Skocz do zawartości

Knaus Sudwind - rzuci ktoś okiem na taki model


david_dv

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam drugie auto passata B5 bez fl, bez 130 KM bo tylko 110 KM i bardzo dobrze sobie radzi. Nawet w Alpach nie było problemu.

Tym aspektem nie musisz się przejmować, bo auto może ciągnąć dużo cięższe przyczepy.

 

Jeżeli stan jest taki jak w opisie czyli budka jest sucha i szczelna, to według mnie to dobra oferta.

I przedsionek jest rzeczywiście najlepszego producenta.

 

Tylko tablice wyróżniające są od ciężarówki a nie od przyczepy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to znaczy że kapie z niej na kibelek ?

 

Miałem na myśli wygodę korzystania

 

a powiedz mi jeszcze czy vw passat b5fl kombi 131km da sobie radę 

 

Ten silnk pociągnie wszytko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bakiście: podgrzewacz wody, zbiornik na wodę czystą, zapas, butla (której nie ma), gaśnica -zastanawiam się czy nie daje to zbyt dużego obciążenia na hak? to wcale nie powinno mieć wpływ na decyzję o jej zakupie, ot taki komentarz.

 

na zdjęciach brakuje przedsionka, miejmy nadzieje że nie porwany i kompletny - ale oczywiście sprawdź i rozstaw przed zakupem.

 

ewentualnie możesz poprosić o więcej zdjęć wszystkich narożników i okolic okien dachowych.

 

jeżeli stan przyczepy zgodny z opisem, to fajna budka i dobra cena.

 

czy Knausy mają newralgiczne miejsca które trzeba obmacać? nie słyszałem, ale może niech się wypowiedzą specjaliści np: Kristofer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedsionek jest prawie nówka oto foto 


panowie jest jeszcze takie coś ale marka kompletnie mi nieznana 

 

http://otomoto.pl/lmc-lmc-muensterland-390-T3833055.html

post-4359-0-06419800-1389643877_thumb.jpg

post-4359-0-54280100-1389643890_thumb.jpg

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to nie do końca podoba mi się okleina tylnej ściany (nad blatem kuchennym), zagięty prawy narożnik ( lekko ale trzeba się przyglądnąć), nie jestem też pewien czy gumoleum na podłodze jest oryginalne . Może się czepiam albo mam większy sentyment do Knausa ( miałem 78 rocznik.)Zwróć uwagę w Knausie na podłogę (narożniki) i narożniki w środku( ściana ze ścianą i ściana z sufitem) W kilku knausach jakie widziałem narożniki były nie do końca zdrowe.Co nie znaczy ,że w tym tak jest. Ze zdjęć narożników nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMC: jeżeli mnie wzrok nie myli, to tam nie ma stabilizatora toru jazdy, pomimo wpisu w ogłoszeniu. Pytanie jaka jest masa własna. Budka wystawiona przez handlarza, zdjęcia słabej jakości, niewiele da się powiedzieć. Knaus zdecydowanie wygrywa w tym porównaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedsionek jest prawie nówka oto foto 

panowie jest jeszcze takie coś ale marka kompletnie mi nieznana 

 

http://otomoto.pl/lmc-lmc-muensterland-390-T3833055.html

Jak bedziesz ogladal na zywo to zwroc uwage na laczenie sciany z podloga widoczna na drugim zdjeciu. Na fotce wyglada jakby tapeta byla lekko spuchnieta (moze to tylko takie zdjecie?)

 

Pzdr

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz świadomość uchylnej umywalki, KNAUSy to świetne przyczepy, podobno czy starsze, tym trwalsze :)

Rzeczywiście, bo w starych Helmutach rozpadły się nawet klamki, więc wszystko zostało już wymienione, naprawione i można śmigać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie mu tu gadu gadu a koleś mi sprzątną knausa z przed nosa MASAKRA szukamy dalej 

ciekawe kiedy się ujawni w temacie nasze pojazdy (o ile to forumowicz Cie uprzedził).

 

no ale to już jest ryzyko z linkowaniem fajnych sztuk na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zajefajna wydaje się że była w 99% ok aż mi żal :oslabiony:  dzwonie do kolesia pytam a on mówi że wczoraj poszła :look:  przyjechał i wziął brakło mi słów rozłączyłem się  :miga:

 

a gadałem już a Arturem z Rzeszowa mówił że w środę może podjechać zobaczyć ją 

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.