Skocz do zawartości

pomoc w obejrzeniu przyczepy


piotr05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

znalazłem na aledrogo taka fajna przyczepe

http://allegro.pl/przyczepa-campingowa-hobby-420-classic-ideal-i3874037600.html

 

tylko zdjecia sa robiono dosc dawna a ja mam 200km w jedna strone i nie wiem czy jest warto jechac poto tylko zeby zrobic sobie wycieczke krajoznawcza.  

 

Mam prosbe czy jest ktos kto mieszka w okolicy i mógłby podjechac zobaczyc czy przyczepka jest warta kupna

 

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Ufolz - miałem o tym napisac.

Hobby w 93 roku zmieniło malaturę.

 

Tak wygląda 420 z 91 roku: (Ufolz jako jeden z ostatnich widział budkę z tej perspektywy przed przed ewentualnym wrzuceniem jej do rowu :) )

gallery_5296_180_17569.jpg

 

A tak z 93 roku po zmianie malatury.

gallery_5296_180_182165.jpg

 

Nie z abardzo rozumiem co miało dać wstawiane napisy PEITZ? szczególnie u dołu bakisty?

Równiez szyna pod fartuch nad lewym kołem jest dokładana.

 

Z racji doświadczenia uzywania takiego modelu przemyśl czy jak usiądziesz na sraczyku - zamkną się drzwi. Może wystające kolana będą blokowac jak w moim przypadku? :D

Równiez kaseta od strony przedsionka to nie do końca sprawdzony pomysł.

W przypadku awarii (przelania) wietrzenie namiotu podczas upałów to już sztuka wysokich lotów :)

 

Inne cechy na które powinieneś zwrócić uwagę: szyby atermiczne ale otwierane tylko przód, tył i kuchenne.

 

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten napis: Peitz, nie zapowiada osi z problemami serwisowymi ?

Może nie koniecznie. 

O rzut kamieniem ode mnie, w Niemczech jest Caravan Center Peitz  http://www.cc-peitz.de/

Może stamtąd budka pochodzi. Logo co prawda nie aktualne, ale po 15 latach mogło się zmienić. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr05 myślę że warto pojechać i obejrzeć. Z zewnątrz wygląda ładnie a jeżeli wierzyć opisowi skoro była garażowana i tyle lat u jednego właściciela, który o nią dbał to może być ciekawy kąsek. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że warto poprosić o więcej AKTUALNYCH zdjęć. Myślę że skoro potrafili dobrze sfotografować merca (sprzedawanego również na allegro) to i z przyczepą sobie poradzą. 

 

sprzedający ma już 5 negatywów, więc z rezerwą bym podchodził do jego uczciwości..

 

najpierw foty, potem podróż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O rzut kamieniem ode mnie,

 a miała bys moze chwilke zeby podjechac i obejrzec ja w realu czy wyglada tak samo jak na zdjeciach :blagac:

 

 

 

sprzedający ma już 5 negatywów, więc z rezerwą bym podchodził do jego uczciwości..

 

najpierw foty, potem podróż :)

tez na to zwróciłem uwage

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałem dobrze i wyszło jak zawsze.

Analogicznie zawsze dobro jest doceniane i to wychodzi dobrze.

:ok:

 a miała bys moze chwilke zeby podjechac i obejrzec ja w realu czy wyglada tak samo jak na zdjeciach :blagac:

...

Piotr, "rzut kamieniem" miałem na myśli miasto w Niemczech Peitz, 20km ode mnie.

...

sprzedający ma już 5 negatywów, więc z rezerwą bym podchodził do jego uczciwości..

...

Ogłoszeniodawca jest synem właściciela budki więc optymistycznie liczyłbym na ojcowską rzetelność .

Myślę że ze zdjęciami może być kłopot bo budka to nie mercedes, zapewne jest "spakowana" na okres zimowy.

Negatywy zapewne z własnej działalności uzbierane, niemniej jednak nutą nierzetelności zajechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotr, "rzut kamieniem" miałem na myśli miasto w Niemczech Peitz, 20km ode mnie.

 

tak sie ucieszyłem ze nie przeczytałem ze zrozumieniem :hehe:  a jak sie zorientowałem to nie mogłem juz edytowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ... nie chce zakładać nowego wątku bo chodzi o tą własnie przyczepkę ...

zobaczył ja ktoś w końcu ?

pytam bo mieszkam w poblizu i "chodzi" mi po głowie :) ... ale ona jest co najmniej od zeszłego roku wystawiona wiec trochę sie jej obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.