Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy kwota około 20tysięcy


diablobal

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba ten sam sprzedawca od którego kupował czepkę nasz forumowy Rysiaczek , więc to daje na starcie obraz pewnego źródła .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eddie65 - na jakiej podstawie wysnuty jest wniosek z ogołocenia z movera.... "Draństwo!!!" ??

Być może się mylę ale pamiętam dobrze iż ją wielokrotnie oglądałem na tym ogłoszeniu bo wydawała mi się interesująca gdy poszukiwałem swojej. Faktem jest iż ofert oglądałem wiele ale niewyświetlające się 3cie od końca zdjęcie w opisie i brak opisu przy nim pozwala mi jednak domniemać iż tam o wspominanym moverze było. Jeśli nie to oczywiście przepraszam. Niestety nie zachowałem sobie poprzedniej wersji ogłoszenia więc nie mogę porównać i stwierdzić jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie (zgodnie ze źródłem strony) zdjęcia się otwierają (przyznaję-wolno), tak na allegro jak i na stronie www. Również trzecie od końca. Wrażenie, że jednego brakuje może wynikać z faktu, że zamieniona jest kolejność lewo-prawo (foto-tekst) przy pisaniu ogłoszenia i są dwa zdjęcia pod sobą. Archiwum allegro nie ma pierwszej aukcji tej przyczepy, ale wujek google ma starsze wersje strony (polecam). W razie wątpliwości co do movera zachęcam do obejrzenia ramy, lub zadania zapytania z prośbą o przesłanie zdjęcia ramy pod przyczepą - ale łatwiej oskarżyć, niż zadać pytanie i rozwiać wątpliwości. Tak samo jak inny użytkownik tego forum (pozdrawiam!) stwierdził ze stuprocentową pewnością, że wyjęliśmy bojler i sprzedaliśmy oddzielnie. - Opis był skrupulatny i informacja, że bojlera nie ma - widniała, aby nikt nie został wprowadzony w błąd widząc włącznik na zdjęciu (tą informację usunęliśmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka ładnie się prezentuje w końcu rocznik dobry i cena niemala.A swoją drogą to ciekawe dlaczego zjechali z ceny aż 5 kola.Skoro cena byla 25 czyli ustalili taką żeby trochę zarobić,czyli oni mogli dac za nią okolo np.20-22,a tu raptem tyle opuszczają to ile za nią musieli dać.15?.Wydaje mi się że dobre cepki w dobrych rocznikach nie są tak tanie.Moze jest inaczej ale taki jest moj tok myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnie, jak Kol. Kera uważam, że przyczepka wygląda bardzo ładnie na tych fotkach.

Fotki jednak są słabej rozdzielczości. Koniecznie poproś o fotki w wysokiej rozdzielczości przynajmniej całej przyczepy z zewnątrz (każda ściana osobno) i zamieść je tu, wtedy ocenimy. Myślę, że nie powinno być z tym problemu.

 

Tu masz tą przyczepę na stronie firmowej:

http://center-camp.pl/p,s,oferta,produkt,789.html

 

a tu możesz poprosić o fotki:

http://center-camp.pl/p,s,kontakt.html

 

Jak zrobisz to dzisiaj, to w poniedziałek powinni Ci przesłać :hmm:

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jak Kol. Kera uważam, że przyczepka wygląda bardzo ładnie na tych fotkach.

Fotki jednak są słabej rozdzielczości. Koniecznie poproś o fotki w wysokiej rozdzielczości przynajmniej całej przyczepy z zewnątrz (każda ściana osobno) i zamieść je tu, wtedy ocenimy. Myślę, że nie powinno być z tym problemu.

 

Tu masz tą przyczepę na stronie firmowej:

http://center-camp.pl/p,s,oferta,produkt,789.html

 

a tu możesz poprosić o fotki:

http://center-camp.pl/p,s,kontakt.html

 

Jak zrobisz to dzisiaj, to w poniedziałek powinni Ci przesłać :hmm:

dzieki juz tak zrobiłem i jak przyjdą zdjęcia to podeśle najwyżej pojade poglądać a potem poprosze o pomoc jakiegoś fachowca żeby ze mną pojechał ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dzisiaj taką przyczepe bardzo zadbana sprzedawca posłał mi bardzo dużo zdjęć i jest bardzo fajnie wyposażona. Jest ktoś moze z okolic Tarnowa kto był mógł na nią zerknąć . bardzo bym był wdzięczny;)

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-400-de-luxe-i3933854721.html

Edytowane przez diablobal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i udało się wczoraj wybraliśmy przyczepe i już zaliczkowana wiec za dwa tygodnie do odbioru, w ocenie przyczepek pomógł nam forumowicz marko6 jestem mu dozgonnie wdzieczny bo naprawde bez Niego nie dało by rady naprawde nie bywaly fachowiec bardzo go polecam i gorąco dziekuje;););)

 

http://center-camp.pl/p,s,oferta,oferta,10,produkt,831.html

 

Pozdrawiam Wszystkich i dziekuje za cenne rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wybór padł na jedną z moich propozycji z tego tematu na pierwszej stronie ;-)  Fajna przyczepka, oglądałem ją ja oraz Kolega z Forum o nicku BernadettaJerzy, który również nie znalazł w niej nic niepokojącego.

Teraz czekać tylko na odbiór. Zamówiłeś jakieś dodatkowe gadżety?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest naprawde w fajnym stanie i zadbana w cenie udało mi sie załatwić namiot tylko czekam aż dopasują oraz za niewielką dopłata nowy bagaznik na rowery a co do reszty to przy odbiorze pewnie cos dobiore a narazie czytam co trzeba mieć na wyposazeniu, jeszcze musze w aucie przerobic wtyczke na 13 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.