Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Ja korzystałem w tym roku ok. 40 dni z takiego ,,dywanu" :

 

 http://www.obelink.pl/merken-pl/goldcamp-pl-4/dywan-namiotowy-prestige.html

 

 Byłem bardzo zadowolony.Latwo się sprząta. nie ma żadnych wgnieceń itp. Z resztą są tam komentarze same pozytywne i bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W moim przedsionku sprawdza się takie rozwiązanie: na ziemię rozkładam plastikową plandekę na to sztuczną trawę stosuję to już od paru lat. Połażenie samej sztucznej trawy nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż będziemy czuć wilgoć w przedsionku i trzeba sporo się namęczyć żeby ją od spodu wyczyścić.

Jubi - tom ja nie mam problemów z posprzątaniem trawy musi być do tego odpowiednia szczotka.  

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na podłogę przedsionka agrotkanine, do dostania w podobnej cenie co to linoleum o którym piszesz, lekkie w transporcie i zajmuje mało miejsca po złożeniu, a jest przepuszczalna jak coś się rozleje i łatwa do pozamiatania. Jedynie co to dobrze podłożyć i obszyć boki żeby się nie strzępiła,ale to można zrobić normalną domową maszyna do szycia :)

@bartosz_b

Od wielu lat mamy agrotkaninę < zerknij, krawędzie oklejone taśmą

Agrotkanina przepuszcza wodę, kilka razy mieliśmy "potop" w przedsionku.

Jest OK, wytrzymała.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się właśnie nad zaczęciem sprowadzania takiego o to cuda - jakie są wasze opinie - ceny jeszcze nie moge zdradzic, ale myślę, że będzie bardzo obiecująca, no i na pewno nie bedzie kosztowała tyle co te tkaninowe.

 

Podstawowa zaleta podłogi - bardzo łatwa w pielegnacji i czyszczeniu, wada - będzie zajmowała trochę wiecej miejsca niż ta zwijana.

 

podloga.jpg

podloga_niebieska.jpg

podloga_rozowa.jpg

podloga_szara.jpg

podloga_zielona.jpg

 

Czekam na ewentualne opinie o produkcie - moze ktoś już widział ten sprzet w akcji ???

 

Pzdr, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiar elementu 40x40x2 cm, waga 0,5 kg

Znajomy ma taką , ale bardzo dużo miejsca zajmuje , szybko się rozkłada ale długo się składa. (wyłamują się zatrzaski) Po dwóch sezonach mizernie już to wygląda.

Reklame kiepska mi zrobiles ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiar elementu 40x40x2 cm, waga 0,5 kg

Waga tej podłogi do mojej budy to ............   54 kg !!!

a wielkość paczki to około 345 litrów  ...  czyli tyle ile ma bagażnik w Lexusie CT :look:

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z takimi podłogami jest taki, że nadają się bardziej do pobytów stacjonarnych. Rozkładanie takiej podłogi co weekend będzie sporym wyzwaniem.

Dodatkowo podłoże musi być idealnie równe, gdyż inaczej zatrzaski nie będą miały się jak zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.