Skocz do zawartości

Certyfikaty gazowe


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc zobaczyć jakie zdjęcie z naszego zlotu zostało zamieszczone w PC, udałem sie do sklepu

i nabyłem pismo.

Zdjęcia ok., relacja Piotra również.

 

Ale, przeczytałem też, że różne bubki z P-coś tam i Gaz-coś tam oraz różne Camping-coś tam

szykują zamach na nas. I chcą kolejnych uprawnień do kontroli wszystkiego.

 

Tak, że już trzeba się bać.

 

Ale, że PC było współorganizatorem, no to nie myślałem. Różne przyczyny mogą być, że chodzi o zbicie kasy to nie mam wątpliwości.

 

Polecam lekturę - " Spotkanie Caravaningowej Grupy Bezpieczeństwa ".

 

Poza wszystkim, jaka ładna nazwa, świetnie się kojarzy.

 

A potem nas na kemping nie wpuszczą bez nalepki za 200 zeta. ( co rok )

 

A może " Lotne Brygady Caravaningowej Grupy Bezpieczeństwa ", też nieżle a jakie pole do popisu.

 

Jacek.

 

PS. Zawsze możemy wrócić do szałasu/namiotu i ogniska, z leśniczym się dogadamy

a karawaning zostanie dla wybranych. Ciekawe czy udział w zyskach już podzielony ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale, przeczytałem też, że różne bubki z P-coś tam i Gaz-coś tam oraz różne Camping-coś tam

szykują zamach na nas. I chcą kolejnych uprawnień do kontroli wszystkiego.

I Ty się Jacku temu dziwisz? :hmm: Teraz Jak oglądam PC to widzę że ludzie wymyślają takie ustrojstwa co to niby mają ułatwiać carawaning że bez przegladu to. na pewno nie będzie bezpiecznie działać .Teraz to żeby się za przeproszeniem spokojnie załatwić to trzeba przeczytać całą instrukcję obsługi kibla a i tak byłem świadkiem w Białogórze jak gościowi przyczepę zalało-widocznie nie czytał dokładnie instrukcji i nie miał niemieckiej nalepki od gazu na .... :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listonosz mi doręczył i radość nie trwała zbyt długo .Jak zawsze na początku dokonuje ogólnego przegladu tematów zamieszczonych w PC , patrzę i oczom nie wierzę - na str. 52 fotografia na samym dole :hmm: ze zwłokami zamordowanej ryby .

Pozostawie to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm !! Być może przeoczyłem, ale gdzie pisze w PC o 200,00 zł na rok za przegląd ? :hmm:

 

Dziecko jesteś ?.

 

Oczywiście, że nie jest napisane 200 zeta.

Ale jest napisane, że jaśnie szanowne i arcymądre grono widzi potrzebę otwarcia ścieżki legislacyjnej dla wydawania uprawnień do kontroli.

To za frajer będą to robili na pewno, szczególnie jak będzie obowiązkowe na przykład.

 

Co za draństwo.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm !! Być może przeoczyłem, ale gdzie pisze w PC o 200,00 zł na rok za przegląd ? :hmm:

 

Dziecko jesteś ?.

 

Oczywiście, że nie jest napisane 200 zeta.

Ale jest napisane, że jaśnie szanowne i arcymądre grono widzi potrzebę otwarcia ścieżki legislacyjnej dla wydawania uprawnień do kontroli.

To za frajer będą to robili na pewno, szczególnie jak będzie obowiązkowe na przykład.

 

Co za draństwo.

 

Jacek.

 

tak, jestem jeszcze dzieckiem :hehe:

a Ty Jacku to wróżka jesteś, cy cóś ? Dlatego pytam o te 200 zeta bo nie wiem skąd się ta suma wzięła.

Czy ktoś się orientuje kto i ile na tych przeglądach i naklejkach zarabia w np. Niemczech ? Czy jest to tam obowiązkowe czy dobrowolne ? Ciekawe, :hmm::hmm::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest napisane, że jaśnie szanowne i arcymądre grono widzi potrzebę otwarcia ścieżki legislacyjnej dla wydawania uprawnień do kontroli.

Wyprzedźmy ich i powołajmy coś na wzór ORMO Caravaningowego. :hmm: PIS się do PC wkradł śni im się państwo policyjne??? :hmm::hmm::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosin - daj spokój.W Polsce to już istnieje od dawna.Kosztuje 100 PLN i jest ważne przez 2 lata.W UE też jest taki okres ważności.W tym roku robiłem taki przegląd.

 

Pozdrawiam Cię cosin serdecznie - Robin :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm !! Być może przeoczyłem, ale gdzie pisze w PC o 200,00 zł na rok za przegląd ? :hmm:

 

Dziecko jesteś ?.

 

Oczywiście, że nie jest napisane 200 zeta.

Ale jest napisane, że jaśnie szanowne i arcymądre grono widzi potrzebę otwarcia ścieżki legislacyjnej dla wydawania uprawnień do kontroli.

To za frajer będą to robili na pewno, szczególnie jak będzie obowiązkowe na przykład.

 

Co za draństwo.

 

Jacek.

 

tak, jestem jeszcze dzieckiem :hehe:

a Ty Jacku to wróżka jesteś, cy cóś ? Dlatego pytam o te 200 zeta bo nie wiem skąd się ta suma wzięła.

Czy ktoś się orientuje kto i ile na tych przeglądach i naklejkach zarabia w np. Niemczech ? Czy jest to tam obowiązkowe czy dobrowolne ? Ciekawe, :hmm::hmm::hmm:

 

Nie, nie jestem wróżką i obym nią nie był.

 

Tylko skład jaśnie szanownego grona arcymądrych wskazuje, że zamiast pracą dydaktyczną w przypadku

P - coś tam i reklamą za własne środki w przypadku reszty arcymądrego towarzystwa chcecie zmusić wszystkich do płacenia kolejnego haraczu na rozwój firm, które powinny rozwijać się dzięki przedsiębiorczości właścicieli a nie odgórnych zarządzeń i w dodatku jakże powszechnej w naszym kraju chęci do kontrolowania wszystkiego i wszystkich.

 

Nie będę rozwijał tematu, myślę, że reszty się domyślisz.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosin - daj spokój.W Polsce to już istnieje od dawna.Kosztuje 100 PLN i jest ważne przez 2 lata.W UE też jest taki okres ważności.W tym roku robiłem taki przegląd.

 

Pozdrawiam Cię cosin serdecznie - Robin :hmm:

 

Masz rację Robinie !! Nie ma co roztrząsać kolejnego tematu na 3500 postów. Przecież wszystkim nam zależy na bezpiecznym caravaningowaniu :hmm:

Dobrze wiemy wszyscy, że Mirek taki przegląd wykona i jeżeli wszystko będzie z naszym sprzętem ok to naklejeczkę " niemiecką" przyklei, ale dlaczego niemiecką a nie polską ?

 

Jacku ! Być może nie rozumiemy się do końca ale to nie miejsce na tłumaczenie sobie swoich racji.

Pozdrawiam Was serdecznie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego niemiecką a nie polską ?

 

Bo Niemcy zadbali o to aby mieć swojego przedstawiciela w Polsce.A Polacy "obradują" i dywagują. W Poznaniu i na forach.

 

Pozdrawiam - Robin :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.