo ładnych za normalne  pieniążki  niema więc proszę nie piszcie żę nie ma zapotrzebowania na wielkie przyczepy .

...

Widocznie szukasz okazji (cyt: "za normalne pieniążki") i jesteś we wspomnianym procencie "znikomego" zapotrzebowania czterokołowcem.

Gdyby to szło... handlarze wiedzieliby co do kraju sprowadzać na zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 2010r i tylko fendt lub kabe , duża lodówka , mover , klima , łozka piętrowe.

Ja mam 2006 r, też z klimą , piętrusami ale bez movera i dużej lodówki (ale za to drugą wożę w busie ) i jak znajde lepszą (a z tym ciężko bo sporo się naoglądałem )to kupię  ale nic na siłe  bo mam naprawde fajną przyczepę .

Aha hobby jak dla mnie nie jest trwałą przyczepą - szczególnie te młodsze roczniki.

Edytowane przez jubi-tom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Jubi-tom - jedyne co mogę Ci doradzić,  to movera i klimę odpuść - jak będzie to będzie, ale nie kieruj się przy poszukiwaniach. Wiem, że obie zabawki wyjdą razem pod 8-10.000zł.... ale w połączeniu z dużą lodówką i dwoma producentami to jeszcze długo poszukasz.

 

skreśliłeś tabberta ? czemu ? tylko przez "dziwne" sztuki z Francji czy mają jakieś wady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szuka ten znajdzie  a ja cierpliwy jestem bo mam co ciągnąć -a Tabert owszem jest solidny ale mojej  żonie się nie podoba.

klime mam i teraz sobie nie wyobrażam jak do chorwacji pojechać bez klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek dobrze pisze, klimę i napęd zawsze można dołożyć, tyle że to kosztowne.. Ciężko znaleźć czasem w jednej budce komplet tego, co by się chciało. Jest to jednak możliwe, rzadko bo rzadko, ale jest i wiem z autopsji.

Skoro jesteś cierpliwy, to i szansa istnieje.


Tabert owszem jest solidny ale mojej  żonie się nie podoba.

 

Obecny, czy sprzed kilku lat Tabbert, to już inny styl i design, niż te dawniejsze.

Te starsze również mi się nie podobały, mimo solidności.


klime mam i teraz sobie nie wyobrażam jak do chorwacji pojechać bez klimy

 

To akurat doskonale rozumiem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo - po Chorwacji z klimą też nie pojadę bez klimy.

 

oczywiście chodziło mi o to, że prościej i zdrowiej (lecz drożej) będzie kupić nową klimę...

 

ale za to dużo łatwiej będzie dorwać przyczepę bez tej klimy i movera...

 

wymagania mamy podobne - klima, mover, solidność, duża lodówka..... tyle, że różnimy się w 2 aspektach...

 

1. rozmiar - u mnie do 5m zabudowy

2. ja już mam nasz ideał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeżdziłem z mniejszą (5,5m)i powiem szczerze było ciasno ale  na upartego mogło być  i  kolega namówił mnie na większą (cenowo też była znacznie tańsza ), też bałem sie kosztów  viatola,nie miałem  prawka , czym to ciągnąć ,i jakie koszty paliwa???

i wiesz co

tak naprawde  viatol to są małe koszty w porównaniu do całej zabawy w karawaning, wiekszość i tak jeżdże za granice (no chorwacja kosztuje troszke więcej a pozostałe kraje są bez zmian )

spalanie z busem ok 12 l na 100 przy predkosci  ok 100 na gps ,\

nie musze rozkładac duzego przedsionka,nie musze "gratów" dzieci  upychac  bo w srodku jest wystarczająco dużo miejsca

 

nic nie buja , nie kołysze , nie musze miec opon z indexem c,

i nie  muszą miec wszyscy busa do ciągnięcia ,dużo aut ma 2000kg na haku,

nie muszę za kazdym razem podpór rozkładac,

na naszych dziurach mniej ucierpi buda na 4 kołach

minusy

nie wszędzie wjade  tak jak węższa cepką

na dziko nie pojade (ale gdzie tu jechać z dziecmi)

w polsce więcej płacisz za pole kempingowe ale za chwile sie  nauczą wydzielac parcele .

i naprawde zachęcam do wypróbowania bo jest więcej plusów niż minusów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.