Skocz do zawartości

Jak zamontować tablice wyróżniające?


Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzę po Europie parę lat i nigdzie nie widziałem tego wynalazku na przyczepach kempingowych, tylko u nas mogli coś takiego wymyślić. Patrząc na zdjęcie powyżej muszę przyznać że faktycznie ładnie to wygłąda jak śmieciarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tablice wyróżniające montuje się do zestawu powyżej iluś metrów (nie wiem dokładnie dlatego nie podaje).

Jeśli zestaw jest krótszy nie montuje się.

Za złe oznakowanie można dostać mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygłąda jak śmieciarka.

Generalnie mam to w głębokim poważaniu to czy założysz tablice czy nie ale proszę nie ubliżaj tym, którzy przestrzegają przepisów.

W naszym kraju jest obowązek posiadania tablic w zestawach, których łączna długość przekracza 8 metrów. Nie chcesz to nie zakładaj ale nie wyjeżdżaj nam tu ze śmieciarkami :)

Podatków też nie płacisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy faktycznie to wyglada jak smieciarka... :)

 

J.

 

Jeżeli widzicie podobieństwo to ja nic na to nie poradzę :)

A tak nawiasem mówiąc to śmieciarki mają inne tablice, ponieważ to nie jest zespół pojazdów tylko sam pojazd :)

Miłego dnia :)

post-93859-imported-bcbeb9b5-9c85-4a2d-8d9f-33621e4b66e4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do przestrzegających przepisów : nie przekraczacie dozwolonej prędkości?

A Ty przestrzegasz DMC przyczepy?

Ważyłeś kiedyś, ile masz do niej załadowane, jak wyjeżdżasz?

 

Posłuchaj, ponieważ widzę, że rozmowa z Tobą, to czcza gadanina.

Wstawiasz tutaj jakieś swoje chore porównania (do śmieciarki itp...) dobrze, że z powodu tych tablic nie porównujesz naszych przyczep do świniowozu.

Użyję tutaj Twojego sformułowania

g...a
(zamieniając tylko literkę końcową a na o), mnie obchodzi co na ten temat myślisz.

Nie podoba Ci się, to Twoja "brocha", ale swoje wynurzenia i swoje porównania zostaw dla najbliższej rodziny!

Jak dla mnie z powodu tych tablic możesz sprzedać przyczepę i kupić sobie namiot.

Wtedy problem sam się rozwiąże. Nie trzeba robić przeglądów, nie trzeba tablic, nie ma ubezpieczenia (obowiązkowego) i na pewno nie będziesz wyglądał jakbyś śmieciarką jeździł. :)

 

A tym, że jeździsz po Europie, naprawdę nie musisz się chwalić, bo to już takiego wrażenia, jak kiedyś nie robi.

Wczasy w Bułgarii, czy Rumunii - to teraz już na kolana nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dzisiaj tak nerwowo ,więcej luzu to już nie można mieć własnego zdania.A DMC przestrzegam nawet chciałem ją obniżyć o 100 kg ale jak zwykle u nas nie wolno (a w Niemczech tak).W Rumunii i Bułgarii jeszcze nie byłem a szkoda .Czekam na relację kolegów z pobytu w Rumunii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do przestrzegających przepisów : nie przekraczacie dozwolonej prędkości?

A Ty przestrzegasz DMC przyczepy?

Ważyłeś kiedyś, ile masz do niej załadowane, jak wyjeżdżasz?

 

Posłuchaj, ponieważ widzę, że rozmowa z Tobą, to czcza gadanina.

 

--- ciach ----

 

Wczasy w Bułgarii, czy Rumunii - to teraz już na kolana nie powala.

 

Zły dzień, czy może zły wpływ warszawki ; wyluzuj ........... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dzień, czy może zły wpływ warszawki ; wyluzuj ........... :-)

 

A jak bym Tobie napisał, że Twoja przyczepa wygląda np. jak kibel, to byś się ucieszył?

 

A co do drugiego - to co kompleksiki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej luzu

Słuchaj, co do Twojego zdania nie mam zupełnie nic i szanuję je w zupełności.

Tak jak napisałem kilka postów powyżej, pewne rzeczy, a w szczególności jeśli chodzi o wygląd, czyli estetykę są zupełnie indywidualne.

Wpieniło mnie natomiast Twoje porównanie lub jak kto woli przyrównanie do (swoją drogą bardzo potrzebnego) pewnego pojazdu specjalnego.

A i poprzedni post, w którym to określiłeś w/w tablice jako wytwór układu trawiennego.

Możesz jak najbardziej uważać je za idiotyczne, nieładne, głupie, ale bardzo Cię proszę nie określaj tego, aż tak dosadnie, ponieważ są ludzie, którzy je założyli i im się one podobają lub uważają je za potrzebne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co komu szkodzi jak nazywają jego przyczepę.

Dla mnie moja to perełka ,kochanie itp.

Jak ktoś nazwie śmieciarka ,kibel ,dupa to tylko jego zdanie i nikomu korona z głowy nie spadnie.

Oficjalnie popieram ,że jeśli zestaw ma powyżej 8 m i w przepisach dotyczy to przyczep kempingowych to jak najbardziej trzeba ustosunkować się do przepisów.

Wszyscy co mają poniżej 8m , to tablice wyglądają i są potrzebne jak u świni dzwonek i jak najbardziej trzeba to powiedzieć.

Kochamy swoje przyczepki ,ale nie róbmy choinek z nich i zachowajmy trochę umiaru. ((taczka na dachu))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mają poniżej 8m

A pokaż mi zestaw, który ma poniżej 8m, chyba, że jeździsz maluchem z zapiekanką.

 

nikomu korona z głowy nie spadnie.

Racja, ale miłe to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.