Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku majowy Wekend spedzilismy na niemieckiej Rugii. Nie bede sie rozpisywał na temat naszejgo wyjazdu i spędzeniu paru dni na niemieckim kampingu. W drodze powrotnej odwiedzilismy niemiecki ALDI i wląsnie tam kupilem mate podlogową 2x 3 m koszt 16 eur. dedykowaną do przyczep kempingowych jak i do przedsionków namiotów Jako ze w drodze powrotnej zakotwiczyliśmy w naszym Ustronie Pod Brzozami zostala oczywiście rozłozona . jest dosyc sztywna a zarazem dobrze sie uklada i dosyc przyjemna w uzytkowaniu nawet boso.Teraz żałuje że nie kupiłem dwóch sztuk bo akurat by mi spasowało na mój przedsionek.Czy cena dobra to nie wiem. Zaglądnolem do naszeogo Aldika z chęcią zakupu jeszcze jednej sztuki ale niestety niema.Jak ktos by jednak zobaczyl cos takiego to niech krzyknie na forum .

 

Pozdrowionka

 

Witam

W tym roku majowy Wekend spedzilismy na niemieckiej Rugii. Nie bede sie rozpisywał na temat naszejgo wyjazdu i spędzeniu paru dni na niemieckim kampingu. W drodze powrotnej odwiedzilismy niemiecki ALDI i wląsnie tam kupilem mate podlogową 2x 3 m koszt 16 eur. dedykowaną do przyczep kempingowych jak i do przedsionków namiotów Jako ze w drodze powrotnej zakotwiczyliśmy w naszym Ustronie Pod Brzozami zostala oczywiście rozłozona . jest dosyc sztywna a zarazem dobrze sie uklada i dosyc przyjemna w uzytkowaniu nawet boso.Teraz żałuje że nie kupiłem dwóch sztuk bo akurat by mi spasowało na mój przedsionek.Czy cena dobra to nie wiem. Zaglądnolem do naszeogo Aldika z chęcią zakupu jeszcze jednej sztuki ale niestety niema.Jak ktos by jednak zobaczyl cos takiego to niech krzyknie na forum .

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że to co jest do dostania w Niemczech u nas nie będzie.

Ale u nas też trafiają się okazje.

Nieraz na allegro, nieraz w sklepach internetowych, nieraz w zwykłych sklepach.

Mnie udało się kupić podłogę Bolon 5,9x3,5 m za 200 zł.

I to była nowa podłoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaryzykowałem i zakupiłem agrotkaninę, kolor zielony /ciemny/ całkowity koszt razem z przesyłką 76zł [ 5,5m na 3,2m] nie wiem czy jakość dobra, bo jest to moja pierwsza przedsionkowa podłoga podczas przygody z :przyczepa: caravaningiem :bevil:

Tak na pierwszy rzut oka, tkanina bardzo mocna, miękka w dotyku, wydaje mi się że spełni swoje zadanie, ale może tylko mi się tak wydaje hehe%281%29.gif:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaryzykowałem i zakupiłem agrotkaninę, kolor zielony /ciemny/ całkowity koszt razem z przesyłką 76zł [ 5,5m na 3,2m] nie wiem czy jakość dobra, bo jest to moja pierwsza przedsionkowa podłoga podczas przygody z :przyczepa: caravaningiem :bevil:

Tak na pierwszy rzut oka, tkanina bardzo mocna, miękka w dotyku, wydaje mi się że spełni swoje zadanie, ale może tylko mi się tak wydaje hehe%281%29.gif:jump:

 

Też mam agrotkanine, wprawdzie jeszcze nie była używana i czeka na chrzest bojowy, ale jest. Obszyj sobie boki po jak ją taką weźmiesz to będzie się strzępić a te farfocle strasznie wkurzające są.

 

Widziałem jak sprawowała się i Marka (maarec) podczas majówki i byłem mile zaskoczony, rozlana woda momentalnie przez nią przesiąka i co najważniejsze nie jest śliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te końcówki zaprasowane / zgrzane tez najlepiej założyć i obszyć, mi podczas obszywania boków i walczeniem z połacią tej tkaniny puściły te miejsca i zaczęły się strzępić, obawiam się że w momencie położenia i użytkowania jej jeszcze szybciej to puści. Obszywa to się na zwykłej maszynie do szycia (nowe doświadczenie bo zdoktoryzowałem się z używania takowej jak to robiłem :D )

Jeżeli chodzi o naciąganie, ciężko stwierdzić, wg uznania bym rzekł. Musisz tak ją położyć żeby była w miarę równo i się nie potykać o nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdyby ktos potrzebowal grube banery reklamowe - pelen vinyl, frontlight 510g, to prosze na priv - oczywiscie odbior tylko osobisty -

Poznań

i okolice, czasem na trasie A2 - Wrzesnia, Chlapowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A nie lepiej tak w kontakcie z naturą bez podłóg, które po weekendowym wyjeździe pozostawią ugniecioną pożółkłą trawkę ?

O ile przedsionek to miejsce częstych gastronomicznych biesiad to jeśli się nam coś ze stołu wyleje to mniejszy problem. Nie stoimy w kałuży.

A jeśli już to chyba najlepszym materiałem do wielokrotnego użytku jest jednak winyl z banera. Z tym że starsze produkcje , lepiej układają się na nierównościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A nie lepiej tak w kontakcie z naturą bez podłóg, które po weekendowym wyjeździe pozostawią ugniecioną pożółkłą trawkę ?

O ile przedsionek to miejsce częstych gastronomicznych biesiad to jeśli się nam coś ze stołu wyleje to mniejszy problem. Nie stoimy w kałuży.

A jeśli już to chyba najlepszym materiałem do wielokrotnego użytku jest jednak winyl z banera. Z tym że starsze produkcje , lepiej układają się na nierównościach.

 

Zgodze sie z Toba - na wyjazd nie bede zabieral zadnej podlogi. W kilku wątkach pojawial sie jednak temat podlogi na stacjonarne przedsionki. Ja wlasnie mysle o czyms takim do siebie na dzialke, mam kolege w agencji reklamowej i mam mozliwosc pomocy w uzyskaniu takiego winylowego banera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.