Skocz do zawartości

Przyczepa z jednym spaniem typu salonka


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że szukam przyczepki mam pytanie znalazlem przyczepkę holendra z jednym spaniem tz.salonka i w dodatku z szafka która jest na środku. i teraz sedno czy rodzina 2+2(dzieci 6 lat i 1 rok) dadza rade się w miare wyspać?przyczepka fajna zadbana przynajmniej ze zdjęć z łazienką więc by mi odpowiadała tylko to spanie jak to jest w życiu ? a i pytanie co musze mieć do rejstracji takiej przyczepki od kupującego? dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sądzę,że salonka z jednym spaniem dla załogi 2 + 2 nie bedzie funkcjonalna. Zapodaj jakieś fotki. Dla was idealna by była: jedno duże spanie + pojedyncze dolne + pojedyncze np piętrowe. Macie wtedy wygodę, kazdy śpi "osobno" i jak chce (dzieci) może np dłużej pospać nie przeszkadzając nikomu. Łazienka z natryskiem czy bez wg uznania. Pozdrowionka dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/inny-eccles-T2537530.html To jest link do tego co mnie interesuje jest lazienka z prysznicem i wszystko fajnie tylko ta szafka nad głową:(i czy się pomieścimy.jak sie uda to chce jechać obejrzeć w przyszłym tygodniu, tylko czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed oględzinami zastanówcie sie nad wielkością. Sam sprzedający pisze dla 3 osób. Teraz Wasze młodsze dziecko ma 1 roczek, ale za 2 - 3 lata ? Sprzedający pisze że jest brodzik, a nie prysznic, czyli instalacja do przeróbki (słuchawka z wężem, dodatkowa bateria w umywalce), nie wiadomo czy jest ciepła woda ? Jak nie ma  to po co prysznic. Zauważ, że o ciepłej nic nie pisze, gdyby była to na pewno by wspomniał, Na jedny spaniu w czwórkę wyśpicie się jak śledzie w beczce i zamiast rano wstać wypoczętym na nadchodzący dzień to się w czasie dnia będziecie po kolei pokładać, żeby dospać. Uważam, że rozejżyj się za większą ilością spań. Cepką bedziecie jeździć na wypoczynek, i po to żeby mieć miłe wspomnienia a nie żeby ..... Ja mam załogę 2 + 2 i nie zdecydowałbym się na salonkę. Jak masz blisko to jedźcie wszyscy i najpierw się przymierzcie do wyrka, od tego zacznijcie a potem dopiero oględziny.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś wyjście jest tyle tylko że ciągnąc dzieciaki nie chce.cipepła woda fakt nie ma i prysznica też nie ale to raczej nie problem ciepłą wodę zagrzeję naleje do baniaka i osobna pompka pójdzie tylko to spanie to jest najgorsze. a proszę podpowiedz ile mniej wiecej jest miejsca na takim łóżku czy mogę liczyć 2mx2m? czy inaczej bo może nakleje taśmę w pokoju i się wszyscy położymy na podłodze i będe wiedział jak to wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat czytałem dla tego z łazienki nie chce zrezygnowac:), zastanawiam się czy te 5 lat i ile tych wyjazdów będzie ? nie wytrzymam z tym co mam pwoem tak z przyczepką jezdzić zamierzam tak do 250km od domu czyli długie weekendy jakieś okazje ( tylko czy tak się da? a co jak wejdzie w krew)nie wiem temat  czytałem szukam podobnych i widze że się męcze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 80% albo i więcej przyczep tego typu niestety jest przeciekających.

To jedno.

Fotki-  widziałem już trochę podobnych fot , w porównaniu do rzeczywistego stanu, to po obmacaniu i 

osobistych oględzinach okazywały się być - zgnitkami. 

Ta nie musi być zgnitkiem, ale zalecam daleko idącą ostrożność.

Tym bardziej , że to handlarz.

Tym bardziej, że w opisie nic nie pisze o stanie faktycznym.

Nie pisze, ze przyczepa sucha, bez zacieków. 

Jedno spanie 2 dorosłych + 2 dzieci. Ja tego nie widzę.

Owszem na " siłę " można się nawet położyć z trójka dzieci, ale czy się wyśpicie??? czy wypoczniecie??

Ja osobiście wątpię. Co innego położyć się na chwilę a co innego przespać noc i być wypoczętym.

Gdybyś jeszcze napisał skąd jesteś. Wiadomo by było jak daleko masz do tej przyczepy.

Czy warto jechać, czy może najpierw konkretnie i szczegółowo dopytać o stan przyczepy.

Jak pojedziesz kupę kilosów i okaże się , że to szajs.

To nawet nie będziesz mógł mieć pretensji do sprzedającego- przecież niczego nie gwarantuje w opisie.

Jeśli dodatkowo nie znasz się na przyczepach, to ryzyko chybionego zakupu wzrasta.

Dlatego czasem warto poszukać w swojej okolicy forumowicza, który ma jakieś pojecie i być może pomoże Ci w oględzinach.

Do tego niestety potrzebne jest Twoje miejsce zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z wrocka więc do przyczepki mam ok 100km więc nie ma bólu. zdjęć dostałem więcej i nawet jak rozmawiałem z panią to wrażenia miałem ok. powiem tak nie napalam się bo nie mam zamiaru się wkopać po uszy szkoda mi pieniędzy nie stać mnei na to .wydrukowałem se przykazania co do sprawdzenia przyczepki więc jak mi coś nie będzie pasować to poprostu odpuszcze - nic na siłę:) tyle nie maiłem więc jak poszukam to znajdę a może i wtedy budżet się zwiększy:)ale dalej prosze o porady :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z wrocka więc do przyczepki mam ok 100km więc nie ma bólu. 

każde doświadczenie w oglądaniu przyczep jest bezcenne.. no u Ciebie będzie to koszt przejechania 200km ;)

 

dostałeś więcej zdjęć, to się nimi podziel,

 

chcesz porady? mam dwie:

 

1. pisz po Polsku 

2. zwiększ budżet

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde doświadczenie w oglądaniu przyczep jest bezcenne.. no u Ciebie będzie to koszt przejechania 200km ;)

 

dostałeś więcej zdjęć, to się nimi podziel,

 

chcesz porady? mam dwie:

 

1. pisz po Polsku 

2. zwiększ budżet

Z budżetem pewnie racja, ale pkt. 1, to przyganił kocioł garnkowi (bez obrazy) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gryzon.

Ta budka to klasyczna angielska salonka z grupy Swift w wersji odchudzonej na kontynent.

Wybij sobie z głowy 2+1+niemowlę na łóżku o wymiarach zbliżonych jak podał Kolega Port.

Szafka pośrodku jest łatwo zdejmowalna, będzie regularna powierzchnia, mimo to za mała.

.

Cena podana 5000 netto (w opisie)

Budka nie stoi w naturalny sposób, podejrzewam że pochylona by mniej wody do środka wciekało.

łazienka w nowych tapetach, musi wilgoć ostro już szła i uwaga, pod tapetą może być zwykła dykta/pilśnia byle dla twardości w naciskaniu

W rozmowach miłe panie i panowie są zawsze , robią na wabia a potem można się tylko wk...ć.

Pojechać warto zobaczyć, pomacaj dokładnie każdy narożnik od sufitu w dół.

Oczywiście jak zawsze życzę by moje rokowanie nigdy się nie sprawdziło.


zdjęcia dostałem ale nie wiem jak je pokazać muszę obczaić.

...

Kliknij ODPOWIEDZ> WIĘCEJ OPCJI>DODAJ PLIKI (dodaj/wyszukaj załącznik).

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.