Skocz do zawartości

mój nowy obiekt zainteresowań


Arturo43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właśnie tylko czasem jak się jest na miejscu to czar pryska , już tak miałem kilka razy :oslabiony:

 

Nie zaryzykujesz to nic nie będziesz miał :]  nikt ci nie powie jedź i na 100% kupisz albo nie kupi za ciebie To co jednemu odpowiada i na jakie niedociągnięcia się godzi dla drugiego moga skreślać budke, i na odwrót oczywiście Musisz sam zobaczyć i podjąć decyzje nikt za ciebie tego nie zrobi :]

 

Pisałem już że gość ma przyczepy w bardzo dobrym stanie, nie uszkodzone nie ogołocone ze sprzetu, przedsionków itd masz dużą szanse że nie zawiedziesz się na miejscu ... niewiem czego jeszcze oczekujesz? deklaracji że jest jak z fabryki czy jak  :niewiem: 

 

Może się czepiam i przepraszam że w Twoim temacie ale ostatnio zauważyłem że kupujący by chcieli dosłownie sprzęt z salonu i w full opcji za jak najmniejsze pieniądze, uzyskują podpowiedzi, opinie, rady itd a i tak zawsze coś nie pasi, grymaszą, wymyślają itd Jak już wyżej pisałem chętnie można pomóc ale ostateczną decyzje, wycieczka, ryzyko musi ponieść zainteresowany i nie da się inaczej ...

 

Życze powodzenia w poszukiwaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaryzykujesz to nic nie będziesz miał :]  nikt ci nie powie jedź i na 100% kupisz albo nie kupi za ciebie To co jednemu odpowiada i na jakie niedociągnięcia się godzi dla drugiego moga skreślać budke, i na odwrót oczywiście Musisz sam zobaczyć i podjąć decyzje nikt za ciebie tego nie zrobi :]

 

Pisałem już że gość ma przyczepy w bardzo dobrym stanie, nie uszkodzone nie ogołocone ze sprzetu, przedsionków itd masz dużą szanse że nie zawiedziesz się na miejscu ... niewiem czego jeszcze oczekujesz? deklaracji że jest jak z fabryki czy jak  :niewiem: 

 

Może się czepiam i przepraszam że w Twoim temacie ale ostatnio zauważyłem że kupujący by chcieli dosłownie sprzęt z salonu i w full opcji za jak najmniejsze pieniądze, uzyskują podpowiedzi, opinie, rady itd a i tak zawsze coś nie pasi, grymaszą, wymyślają itd Jak już wyżej pisałem chętnie można pomóc ale ostateczną decyzje, wycieczka, ryzyko musi ponieść zainteresowany i nie da się inaczej ...

 

Życze powodzenia w poszukiwaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje przyczepki wyglądającej jak z fabryki. Jest to dla mnie oczywiste ze coś co ma 13 lat musi nosić normalne slady użytkowania. Oczekuje ze sprzedawca kiedy go informuję że nie chce sobie zrobić wycieczki 1000km podejdzie do sprawy uczciwie , a nie zawsze tak jest . Napisałeś mi w jednym z powszednich postów ze gość jest ok i fajnie , jest to dla mnie ważna informacja. Ja myślę , a szukam przyczepy prawie pól roku że to bardziej problem jest po stronie nieuczciwych sprzedawców ktorzy zachwalają swój towar zawsze przez telefon a potem jest jak jest. Ja przekonałem sie o tym już kilka razy tracąc czas i pieniądze. Ja sprzedawcy oddaję swoje pieniądze i mam prawo grymasić wybrzydzać i oczekiwać że jest ze mną szczery . Nawet kilkudziesiecioletni towar może byc pelnowartosciowy . Gdybym kupował cepke w Krakowie poprostu bym podjechał i obejrzał i bylo by tak albo tak. Nie oczekuje również ze ktoś coś kupi za mnie , logiczne. Prosiłem tylko w swoim wątku o rozszyfrowanie numeru vin (jeszcze raz dzieki koledze), i o ogólne opinie na temat tej marki ew. tego sprzdawcy. Podzielilem sie z Wami również swojemi spostrzeżeniami na temat uczciwości moich dotychczasowych " kontrachentow" , i mam nadzieję ze poprostu mialem pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem wszystko :ok:  nie bierz moich słów zbyt osobiście bo raczej chodziło mi o ogół kupujących niż o dokładnie Twój przypadek choć akurat na Twój temat trafiło ;)  Sam kupowałem kilka przyczep i wiem jak jest ze sprzedającymi :pad: jak ktoś chce to może poszukać mój temat jak poszukiwałem jakiegoś "nietuzinkowego zabytku" :bzik: i wtedy bezsensowne wycieczki po 700km się zdarzały bo okazywało się że sprzedający zapomniał powiedzieć że okna nie ma itd Chciałem tylko uświadomić że trzeba ponieść ryzyko i włożyć sporo wysiłku bo poszukiwania przyczepy do łatwych nie należą B)  warto konsultować oferty i jak wszytko pasuje to działać szybko bo dobry towar szybko schodzi :ok:

 

Jak będziesz poważnie zainteresowany tą przyczepą to zadzwoń do mnie a sprawdze ja dla Ciebie :ok:  ale do Krakowa to Ci jej nie zawioze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje . Milo mi że podzielasz moje zdanie chociaż wolalbym nie miec racji w powszednim poscie. Analizuje temat jeszcze i troszku sie wacham gdyż żona uparla sie na budę z francuskim wyrkiem i juz. Mysle ze jednak jak postawie na swoim to będę mial prośbę o sprawdzenie jak bedziesz tak miły. Pozdrawiam. Powiedz mi z doswiadczenia czy podloga przedsionka i pas sztormowy to tylko dodatki , czy warto doplacic ,,, bardziej pytam o ten pas bo podloga to rzecz oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przywiązywałem wagi do przedsionka ani podłóg pasów itd bo poprostu nie używam tego :]  ale moim zdaniem podłoga przedsionka i pas sztormowy to dodatki a przedsionek do budki powinien być standardem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas da ci więcej czasu/spokoju jak będziesz miał rozłożoną markize/przedsionek a pogoda sie popsuje (wiatr). Ja podlogę rozkładam zawsze (markiza/przedsionek) i zauważyłem że mniej się brudzi w cepce bo większoś zostaje na podłodze i wycieraczce. Tyle ze ja jeżdze dopiero od poprzednigo sezonu ale zaliczyłem już 11 wyjazdów (pas raz sie bardzo przydał nad morzem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.