Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem trochę na forum,poobserwowałem na polu kempingowym,porozmawiałem z karawaningowcami ,porozmawiałem ze sprzedawcą i wybrałem podłoge firmy Bolon.Udało mi się kupić kolorystycznie b.podobną w kolorze jasno niebieskim.Miałem ją raz rozłozoną na polu kempingowym,jestem zadowolony ,łatwa w utrzymaniu czystości.Jak się będzie zachowywała podczas dalszej ekspoatacji zobaczymy.Myslę jednak ,ze problemów nie będzie.Z tego co zauważyłem jezeli chodzi o kupno  jakiegokolwiek wyposazenia  do przyczepy to trzeba podgladać Niemców,Holendrów,Włochów itp. -oni to maja dawno przetestowane i wiedza co jest dobre.

Jezeli cos jest dobre to musi być drogie,taka kolej rzeczy ale za to pewnie jest bardziej wytrzymałe.

Reasumując -jestem zadowolony z Bolona i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja załatwiłem sobie od znajomego całkiem spory kawał baneru z reklamy wielkopowierzchniowej, która jest zrobiona z winylowej siatki. Sprawdza się świetnie, jest dość sztywne i wytrzymałe, perforowane i łatwe do czyszczenia. Po jednym sezonie wygląda tak jak przed. Zapasu mam na 3 zmiany, czyli ładnych parę lat. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedsionku od paru lat stosuję trawkę, a pod nią zakładam podłogę coś w rodzaju plandeki, którą otrzymałem przy zakupie  przyczepy. Zawsze po sezonie trawka jest czyszczona, a dodatkowa podłoga pod nią jest myta. U mnie takie rozwiązanie sie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stosuję (coraz rzadziej) - agrotkaninę - taką jak do ogrodów (np pod korę ozdobną).... cała zabawa kosztowała mnie ok 30zł (a wymiar to jakieś 7x3,6m) a po złożeniu jest mała, lekka i jej nie szkoda jak np wypadnie coś z grilla.... przy dziecku idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stosuję (coraz rzadziej) - agrotkaninę - taką jak do ogrodów (np pod korę ozdobną).... cała zabawa kosztowała mnie ok 30zł (a wymiar to jakieś 7x3,6m) a po złożeniu jest mała, lekka i jej nie szkoda jak np wypadnie coś z grilla.... przy dziecku idealna.

 

Potwierdam - po trzech sezonach wygląda jak zaraz po zakupie ( po za jedną małą wypaloną dziurką ) 

Ja mam złożoną podwójnie, żeby było troszkę grubiej, a i tak po schowaniu praktycznie nie zajmuje miejsca i co najważniejsze - nic nie waży :ok:

Próbowałęm ją przetargać w rękach - nie da rady. Trochę się powyciągał tylko brzeg. Mam czarną chyba do ściółkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj.

Jeżeli jest wykonane na materiale to się nie nada, bo nici bedą trzymać wilgoć i pojawi się pleśń. Jeśli jest to sama guma, to teoretycznie tak.

W praktyce wszystko z tego trzeba będzie ścierać, bo nic nie wsiąknie w ziemię. No i masa. W Obi widziałem przed świętami sztuczną trawę za ok. 12 zł za m2.

Cena podobna, a chyba praktyczniejsze rozwiązanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na podłogę przedsionka agrotkanine, do dostania w podobnej cenie co to linoleum o którym piszesz, lekkie w transporcie i zajmuje mało miejsca po złożeniu, a jest przepuszczalna jak coś się rozleje i łatwa do pozamiatania. Jedynie co to dobrze podłożyć i obszyć boki żeby się nie strzępiła,ale to można zrobić normalną domową maszyna do szycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie z tobą zgodzić.

Mam bolona od kilku sezonów i sporo przeszła - łacznie zdziwnym podłożem i krzesłami z ostrymi nogami.

Daje radę.

Jednye to zabezpieczyć końcówki żeby sie nie rozplatala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.