Skocz do zawartości

Urządzenia do obsługi kamperów i przyczep w CamperParkach


sasquatch

Rekomendowane odpowiedzi

sasquatch, ja tam sie nie obrazilem .. ale te betoniarsko-serwerowo-carawaningowe nazewnictwo po prostu mnie zwala z noguf.. :) pozdrowinka..

nie napisales dokladnie czy tylko dla siebie takowe cudo chcesz czy np do jakiegos szczytniejszego celu.. chcesz, to conieco podpowiem... od dawien dawna uwazam ze to sa fajowskie urzadzonka.. ale czesc (niestety) polaków woli samoroby.. a taaaaakie szerokie zastosowanie ma taka rozdzielniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kiszon,a czy norma IP44 (tzw.bryzgoszczelność) pozwala zastosować gniazdo na zewnątrz?

Pytam bo mam zamiar założyć sobie takie w niewiadówce na ścianie bocznej od strony przedsionka (na oddzielnym bezpieczniku)

i zastanawiam się czy nie poleci woda w czasie jazdy podczas deszczu i na postoju przez gniazdo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betoniarsko-serwerowo-carawaningowe nazewnictwo

 

Wiesz tu się zgodzę z Kiszonem.Nie wszyscy wiedzą, gdzie czego szukać ,dlatego jak ktoś pozna nazwę gniazdko karawaningowe to będzie szukał go w sprzęcie z karawaningiem i z pewnością niestety przepłaci.Dlatego piszmy od razu gdzie można kupić rzecz :) i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miło nam poinformować, że począwszy od ostaniego numeru Polskiego Caravaningu zaczęły ukazywać się drukowane prezentacje CamperParków. W każdym kolejnym numerze będzie się pojawiać przynajmniej osiem takich miejsc. Strony można wyciąć i kolekcjować jako podręczny katalog miejsc postojowych.

post-36202-imported-1e5b9ffc-ec0c-4fbb-8749-6eaba4fbadfb_thumb.jpg

post-36202-imported-d82baa77-586f-40d9-8070-076d5fbf3153_thumb.jpg

post-36202-imported-2aac97ec-5917-41b6-b542-909808c0b88d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferujemy wszystkie i tańsze i droższe (droższe, nie zawsze, ale z zasady więcej oferują).

 

"Ekonomiczny" czynnik to taki: kiedy (data) został opłacony abonament na 2008 rok (i to umożliwiało "wejście" na listę oczekujących do druku) - i teraz już po kolei jest lista realizowana. Czy to jest wystarczająca odpowiedź na Twoje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płacą? - mają swoich sponsorów :ok: - zapewniam Cię, że to nic nadzwyczajnego.

 

 

Z resztą czynniki ekonomiczne są uwzględniane jak pisałem a nie jedyne :ok:

 

 

A jak jesteś bardzo ciekawy innych ciekawych spraw to zapraszam na PW :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieałem co powyższe miało znaczyć. :ok::hmm::ok:

 

 

Wielu z Was brakowało CamperParków w AutoMapie. W związku z tym miło mi poinformować że od dziś Camperparki są oddzielną kategorią w dziale Turystyka serwisu Miplo.pl

 

http://www.miplo.pl/?c=922

 

Teraz CamperParki można także wgrać do AutoMapy.

 

:ok :ok :ok

 

http://www.miplo.pl/index.php?s=&c=922#showmap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie :hmm:.

 

Będziecie poprawiać opisy - o ile te adresy można nazwać opisami :ok:.

 

To znaczy czy będziecie dodawać w miplo informacje o camperparkach takie jakie są w kategorii camping i caravaning (adres, telefon, nazwę obiektu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.