Skocz do zawartości

mój nowy obiekt zainteresowań


Arturo43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mozna jakos rozszyfrowac ten numer Vin ( WKN 4602031UEH1111). Podobno jest to cepka z 2001 , wlasciciel ceni sobie ją na 20000. W srodku i na zewnątrz wydaje sie byc ok. Co sądzicie o takiej cenie za taki rocznik i tym modelu .

post-14937-0-67896600-1389290481_thumb.jpg

post-14937-0-91697400-1389290622_thumb.jpeg

post-14937-0-18018500-1389290716_thumb.jpg

post-14937-0-97567500-1389290790_thumb.jpg

Edytowane przez Arturo43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  Description Position Raw Data Decoded Data Region:  1 W Europe Country:  1-2 WK Germany Manufacturer:  2-3 KN Knaus Model Specific:  4-8 46020 Unknown Check Digit:  9 3 Invalid Year:  10 1 2001 Assembly Plant:  11 U U Serial Number:  12-17 EH1111 EH1111

 

na screenie nie wkleiła mi się '1' na końcu, ale ona nic nie zmienia

post-14460-0-81471900-1389292646_thumb.jpg

Edytowane przez mcmaly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Description Position Raw Data Decoded Data Region:  1 W Europe Country:  1-2 WK Germany Manufacturer:  2-3 KN Knaus Model Specific:  4-8 46020 Unknown Check Digit:  9 3 Invalid Year:  10 1 2001 Assembly Plant:  11 U U Serial Number:  12-17 EH1111 EH1111

 

na screenie nie wkleiła mi się '1' na końcu, ale ona nic nie zmienia

wielkie dzięki Kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturo43 napisał:

...z 2001 , wlasciciel ceni sobie ją na 20000. < drogo jak na ten rocznik

 

@Krzysztof57 napisał:

A jak wygląda ściana z drzwiami i prawy przedni narożnik ? < normalnie...

... jeszcze jest w "reanimacji" lub po "reanimacji", wszystko naprawiono tak że nic nie widać.

 

Pozdrawiam,

PS

Kiedyś prezydent De Gaulle, tak żartował na temat bikini.

Bikini ukrywa to co jest najważniejsze, pokazuje to co jest bez znaczenia.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda ściana z drzwiami i prawy przedni narożnik ?

oglądałem ją dość dokładnie i jest ok. w srodku sucha i zadbana , zastanawiam się czy cena jest adekwatna do rocznika i modelu , oraz jakie macie doswiadczenia z tą budka , może ktoś taką ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo sprawdź ile takie budki stoją w Niemczech.

W mobile.de ten rocznik to kwota powyżej 5000 Euro, więc 20k PLN to nie jest zła cena.

Ważne żeby budka była sucha i sprawna. Rzadko kiedy spotkasz dwie identyczne przyczepy, w dodatku używane przez porównywalne załogi (rodziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif3836804775.jpg mam taka fote jeszcze prawej strony nie ma wgnieceń sladó wilgoci itp. właściciel wyslal mi ponad 50 zdjęć :]  tak ze prawie jak bym tam byłł :skromny:  . Niestety stoi ona koło Poznania :oslabiony: wiec mam myslenice

@Arturo43 napisał:

...właściciel wyslal mi ponad 50 zdjęć < poproś jeszcze o skany lub foto

wszystkich stron Dowodu Rejestracyjnego przyczepy.

Ja zawsze od tego zaczynam rozmowę ze sprzedającym. Wpisy w DR mówią same za siebie.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta co stoi w Skokach?

tak dokladnie.

@Arturo43 napisał:

...właściciel wyslal mi ponad 50 zdjęć < poproś jeszcze o skany lub foto

wszystkich stron Dowodu Rejestracyjnego przyczepy.

Ja zawsze od tego zaczynam rozmowę ze sprzedającym. Wpisy w DR mówią same za siebie.

 

Pozdrawiam,

jest sprowadzona i jeszcze nie przerejestrowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego sprzedawce osobiście i moge polecić Powiem Tobie że pośpiesz się z decyzją bo budki dość szybko mu schodzą o czym przekonał się już jeden forumowicz poszukujący przyczepy  :] jak ja u niego byłem to wszystkie jakie miał (chyba 6szt) były na 5 :ok:  Jak masz pytania o niego to pytaj a chetnie odpowiem jak będę w stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.