Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze wożę ją po składaną w kostkę a po rozłożeniu jest równiuteńka, żadnych załamań czy zagnieceń. Używam ją drugi sezon a dalej po rozłożeniu jest sztywna jak zaraz po kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30 minut temu, emus2 napisał:

Zawsze wożę ją po składaną w kostkę a po rozłożeniu jest równiuteńka, żadnych załamań czy zagnieceń. Używam ją drugi sezon a dalej po rozłożeniu jest sztywna jak zaraz po kupnie.

Powiedz mi jeszcze czy te oczka sam dawałeś do zakuwania czy już były? Bo teraz jak widzę to na Twoich zdjęciach to jest raczej dokładnie to co widziałem u sąsiadów :tuptup:

Oni zgodnie mówili, że oczka były już zakute. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik napisał..... podłoga jest ok. Składam ja w kostke i wkładam do oryginalnego pokrowca bez problemu, wody nie trzyma i po dwóch sezonach stan oceniam na bdb. Ja jak kupowałem to zakutych oczek nie miałem. Przy zakupie sugerowałem się gramaturą a nie ceną ! ( ale tutaj im wyższa gramatura tym cięższa )  

IMG_20180521_201638.jpg

IMG_20180521_201843.jpg

IMG_20180521_201715.jpg

IMG_20180521_201733.jpg

IMG_20180521_201742.jpg

IMG_20180521_201749.jpg

IMG_20180521_201812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zanim zamówie, nie pruje się na krawędziach? Bo widze że nie jest w żaden sposób zakończona, ja bym podwinął i zaszył, jak zakończenie nogawki. 

 

Macie na całą długość przyczepy? Byłem teraz zmierzyć, od ściany do ściany przedsionka mam równo 5m, i nie wiem czy wziąć 5m czy 4m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jacekzoo napisał:

To jeszcze zanim zamówie, nie pruje się na krawędziach? Bo widze że nie jest w żaden sposób zakończona, ja bym podwinął i zaszył, jak zakończenie nogawki. 

 

Macie na całą długość przyczepy? Byłem teraz zmierzyć, od ściany do ściany przedsionka mam równo 5m, i nie wiem czy wziąć 5m czy 4m

Nic się nie pruje. Ja osobiście wziąłem na długość przyczepy a jeżeli nie potrzebuje takiej długości to ja podwijam. Tak więc moim zdaniem lepiej więcej niż mniej.

Będziesz zadowolony. Tylko zwróć uwagę na gramaturę !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boas potwierdza to co mówili Ci, u których widziałem tą wykładzinę   :ok: NIC się z nią nie dzieje pomimo tego, iż nie ma obszytych brzegów i po kilku dobrych sezonach wygląda jak nowa :D    (o ile oczywiście odpowiednio się o nią dba :) ) 

Dobra to teraz pozostaje tylko kwestia wymiaru  :mellow:.  Jak pisałem już wcześniej mój przedsionek ma wymiar wew 2,5x5m i taki wymiar jest dostępny na alledrogo.  Wcześniej ktoś pisał, że po długości powinna być przynajmniej 0,5m dłuższa niż przedsionek i nie ukrywam, że było by to ok bo końce leżałyby sobie swobodnie na dolnej części ścianek bocznych... Jenak tego wym. dokładnie tej wykładziny nie ma :angry:.

Jednak czy biorąc pod uwagę to iż "fartuchy" ze ścianek zachodzą (ja zawijam je do wewnątrz) na około 20-25cm nie wystarczy wymiar nominalny przedsionka czyli w tym wyp 2,5x5m ?? 

Edytowane przez Futer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwałem się do laptopa to podsunę /odświeżę takie coś

do mocowania podłogi i ewentualnie siatek do zacienienia polecam takie wynalazki - fajny plastik, mocny, łatwe do montażu przy pomocy młotka 

http://allegro.pl/klips-siatka-zacieniajaca-zaczep-mocowanie-duzy-i6235452694.html

http://allegro.pl/klips-do-siatki-cieniujacej-zaczep-maly-z-uchem-i6793624421.html

http://allegro.pl/klips-siatka-cieniujaca-duzy-trapez-mocowanie-i6301574284.html

http://allegro.pl/klips-do-siatki-cieniujacej-zaczep-z-uchem-trapez-i6185700781.html

http://allegro.pl/klips-do-mocowania-plandeki-oczko-mocny-50mm-hak-i6251642765.html#thumb/5

ten sam sprzedający ma też zacienienia na metry 

brałem od niego różne rzeczy, mogę polecić 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże moje pytanie: jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi w kwestii wielkości podłogi względem powierzchni przedsionka czy już wszystko zostało powiedziane we wcześniejszych postach i teraz już każdy na wy....ane na tą kwestię? Trzeci raz "z góry dzięki" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Futer ja też mam przedsion długości 5m i taką podłogę zamówiłem, co zrobisz jak nie ma 5,5m. Nawet jak będzie minimalnie za krótka to co? Przy samej ścianie i tak nie chodzisz. W moim przypadku będzie jeszcze 0,5m za wąska bo mam przedsion 3m. Ale spoko, to nie kafelki że musi być idealnie, chodzi o to żeby nie nosić syfu do budki jak na parceli nie ma trawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.