Skocz do zawartości

nowy kip i komis - ocena?


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie:) co powiecie o takiej przyczepce?http://przyczepy-kempingowe.otomoto.pl/kip-grey-line-solar-T3605190.html co prawda cena wyższa niż ostatnio ale zarejestrowana tylko podpiąć i jechać:) może ma ktoś blisko? jak nie to te 150km trza będzie zrobić:) opinie mile widziane na temat komisu i cepki:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

 

Numer 47 na dyszlu to numer z wypożyczalni? dziwny ten numer i w dziwnym miejscu... Spod piecyka wystają jakieś kable, nie wiadomo czy działa- ale wiadomo nowa przyczepa to nie jest, wiec zawsze można naprawić :) ogólnie jak na swój wiek to wygląda dość dobrze :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie:) co powiecie o takiej przyczepce?http://przyczepy-kempingowe.otomoto.pl/kip-grey-line-solar-T3605190.html co prawda cena wyższa niż ostatnio ale zarejestrowana tylko podpiąć i jechać :) może ma ktoś blisko? jak nie to te 150km trza będzie zrobić :) opinie mile widziane na temat komisu i cepki:)pozdrawiam

UWAGA ! Kaspersky wywala mi ten link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam dokladnie taki sam model tylko 85 rok co moge o nich powiedzic to to ze sa surowe w srodku i chyba na tej z linku ktos albo załozyl pokorowce na kanapy albo byly juz tak zniszczone ze zostaly obszyte bo material nie jest oryginalny, nawet antene TV mam taka sama, KIP slyna ze swojej surowej urody ale i wytrzymałosci oraz łatowsci holowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje prywatne zdanie jest takie: Wypożyczalnia jej nie dyskwalifikuje, ale trzeba być czujnym, bo wiadomo jak to jest, jeśli korzysta z danej rzeczy kilkaset osób... Trzeba być dobrej myśli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie kanap przeżyję najwyżej zrobię nowe obszycia, jak fundusze pozwolą :) gościu chce 6500, tylko co dalej?a powiedz łazienkę też masz w takim kolorze?

ja ma troszke inna tapetę bardziej cywilizowana moze inaczej ladniejsza, czy to ta sama przyczepa to chyba raczej niee chociaz mozesz porownac numery telefonów i miejsce sprzedaży oraz wynajmu i będzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ta sama? czy mi się wydajehttp://karawaning-rent.pl/?attachment_id=298:)

 

Wydaje ci się. Zwroc uwage na wywietrzniki od lodówki - ta z wyporzyczalni ma cos zakombinowane bo z "dupy" strony, albo zdjecia 2 różnych KIPów gosciu pokazuje.

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że tam coś się odbija nie pomyślałem jak by to był zaciek.ale super uwaga. :)

czy to ta sama? czy mi się wydajehttp://karawaning-rent.pl/?attachment_id=298:)

raczej nie ma sie od czego odbic.... ale zawsze mozesz poprosic o bardziej dokladne zdjecia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że tam coś się odbija nie pomyślałem jak by to był zaciek.ale super uwaga. :)

czy to ta sama? czy mi się wydajehttp://karawaning-rent.pl/?attachment_id=298:)

 

Na 1000 % nie jest to ta sama przyczepa na fotkach, przynajmniej analizując zdjęcia :hmm:

 

Kip, zwłaszcza te starsze, to dosyć solidne przyczepy. Na pewno są bardzo trwałe.

Nie wiem, czy wiecie, ale obecnie jest w samej tylko Holandii zarejestrowanych ok. 35 000 przyczep tej marki.

Nie było by może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ok. 26 % tych przyczep, ma grubo ponad 20 lat :look:

Świadczy to dobitnie o dużej trwałości tych starszych modeli.

Ta linkowana przyczepka nie jest młoda, a więc może mieć sporo rożnych niedoskonałości, jednak najważniejsza sprawą jest szczelność, brak uszkodzeń poszycia oraz ramy i zawieszenia. Wszystko inne, mniejszym czy większym kosztem, ale jest zawsze do opanowania. Mam wrażenie, że założyciel tego tematu zdaje sobie z tego sprawę i dobrze.

Rozmawiamy o przyczepie za kilka tysięcy zł., więc wymagania muszą być adekwatne do ceny.

Jeśli budka była w wypożyczalni, to raczej w Polsce. Za granicą wypożyczalnie często wymieniają przyczepy na nowsze i taka by się nie uchowała. Z tego powodu, raczej "kilkaset" osób nie zdążyło z niej skorzystać.

Oczywistym jest, ze każdy taki zakup wymaga wnikliwego sprawdzenia, głównie pod kątem, jak podałem wyżej.

Reszta wyjdzie w trakcie oględzin i może być jedynie do przemyślenia i ewentualnej negocjacji ceny.

To tyle, co na obecną chwilę można powiedzieć. Mam też nadzieję, że Kolega zapoznał się z podobnymi zagadnieniami dotyczącymi zakupu przyczepy, zamieszczonymi na forum, bo spraw, które należy brać pod uwagę jest mnóstwo i nie można ich omawiać przy każdej, kolejnej okazji.

 

P.S.

Błędem jest np. myślenie, że za w/w kwotę, kupi się przyczepę gotową do jazdy. Zawsze będzie konieczny jakiś nakład (pracy i finansowy), dlatego najlepiej nie przeznaczać na zakup przyczepy wszystkich pieniędzy, które na ten cel przeznaczyliśmy.

IMHO

 

Te ślady, to odbicia światła od sąsiedniej przyczepy (widać ją też w odbiciu na szybach)

 

post-8228-0-25665200-1391434124_thumb.jpg

 

post-8228-0-31991000-1391434123_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem z tym odbiciem ale i tak nie umknie to przy oglądaniu jej na żywo:) wiadomo że zawsze jest coś do roboty liczę się z tym, nie mam dwóch lewych rąk wiec tego się nie boje. najważniejsze to ma być sucha a reszta po mału małymi kroczkami doprowadzę ją do stanu jaki mnie satysfakcjonuje. przyczepa nie ma solara ani akumulatorów tak jak by się mogło wydawać z ogłoszenia ale cała instalacja jest - tylko pytanie czy da się to podłączyć później w przypadku zwykłego solara z all..........pytanko gdzie jest miejsce na akumulatory w tej przyczepie bo sprzedawca wysłał mi zdjęcia ale jak by to powiedzieć takie kiepskie że nie mogę się doszukać tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sprzedawca wysłał mi zdjęcia ale jak by to powiedzieć takie kiepskie że nie mogę się doszukać tego.

 

To jest pierwszy sygnał ostrzegawczy :miga:

Napisz do sprzedającego, że jeśli zależy mu na sprzedaży, to niech potraktuje Ciebie (potencjalnego klienta) poważnie i prześle dobre zdjęcia, w bdb rozdzielczości, każdego przez Ciebie wybranego miejsca przyczepy.

Jeżeli sprawę zbagatelizuje, nie zawracaj sobie głowy juz tą budką.

IMHO

 

P.S.

W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, ż jest np. accu żelowy. Ten KIP powinien też mieć solar, mały, bo mały, ale zawsze. Dlaczego nie ma tych rzeczy !?

Powód do znacznej obniżki ceny.

Solar, to jeszcze kontroler i kilka innych elementów -  czy to jest, czy ktoś wybebeszył całą instalację ?

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.