Skocz do zawartości

Swarzędz k. Poznania - Swift


stef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję przyczepy w cenie do 8 tyś zł dla 2+2 z toaletą. 

Może ktoś z Was widział tą przyczepę: http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-5-osob-2-sypialnie-igla-i3839670395.html

jestem z Białegostoku więc do Poznania mam kawałek i nie chciałbym jechać po to by powąchać pleśń.

Podoba misę jeszcze ten sprzęt ze Szczecina http://allegro.pl/okazja-niemiecki-dethleffs-4-osobowy-z-w-c-90r-i3829037495.html

 

Czy możecie mi poradzić co by było lepsze i mniej awaryjne? Teraz mam niewiadówkę która ciągam xsarą picassa 1.8 lpg

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciągam xsarą picassa 1.8 lpg < sprawdż w dowodzie rejestracyjnym auta DMC

Jeżeli Twoja xsara ma DMC  2128kg to może ... być OK...ale przekraczasz 3500kg!

Ponieważ DMC przyczepy  z Poznania jest 1600kg.

 

Pozdrawiam,

Kolega Janwil przeoczył nieświadomie ten fakt i intensywnie poszukuje holownika, mając całkiem fajne autko.

Ja zmieniając/kupując przyczepę zawsze pilnuję tych parametrów jak oka w głowie.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Poznania...

 

prawa_wymiary.gif

długość wraz z zaczepem - 7,93 m;
dopuszczalna masa całkowita - 1600 kg;
masa własna - 1305 kg;
Szerokość: 2,15 m
Wysokość: 2,40 m
Ilość miejsc do spania: 5/6
Rok produkcji: 1995
Rozmiar przedsionka: 1051 cm

-----------------------------------------

Zmieniłem w swojej ponad 40-letniej zabawie z karawaningiem wiele przyczep.

Pierwszy ruch jaki wykonuję kupując nową przyczepę proszę sprzedawcę dawniej o ksero,

ostatnio o skany lub foto wszystkich stron dowodu rejestracyjnego przyczepy.

Jest to podstawa do dalszych przemyśleń przy zakupie.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee pierwszy link to musi być pomyłka - nikt do xsary nie dobierał by budy 1600 na dwóch osiach.

druga wygląda przyzwoicie tylko nie wiem jak duża jest łazienka - czy podczas korzystania z kibelka da się zamknąć drzwi :niewiem: po za tym nie jest rozkradziona więc to też warte uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję przyczepy w cenie do 8 tyś zł dla 2+2 z toaletą. 

Może ktoś z Was widział tą przyczepę: http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-5-osob-2-sypialnie-igla-i3839670395.html

jestem z Białegostoku więc do Poznania mam kawałek i nie chciałbym jechać po to by powąchać pleśń.

Podoba misę jeszcze ten sprzęt ze Szczecina http://allegro.pl/okazja-niemiecki-dethleffs-4-osobowy-z-w-c-90r-i3829037495.html

 

Czy możecie mi poradzić co by było lepsze i mniej awaryjne? Teraz mam niewiadówkę która ciągam xsarą picassa 1.8 lpg

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Witam

Aż wstyd żeby robić zdjęcia przyczepy i nie pofatygować się aby ją umyć-pojemnik kasety wygląda jakby się ktoś na niego wypróżnił.

Mieszkam w Swarzędzu i kojarzę to przyczepę, stoi na parkingu strzeżonym-jak to nie pomyłka to chętnie pomogę i mogę podjechać obejrzeć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w temacie. Te przyczepy odpuszczam. Zawsze wiedziałem że trzeba pytać na forum :)

Poza tym to ogłoszenie o tej angielce było inne. miniatura na allegro jest stara ale ogłoszenie zostało zmienione. Była tam jednoosiowa o DMC 1100kg. EEE zresztą nieważne.

 

Ok. jeszcze jedna fajna była w okolicach Warszawy na otomoto ale patrzę że już jakoś jej nie ma. Był to ten sam model co ten DETHLEFFS z drugiego linku

 

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pewnie skończy się zakupem od Szarego1 :) z czego się cieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aż wstyd żeby robić zdjęcia przyczepy i nie pofatygować się aby ją umyć-pojemnik kasety wygląda jakby się ktoś na niego wypróżnił.

 

To samo sobie pomyślałem, gdy zobaczyłem ten widoczek :ok:

Tam brak nakrętki zamykającej kasetę, więc pewnie zawartość się ulewa na wszystkie strony w czasie jazdy :jump:

 

post-8228-0-79245200-1388935963_thumb.jpg

 

Zapiszę sobie ten wygląd WC w ciekawostkach, jako modelowy przykład dbałości o czystość tego fragmentu wyposażenia przyczep :'(

 

P.S.

Swoją drogą, Swarzędz - mekka handlarzy samochodów, a teraz może i przyczep :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na fotach tą BUDĘ dziś rano.

Aż mnie wzruszyło przedobiadowo, jaki tępy tupet trzeba mieć by taki syf komukolwiek proponować.

Miałem wątpliwą przyjemność poznać tego handlarzynę w czasach jak sobie angielkę szukałem...

U niego też znalazłem ale za buractwo nie kupiłem.

Honor nie pozwolił z siebie kretyna zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak ktoś dbal o reszte cepy to sory ale syf, smród i kiła i mogila, a ciekawe kim byl jej wlasciciel i pełen podziw dla sprzedającego ze zadbal o kazdy szczegól-widać ze toaleta sprawna bo używana hahahah


a zwrocil ktoś uwagę co sie dzieje przy kolku manewrowym, jakby komus dlon urwało tyle śladów krwi albo czerwonej farby a cala lazienka oraz lodówka wygladaja jakby cepa stalą w wodzie tak ok 1m głębokości-masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.