Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej przyczepie? HomeCar 49 Rally


Maciek_No

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Mam dość daleko do PL ale intensywnie poszukuję przyczepki w nadwiślańskim kraju .Mam do Was dużą prośbę, czy możecie zerknąć na tą aukcję?  Jeżeli na pierwszy rzut oka wyda Wam się OK, poproszę kogoś o obejrzenie jej "live" - w przeciwnym wypadku nie ma po co komuś truć "gitary".

Do aukcji jest dołączony filmik z działaniem MOVERa, niepokoi mnie że na zdjęciu widać wyraźnie jakieś kwitnące mlecze (chyba?) - w każdym bądź razie nakręcony zeszłym latem. 

Przyczepa stoi w Ostrowie Wlkp., w komisie p.  Bilana którego polecał m.in. Krasnopiura.

 

A zatem do rzeczy, będę wdzięczny za wszystkie uwagi:

 

http://allegro.pl/b-zadbany-homecar-49-mover-naped-bojler-przedsione-i3903219856.html

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Niestety jak na razie nie ma za bardzo chętnych do obejrzenia zdjęć tej przyczepy.

Moje oględziny "wyłapały" dwie rzeczy:

 

-pierwsza to chyba zaciek w lewym przednim narożniku ( ale mogę się mylić, jestem kompletnym laikiem - proszę o Waszą ocenę)

pcj2.jpg

 

 

- druga to numer na dyszlu - czy takie praktyki stosuje się w wypożyczalniach, czy np na polach kampingowych na których przyczepy stoją dłużej? ( nie wiem, nie znam się :) )

 

9asf.jpg

 

 

Ponawiam swoję prośbę do Was o przejrzenie tych zdjęć - mieszkam poza PL i w niedalakiej przyszłości zrobię wypad do kraju po przyczepę - będę chciał obejrzeć tylko te, które już na zdjęciach nie rodzą jakichkolwiek wątpliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zacieku jakoś nie widzę, ale nie mówię że go nie widać (ja po prostu nie widzę).

Co do braku chętnych, myślę, że trafiłeś kiepsko w czasie z ogłoszeniem z tej firmy biorąc pod uwagę to co dzieje się obecnie w temacie o tym sprzedawcy.

Jak na moje oko i tamten temat to chyba tylko oględziny osobiste pomogą a nie ocena zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Strus251 za odpowiedź. Po lekturze przytoczonego przez Ciebie wątku delikatnie mówiąc "nie poczułem się zachęcony" do tego zakupu. Choć przyczepy tak jak podkreślam nie widziałem i może popełniam w ten sposób duży błąd. Ryzyko kupna szrotu jest dość duże, po przeczytaniu wątków o paru komisach w których to stały interesujące przyczepy dochodzę do wniosku, że ten pierwszy zakup trudnością odpowiada lotom na księżyc..

Dość długo zastanawiałem się dlaczego panuje taka cisza w tym temacie i nikt nie chce za bardzo pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.