Jump to content
liwiusz333

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej

Recommended Posts

Walt

No to nie ułatwiłeś mi wyboru, bo z reguły miał tutaj dość dobre opinie :(

chris_66

No to nie ułatwiłeś mi wyboru, bo z reguły miał tutaj dość dobre opinie :(

aerotex jest siatką pokrytą czymś plastikowo-gumowatego - średnio się to spisuje w mojej opinii, ja bym tego drugi raz nie kupił 

klasyczna wykładzina to po prostu plecionka wąskich pasków - łatwe do umycia, wyczyszczenia , nawet jak się dziura zrobi to jeszcze wygląda to znośnie 

jacek00

Ja kupiłem coś takiego http://allegro.pl/podloga-wykladzina-do-przedsionka-namiot-safari-2-i6332408666.html

Tanie i wygląda sensownie. Oglądałem te droższe gumowane i jakoś do mnie nie przemawiają.

W załączeniu karta z charakterystyką tej wykładziny

Wykładzina SAFARI.pdf

Edited by jacek00 (see edit history)

bartosz_b

Ja kupiłem coś takiego http://allegro.pl/podloga-wykladzina-do-przedsionka-namiot-safari-2-i6332408666.html

Tanie i wygląda sensownie. Oglądałem te droższe gumowane i jakoś do mnie nie przemawiają.

W załączeniu karta z charakterystyką tej wykładziny

Fajne to, zakupiłem zobaczymy jak się będzie sprawdzać. Jeżeli chodzi o aerotex - fajny ciepły i miło po tym się boso chodzi, ale niestety jak Chris wyżej napisał po kilku użyciach wygląda tak że pożali się, będę próbował to jeszcze karcherem domyć, ale poprzednie próby okazały się fiaskiem.

jacek00

Dla zainteresowanych do na innych aukcjach mają jeszcze inne rozmiary.

chris_66

jak Chris wyżej napisał po kilku użyciach wygląda tak że pożali się, będę próbował to jeszcze karcherem domyć, ale poprzednie próby okazały się fiaskiem.

a normalną wykładzinę doprowadzasz do stanu fabrycznego przy pomocy szczotki i dwóch wiader czystej wody  :yes:

Walt

Cóż, może zatem spróbuję z tą wykładziną. Boję się tylko, że włókna będą się rozchodzić na chorwackich ostrych kamyszkach...

chris_66

Cóż, może zatem spróbuję z tą wykładziną. Boję się tylko, że włókna będą się rozchodzić na chorwackich ostrych kamyszkach...

o ile nie najedziesz kołem na nią to nic nie powinno się stać, ja swoją właśnie kołem uszkodziłem, dziurka jest ale nie rozłazi się dalej 

Commander

Mam aerotec 4 sezon. Nic sie nie podarło. Myje raz na czas wodą z płynem i twardą miotłą.

Rzecz miła dla stopy. Przepuszcza piach i wodę.

Czy wszystko musicie testować ekstremalnie? Ja nadal polecam.

Walt

Dziękuję za rady, zamówiłem Safari. Zobaczymy czy się sprawdzi :)

bartosz_b

Czy wszystko musicie testować ekstremalnie? Ja nadal polecam.

Tam zaraz ekstremalnie, tylko żona i dzieci ją użytkowali :) - chociaż może to i ekstremum dla niektórych rzeczy :)

Edited by bartosz_b (see edit history)

Commander

Ale z drugiej strony czy wszystko musi być wieczne?

Czy np 5 lat intensywnej ekspoloatacji wykładziny to zły wynik?

Tsport

Dla mnie tylko aerotex. Miło się po nim chodzi piasek i wodę przepuszcza, jest lekki i łatwo go złożyć.

Owca81

Ja z przyczepa dostałem siatkę..... to znaczy siateczke na której drukuje się reklamy (nawet na niej coś jest wydrukowane ;) ) i mam zamiar takiej sobie poszukać tyle że bez reklam . Myślę że to nie głupie rozwiązanie wygodnie zwijane i nie zajmujące wiele miejsca .