Skocz do zawartości
liwiusz333

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Voku

Pewnie tak jest jak piszesz. Po prostu przy zamówieniu dodałem ją do koszyka na razie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
Pewnie tak jest jak piszesz. Po prostu przy zamówieniu dodałem ją do koszyka na razie się sprawdza.

Na razie ... ja mam ją kilkanaście lat. Co rok planuję wyrzucić, dziurawię ją szpilami od markizy, a ona się nie chce rozpaść. Dalej mega przyjemna w chodzeniu po niej boso. Tylko zaplamiona już trochę ;)

Nową kupię dokładnie taką.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

A Safari póki co daje rady - gradobicie we Włoszech zniósł rewelacyjnie, parę ruchów szczotką i praktycznie zero konieczności czyszczenia przy wyjeździe...

A komfort chodzenia na boso bardzo dobry - nie ma uczucia grząskości pod stopami i przesączania się błota przez podłogę nawet po dużej ulewie. Oczywiście zależy od podłoża. Tu było piaszczyste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
11 godzin temu, Zulos napisał:

A Safari póki co daje rady - gradobicie we Włoszech zniósł rewelacyjnie

Moja to samo przeszła we Włoszech :-]

Teraz zamierzam uprać po Chorwacji bo trochę ją zadeptaliśmy ;) , miejscowo jak czyściłam na bieżąco gdy coś tam kapło czy się rozlało to gąbką i płynem do zmywania, wszystko złaziło idealnie no ale wymaga gruntownego czyszczenia po tym skalnym pyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos
1 godzinę temu, gusia-s napisał:

Teraz zamierzam uprać po Chorwacji bo trochę ją zadeptaliśmy ;) , miejscowo jak czyściłam na bieżąco gdy coś tam kapło czy się rozlało to gąbką i płynem do zmywania, wszystko złaziło idealnie no ale wymaga gruntownego czyszczenia po tym skalnym pyle.

Na takie wypadki losowe to IMHO najlepsze są chusteczki nawilżane do toalet - z Lidla bądź Biedronki - każdy rodzaj wylanego produktu neutralizują właściwie do zera - polecam.

Tak samo się sprawdzają w przypadku zafajdania np spodni czy bluzki - tylko tu trochę zależy jednak od materiału i od produktu. Niemniej jednak jeśli od razu się zainterweniuje chusteczką jest duża szansa na brak plam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi