Skocz do zawartości

Wilk Sport - piętrus


jachata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym was prosić o wstępną ocene tego Wilka. Ten układ wnętrza idealnie mi pasuje bo mam trójkę małych smyków.

Nie wiem czy szykować się na wyjazd i oględziny czy sobie darować bo i czas i kilometrów troszkę.

Na zdjęciach nie widzę dokładnie gdyż dzisiaj dysponuje tylko telefonem.

 

http://otomoto.pl/wilk-sport-pietrowe-lozka-igla-T4166224.html

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc moze zanim sie wybiezesz to popros o wiecej zdjez i bardziej szczegolowych i je wklej to latwiej bedzie ocenic pozatym moze ktos z kolegow z forum mieszka w tamtych okolicach i moglby zobaczyc ja na zywo i ocenic zobacz temat na forum....Forumowicze pomagają oglądać przyczepy

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak profilaktycznie tylko... zakładam że w DR Multipli w O1 masz 1300kg wbite?? lub miejmy nadzieję więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjechać w Sobotę i obejrzeć. Na moje oko jest to WILK 490 TK. Pytanie teoretyczne - jakiej negocjacji cenowej warty jest ten rocznik, przy założeniu, że nie jest to jakiś przeszczep (patrząc na wyblaknięte malowanie przodu względem reszty).

Jak ostatnio oglądałem identyczną "u Hansa w Holandii", w ubiegłym roku, to cena była na poziomie 25 tys, a stan był słaby, ot buda po wypożyczalni... Więc ta wydaje mi się podejrzanie tania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjechać w Sobotę i obejrzeć. Na moje oko jest to WILK 490 TK. Pytanie teoretyczne - jakiej negocjacji cenowej warty jest ten rocznik, przy założeniu, że nie jest to jakiś przeszczep (patrząc na wyblaknięte malowanie przodu względem reszty).

Jak ostatnio oglądałem identyczną "u Hansa w Holandii", w ubiegłym roku, to cena była na poziomie 25 tys, a stan był słaby, ot buda po wypożyczalni... Więc ta wydaje mi się podejrzanie tania...

Dzięki oceanic123 za potwierdzenie przypuszczeń które i ja miałem. Oglądam również na stronach zachodnich i faktycznie ta cena jest znacznie podejrzana.

Szukam dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gdzies wchodzi to sie zaczyna od przywiatania....a to jest temat ktory ma pomoc kupujacemu a nie sprzedawcy 

TYPOWY POLAK ZA TANIO ŹLE ZA DROGO JESZCZE GORZEJ TE WASZE DOMYSŁY ??   PRZYJEDZ ZOBACZYSZ PRZYCZEPA JEST ŚWIETNA I BARDZO ZADBANA -WŁAŚCICIEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CHIWAS,

strasznie nie podobają mi się praktyki, kiedy sprzedawca obraża się na merytoryczne argumenty. Zamiast krzyczeć dużymi literami, może odnieś się do argumentów. Przyczepa jest dużo tańsza niż na zachodnich aukcjach, a i kolor przodu, jednoznacznie wskazuje na "przeszczep". Jeśli porządnie zrobiony to OK, podaj numer VIN, sprawdzimy..., tym, niemniej życzę owocnej sprzedaży - kolego obrażalski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te pasy na bakiście mogły np. szybciej wyblaknąć, bo położone na plastiku, a nie na lakierze jak na poszyciach bocznych, więc moim zdaniem to nic nie musi znaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Większość przyczep ma na bakiście naklejki a na scianach bocznych są paski malowane. Może dlatego równo nieblakną.

 

Ale piszesz to jako citorafi, czy jako CHIWAS ?

 

Zakładając drugie konto, co jest niezgodne z zatwierdzonym przez Ciebie regulaminem, chcesz wprowadzić Kolegów w błąd ?

I jak potem nie mamy twierdzić, że spora grupa sprzedających to oszuści ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy szykować się na wyjazd i oględziny czy sobie darować bo i czas i kilometrów troszkę.

 

http://otomoto.pl/wilk-sport-pietrowe-lozka-igla-T4166224.html

 

 

@jachata

Zerknij i sprawdż co masz wpisane w swoim dowodzie rejestracyjnym auta (Fiat Multipla 1.9jtd) poz. [F.1]

Jeżeli masz wpisane 1729kg lub więcej to jest to przyczepa dla Ciebie.

Jeżeli mniej, siedż w domu.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, że ten Wilk to tzw Standwagen tzn, że cały czas stał na jednym kempingu (na stałe) odwrócony przodem do słońca ( w stronę południową) i dlatego tak wyblakło.

Jeżeli cały czas stała to też nie za dobrze dla przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.