Skocz do zawartości

nowy kip i komis - ocena?


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Aku się przyda, butla również. Odpalanie jak piszesz - przekręcić, wcisnąć, trzymać, klikać iskrownikiem do zapalenia i po 10-15sek odpuścić pokrętło.

Co na wyposażeniu? Co sprzedawca da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

napisałem do niego więc niby butle tylko nie wiem o jakiej mówi stopień do przyczepy klucz do podpór dwa przedsionki kibel (choć zapewne kupie nowy tylko muszę uzbierać a trochę czasu mam)nie wiem co jeszcze  potrzebne? jak nie zejdzie z ceny to będę starał się wyciągnąć co się da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po co kupować nowy kibel jeśli używka jest OK? Solidne mycie i dezynfekcja - będzie ok. 90% (szacuję) z nas pewnie korzysta z używek :niewiem:

Co więcej potrzebne... hmmm pewnie niewiele więcej można urwać. Co ma próbuj wyciągnąć :ok: I tak wszystkiego nie dostaniesz co by się przydało :hmm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie Ci potrzebne to już tylko Ty wiesz najlepiej. Jednemu potrzebny szpadel inny łyżką potradzi ;) Trudno powiedzieć co dany sprzedawca może dodatkowo zaoferować, musisz dopytac, poprobowac negocjować... Chyba nikt Ci nie podpowie szczegółowo :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję to co piszesz ty i inni na temat tej cepki,oglądam zdjęcia i stwierdzam że ta lepiej mi sie podoba niż ta w szczecinie.Dobrze musisz ją sprawdzić i mam nadzieję ze jest sucha,jesli tak to tylko wytargowac cenę i kupić.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupilem swego lipa u p. Bilana dostalem stopień, butle 5kg, dodatowy zbiornik na wodę z pompka, klucz do podpór, a co do tego panelj sterującego to maja go kipy po 86 roku produkcji, ja mam 85 i jeszcze tego nie mam oryginalnie, a kipy które mialy oryginalne dolary byly podpisane modelowo z tylu przyczepy, kolego Gryzoń sprawdz szafki z przodu w narożnikach bo juz slyszalem różne przypadki ze pojawia sie tam wilgoć, znajac zakupy u p. Bilana wiem ze wiele nie utargujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję to co piszesz ty i inni na temat tej cepki,oglądam zdjęcia i stwierdzam że ta lepiej mi sie podoba niż ta w szczecinie.Dobrze musisz ją sprawdzić i mam nadzieję ze jest sucha,jesli tak to tylko wytargowac cenę i kupić.Powodzenia.

mam nadzieje, że tak będzie, że tak miało być :) i nie będzie jakaś mina:)

 

 

ja tez kupilem swego lipa u p. Bilana dostalem stopień, butle 5kg, dodatowy zbiornik na wodę z pompka, klucz do podpór, a co do tego panelj sterującego to maja go kipy po 86 roku produkcji, ja mam 85 i jeszcze tego nie mam oryginalnie, a kipy które mialy oryginalne dolary byly podpisane modelowo z tylu przyczepy, kolego Gryzoń sprawdz szafki z przodu w narożnikach bo juz slyszalem różne przypadki ze pojawia sie tam wilgoć, znajac zakupy u p. Bilana wiem ze wiele nie utargujesz

rozumiem że szafki to luki bagażowe i narożniki od strony dyszla:), mam całą listę co gdzie sprawdzić na pierwszym miejscu. nawet kuzyn się śmieje i mówi napisz go gościa i prześlij mu listę niech się przygotuje i sprawdzi czy wszystko o co pytasz było sprawne:)

Edytowane przez gryzon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)a co do tego panelj sterującego to maja go kipy po 86 roku produkcji, ja mam 85 i jeszcze tego nie mam oryginalnie, (...)

 

hmm idąc tym tropem, to ja mam kipa rocznik '88 i nie mam panelu sterującego elektryką... no tak to już wiem czemu szary11 opuścił mi te 300 zł... pewnie wymontował panel na pamiątkę... :nono:

 

Nie no oczywiście żartuję :] . Z ceny i przyczepy jesteśmy strasznie zadowoleni. :] 

 

Chcę tylko napisać że najwyraźniej nie wszystkie kipy po 86 roku miały panele. 

A co do listy niezbędnego wyposażenia - zapytaj o lusterka do auta - często ludzie wymieniając przyczepę sprzedają tez lusterka. Kiedyś w komisie samochodowym w B-stoku stała przyczepa i sprzedawca się chwalił że dorzuca lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm idąc tym tropem, to ja mam kipa rocznik '88 i nie mam panelu sterującego elektryką... no tak to już wiem czemu szary11 opuścił mi te 300 zł... pewnie wymontował panel na pamiątkę... :nono:

 

Nie no oczywiście żartuję :] . Z ceny i przyczepy jesteśmy strasznie zadowoleni. :] 

 

Chcę tylko napisać że najwyraźniej nie wszystkie kipy po 86 roku miały panele. 

A co do listy niezbędnego wyposażenia - zapytaj o lusterka do auta - często ludzie wymieniając przyczepę sprzedają tez lusterka. Kiedyś w komisie samochodowym w B-stoku stała przyczepa i sprzedawca się chwalił że dorzuca lusterka.

No i jeszcze się targuje  :ee:  Na kempingu się rozmówimy  :klotnia:  :boks:  :pub:;)

 

Paneliki montowane, gdy budka ma bardziej rozbudowaną instalację 12V. U Stefa seryjnie była tylko pompka + światełko w kibelku i nad kuchnią. Nad łóżkami i na zewnąytrz było tylko 230V. 

 

Nie wiem czy jak budka ma trumavent to wtedy nie pojawiał się panelik. Coś mi tak się obiło o ucho, ale nie jestem pewny :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie trumaventa i nie mam paneliku widac cos w tym co pisze kolega szary11


ten panelik to tylko gadzet i to jeszcze przestarzały wiec jego braku nie ma co załowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11 jak się na kempingu rozmówimy to już się boję :pub:

 

Taki panel to faktycznie bardziej gadżet niż przydatna funkcja. Najważniejsze żeby było czysto i sucho - tak jak u mnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.