Skocz do zawartości

Sharan ,Alhambra ,Galaxy camper van przerobka


Kindzior

Rekomendowane odpowiedzi

Kit

Właśnie na dłuższy wypad z miejscem ciasno moze byc. rozwazam na tylnich oknach zrobic cos w podobie tego

post-16038-0-49798600-1390569815_thumb.png

Lub jesli jedziesz bez rowerow na klapie taka torba, tylko montowana z tylu i tam zapakowac ciuchy,

post-16038-0-89237000-1390570066_thumb.png

 

http://www.cartopbag.co.uk/how-to-buy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taaa dach podnoszony ...pomysł super ale jest małe ale ...  trzeba położyć ponad 10000zł i sporo zabawy z montażem :bzik: ja bym go użył raz w roku więc marny to pomysł :]

 

Co do torby to też o tym myślałem i mam troche materiałów o tym np.post-1137-0-35078900-1390576644_thumb.jpg

 

ale dla Nas bardziej by sie sprawdziła skrzynia na tył a na tym rowery

post-1137-0-48678700-1390576821_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ogrzewania to większość Galaxy TDI posiada oryginalne webasto które w wersji podstawowej załącza sie jak temperatura spadnie poniżej 5stopni. Są też wersje z programowanym webasto i dodatkowym akumulatorem pod siedzeniem pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Kolega już  wspomniał że jego wersja auta nie posiada webasta  więc ...... 

Ale tak szczerze mówiąc to przy 3 osobach śpiących w tak małej kubaturze to jak warunki namiotowe ,(lepiej bo nie ciągnie do ziemi) 

Jeśli nie zamierzają uprawiać turystyki zimowej to myślę że z dobrymi śpiworami letnie chłody nie będą  tak uciążliwe.

 

 

Sama idea ... Niektórzy urlop spędzają  osiadle (jak ja ) i wówczas wszelkie wygody są  istotne . Ci co uprawiają  zwiedzanie to potrzebują tylko spania .Od cała filozofia :)


Taka małą podpowiedz .

  W takim układzie jeśli masz tylne szyby - lotki uchylane elektrycznie to proponował bym wymianę na manualne by można było swobodnie z łóżka sobie uchylić  bez konieczności przekręcania kluczyka w stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że ma to auto od nowości, więc sądzę, że ktoś się nie bał i zaje..ł podgrzewacz, albo został wymontowany z powodu awarii. Łatwo sprawdzić, czy był. Pod autem, chyba po lewej stronie wzdłuż progu, koło tylnego koła, powinny kończyć się aluminiowe rurki z cieczą chłodzącą, a z zaślepki od wewnętrznej strony progu powinna wystawać podłużna kostka do podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmtaxi

Cena przystepna ale moje auto jest już trochę wiekowe

10 lat a mysle ze warto to zrobic w nowszym troche aucie albo kupic np vito. Z drugiej strony za ta kase kupisz juz jakas przyczepe zwłaszcza o tej porze roku. Postaram sie zobaczyc cos z tym vebaso i zrobic przedsionek na tylniej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze czy posiada nie bardzo znam sie na mechanice, jesli posiada to czy taka przerobka jest trudna?

Sprawdz tak jak kolega Ci pisał po lewj stronie auta na wysokości tylnych drzwi za progiem. A jaki masz zegar w samochodzie ten nad lusterkiem na dwa czy cztery przyciski? Bo jak na cztery przyciski to masz ten lepszy dogrzewacz programowany.

post-8178-0-02178900-1390671978_thumb.png

Edytowane przez Pyrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.