Skocz do zawartości

mbudzilek - chwalę się :)


mbudzilek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj sprowadzona przyczepka i obiecane zdjęcia przyczepki tylko niektóre reszta na wiosnę po doposażeniu i przygotowaniu do sezonu. Pozdrawiam :ok: Na pytania chętnie odpowiem dotyczące cepki jak i obsługi center -camp.

post-7826-0-03493800-1390756690_thumb.jpg

post-7826-0-99057600-1390756716_thumb.jpg

post-7826-0-56739100-1390756740_thumb.jpg

post-7826-0-53908700-1390756761_thumb.jpg

post-7826-0-36451300-1390756804_thumb.jpg

post-7826-0-99085700-1390757444_thumb.jpg

Edytowane przez mbudzilek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny nabytek! Widziałem go (i Was) osobiście w sobotę w Center-Campie. Ja tam przyjechałem czarną Jettą z żoną i synkiem szukać cepki, a Wy już staliście zapięci do wyjazdu. Waszego C-Maxa pokazywałem żonie, że z daleka przyjechaliście - rejstracja zdradzała skąd jesteście:-) W sumie to Wam trochę zadrościłem, że już macie wszystko gotowe, odbieracie i jedziecie do domku.

Teraz życzę udanych i spokojnych wyjazdów i wiele satysfakcji z podjętej decyzji i nabytej zabaweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ciutek

Troche trwało zanim zdecydowaliśmy się na ten model. Obecnie mam jeszcze starszego TECa więc na obecny sezon jesteśmy przygotowani podwójnie.

Też zwróciłem uwagę na Was jak zwiedzaliście przyczepki, miło byłby spotkac się na zlocie. Na wiosnę umieszczę więcej zdięć oraz modyfikacji które myślę wprowadzić celem udoskonalenia, dostosowania do swoich potrzeb. Dziękuję za życzenia, ja również dołączam je dla Was, a takż życzę takich powrotów do domu jak my w sobotę spokojnych dróg, ciekawych przygód i udanych wypraw.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbudzilek, ja się nie mogę doczekać odbioru swojej cepki. Siedzę całymi popołudniami na tym forum i czytam/ucze się. Jakież to modyfikacje planujesz? :hmm: Ja, dzięki lekturze tego forum, zakupiłem już zbiornik na czystą wodę 70 litrów (zamontowany 25l to za mało). Zamiaruję kupić zbiornik z kółkami na szarą wodę i kilka innych drobiazgów. To z kolei doradził mi inny forumowicz, który nota bene był tak dobry, że przed moim przyjazdem w sobotę (kiedy się widzieliśmy) sprawdził mi kilka przyczep w Center-Campie pod kątem wypadkowości i suchości/wilgoci.

Z grubszych rzeczy to już zainwestowałem w akumulator żelowy 100Ah (i tak nie miałem innego, wolnego do włożenia do cepki). Po 10 dniach i nocach rozmyślania podjąłem dzisiaj również decyzję o montażu solarów :look: Zadzwoniłem więc do Bierunia i poprosiłem o montaż, tak by odebrać już przyczepę z solarami.

Co do zlotu, jaknajbardziej! Chętnie, Cię (Was) poznamy tylko widzę jeden problem. W terminie planowanego zlotu tj. długi weekend majowy zazwyczaj mam delegację i nie ma mnie w domu :oslabiony:  Tak było przez 9 ostatnich lat, no chyba, że coś się zmieni. Mam taką nadzieję :skromny:
Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Rok produkcji to 2002, DMC 1200 kg, cena nie jest tajemnicą z rabatem zimowym zapłaciłem 25200 pln + koszt rejestracji 121,50 + ubezpieczenie 45 pln.

Re Ciutek nie przejmuj się ja od paru lat nie mogę w tym terminie nigdzie się ruszyć bo pracuję w energetyce i w tym czasie jest początek remontów turbin parowych po sezonie zimowym.

Kwestia  ulepszeń to po pierwsze stopień wejściowy wysuwany ręcznie lub elekt. drugie zbiornik gazu z wyjściem do tankowania lpg, oświetlenie ledowe na całości cepki, no i solary z przetwornicą pełny synus. Kwestia dodatkowego zbiornika wody tylko wtedy gdy ruszymy na wycieczkę objazdową po europie (wniosek po podróż do Paryża opisany na tym forum).

Pomysłów :miga:  mi nie brakuje, ale życie zawsze je weryfikuję. Chcę w tym roku ruszyć na Szwecję, zobaczymy jak to wyjdzie. poniżej zamieszczam zdjęcia z mostu łączącego Kalmar z wyspą Oland.

 

Pozdrawiam :yay: i do zobaczenia na zlotach

post-7826-0-78573600-1391542120_thumb.jpg

post-7826-0-47075400-1391542167_thumb.jpg

post-7826-0-51842400-1391542222_thumb.jpg

post-7826-0-37534800-1391542297_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - gratuluję :)

 

Po 2 - koledzy dobrze radzą - najpierw na wagę albo i dwie różne, a dopiero modyfikacje. Masa własna na papierze to jedno a realna to już druga sprawa.

 

życzę oczywiście minimum 300kg ładowności, ale liczyłbym bardziej na 100-150kg max.

 

Po zakupię wszystkim radzę wypakowaną przyczepę zważyć, a później zapisywać co się dopakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.