Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie (ogłoszenie Hobby)


troylee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazlem takie ogłoszenie:

http://allegro.pl/hobby-535-excellent-dcm1350kg-rodzinna-zadbana-i3848559208.html

 

Możecie mi coś wiecej powiedzieć o tym modelu na podstawie opisu i zdjęc.

Jade go obejrzeć ale chciałbym sie przygotować pod kątem na co zwrócić uwage w tym modelu.

 

Oczywiście temat "Na co zwracać uwagę przy kupnie przyczepy. " przeczytany :D

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi coś wiecej powiedzieć o tym modelu na podstawie opisu i zdjęc.

Jade go obejrzeć ale chciałbym sie przygotować pod kątem na co zwrócić uwage w tym modelu.

 

na podstawie tych zdjęć, niewiele można powiedzieć. mnie zastanawiają jedynie mocowanie odblasków na tylnej ścianie - przyjrzyj się tym mocowaniom i ścianie w okolicy.

 

post-4720-0-56109900-1389699400_thumb.jpg

 

na co zwrócić uwagę w tym modelu? jak zawsze - wszystkie narożniki, okolice okien i okien dachowych. Hobby mają często cieknącą przednią ścianę - w tym modelu z przodu nie ma okna, ale wciąż obejrzyj dokładnie przednią ścianę, okolice parapetu, podłogi z przodu, zajrzyj również od spodu. Otwórz bakistę i obejrzyj przednią ścianę.

 

daleko nie masz, więc przejedź się, potraktuj jako doświadczenie.

 

cena adekwatna do modelu, wyposażenia, ale stan przyczepy jest niewiadomą, dopóki sam się nie przekonasz.

 

zwróć uwagę również jaka jest masa własna tej przyczepy, bo DMC jest podane. będziesz wiedział jaką masz ładowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zaznaczył Tokyo pasuje do układu plastików na tylnej ścianie. Wygląda na resztki mocowania po bagazniku rowerowym.

 

Co do szczegółów - proponuję wejść w kontakt z kolegą Misio - ma taką samą i z tego co pamiętam - doktoryzowal się z jej zalet i wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo z pomoc.

Byłem, obejrzałem. Nie powaliła mnie na kolana ale podkreślam że nie znam się.

 

Z plusów to nie śmierdziało wilgocią, nazożniki i sciany całe, miły sprzedający :) .

Z minusów mały purchel z wilgoci pod tylna szyba od środka, miałem zastrzeżenia co do podłogi od dołu z tyłu (ale nie mam tu doświadczenia i porównania) oraz małe zastrzeżenie do dokumentów. W przyczepie było dosć brudno (nie przygotowana kompletnie do sprzedaży).

 

Nie potrafię określic czy przyczepa godna ceny.

 

Podsumowując to i biorąc pod uwagę że nie przypadł mi do gustu kolor mebli i układ, zrobiłem tak jak poradził "tokyo" i potraktowałem to jako doświadczenie. Coś czuje że przede mną jeszcze duuużo poszukiwań.

 

"GregorY" ta jak napisałes jest to pozostałość po mocowaniu po bagażniku rowerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to ogłoszenie już widziałem (dawno temu), lub mi się tak wydaje  :hmm:  bo to auto zapadło mi w pamięć.

 

Bardzo możliwe. Sprzedający przyznał że już 3 raz wystawia ogłoszenie (to chyba też nie wróży zbyt dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat firmy sprzedającej przyczepy "Manczak" (pod Poznaniem). W sensie czy przywozi uszkodzone i naprawia na sztuke czy może wyszukije i sprzedaje perełki? Godny polecenia sprzedawca?

 

Nie znalazlem na forum nic na temat tej firmy.

 

 

Głównie ta przyczepa mnie interesuje:

http://manczak.pl/index.php?s=sprzedaz&subpage=pokazPrzyczepe&id=97

 

 

Problem w tym że aktualnie cięzko u mnie teraz z ruszeniem gdzieś dalej wiec jak już ruszać to z nastawieniem na powrót z przyczepą. Albo szukać w pobliżu ale tak to mogę szukać i szukać

Edytowane przez troylee (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat firmy sprzedającej przyczepy "Manczak" (pod Poznaniem). W sensie czy przywozi uszkodzone i naprawia na sztuke czy może wyszukije i sprzedaje perełki? Godny polecenia sprzedawca?

 

Nie znalazlem na forum nic na temat tej firmy.

Nie wolno nam się źle wypowiadać na temat tego sprzedawcy...

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że aktualnie cięzko u mnie teraz z ruszeniem gdzieś dalej wiec jak już ruszać to z nastawieniem na powrót z przyczepą. Albo szukać w pobliżu ale tak to mogę szukać i szukać

tu masz niedaleko, a sprzedawca zebrał na naszym forum dobre opinie.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/2979-grodzisk-mazowiecki-%C5%BCel-wod/?do=findComment&comment=67403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.