Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

I z tym zachodem też jest różnie...

Kiedyś widziałem Holendra, który parkował auto na sąsiedniej parceli. Wszyscy okoliczni myśleli, że trzyma miejsće dla znajomych, a przyznam, że było dosyć tłoczno, a parcela w cieniu. Czar prysnął, kiedy za dwa dni dziadunio się zebrał i odjechał.

 

Ależ oczywiście. Holendrzy to w ogóle stan umysłu wg mnie. W Chorwacji na kempie Biela Uvala byli w zasadzie Holendrzy w jakiś 75%. Obok nas była jedna "wesoła" rodzinka. Mieli rozbite swoje obozowisko chyba na stałe. Na wolnej parceli obok po lewej mieli rozwalone swoje graty typu stół, hamak, samochód, krzesła itp itp, a na drugiej wolnej parceli po prawej mieli pranko, antenę satelitarną. Nam parcele się w okolicy spodobały, i ja wziąłem na przeciwko tych Holendrów, a brat tą po prawej stronie z anteną satelitarną i praniem. A oni dalej siedzieli na tej po lewej i całą ją zajmowali. Jak ktoś przychodził i pytał o ich dostępność to mówili że nieee, to jest zajęte. Myślisz, że z brata parceli wzięli antenę i swoje pranie? A coś Ty. Mieli to generalnie gdzieś. 

 

No więc po prawej stronie parcelę zajął mój brat, ale ta po lewej była przez nich ciągle "zamieszkała". My też myśleliśmy, że oni sobie ją wynajęli. Tak to wyglądało. Po 2 dniach dojechali kolejni znajomi, kemp się zapełniał, ale ta po lewej stronie parcela była "wolna", Holendrzy twierdzili, że to zajęte. Ale znajomi poszli do recepcji i spytali czy ta i ta parcela jest wolna, i co się okazało? Ano, że jest wolna, więc znajomi ją sobie zaklepali i wrócili przegonić Holendrów. No i holenderskie cwaniaczki musiały wszystko w pośpiechu zabierać. Zadowoleni nie byli, bo z całym swym szpejem musieli się zmieścić na wąskim kawałeczku, bo cała ich parcela była zajęta przez przyczepę z przedsionkiem wielkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Mam pytanko. Posiadam przyczepę od roku ale niestety jeszcze nie rozkładałem przedsionka i z tego co wiem nie mam wykładziny w przedsionku. Chcę kupić wykładzinę. Moje wymiary przesionka są 430 cm na 250 cm. Chcę kupić wykładzinę o wymiarach 400 cm na 250 cm czy wystarczy czy musi być dłuższy wymiar? np.500 cm na 250 cm? 

Może być tak ?

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionkow-250x400-cm-i6671976437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od Ciebie niby 20 dychy to nie majątek, ja osobiście używam klipsów, same śledzie uszkodzą podłogę. Moja sugestia, rozejrzyj się za inną wykładziną z tej raczej nie będziesz zadowolony, osobiście nie użytkowałem takiej, ale widziałem i mi nie podoba się trawa przerastająca przez wykłdzinę..

To jest tylko moje odczucie i nic Ci nie sugeruje, żeby było jasne sam podejmiesz decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taką:

post-8412-0-53623500-1496917441_thumb.jpg

post-8412-0-65595300-1496917504_thumb.jpg

Nie jest źle... Chyba takie same sprzedawane są w sklepach karawaningowych. Płaciłem 25PLN/MB + przesyłka. Przy długości 5,5m wyszło razem 160PLN. Facet tnie z metra tyle ile potrzeba, więc u Ciebie 4,50m było by idealnie. Ma więcej wzorów.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowałem trzy rodzaje wykładzin:

1. Własnej produkcji, z agrowłókniny. Lekka, nawet fajna, ale baaardzo szeleszcząca. Na plus jest to, że była sprzedawana na mb, ale w szerokości 3,2m. Idzie dopasować do różnych głębokości przedsionka.

2. Aerotex. Po rozłożeniu ładnie leżał, materiał "lejący się" więc nic nie odstawało, miękka. Po złożeniu zajmowała niestety trochę więcej miejsca- była grubsza. I największy chyba minus, w razie deszczu czy zmoczenia długo schła.

3. Arisol. Poza tym, że się bardzo łatwo brudzi, nie widzę jakiś większych minusów. Lekka, po złożeniu nie wiele miejsca zajmuje, szybko schnie. Zobaczymy po sezonie jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja kupiłem taką:

attachicon.gifDSC_1002.JPG

attachicon.gifDSC_1102.JPG

Nie jest źle... Chyba takie same sprzedawane są w sklepach karawaningowych. Płaciłem 25PLN/MB + przesyłka. Przy długości 5,5m wyszło razem 160PLN. Facet tnie z metra tyle ile potrzeba, więc u Ciebie 4,50m było by idealnie. Ma więcej wzorów.

 

 

 

 

Możesz powiedzieć gdzie kupiłeś w jakim sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.