Skocz do zawartości

Cała prawda o sprowadzanych autach... polecam i wytrwałości


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Taka nasza mentalność... Przed kupunem ostatniego auta przekonałem się jacy sprzedawcy są fałszywi :hmm: Ale nie śpieszyłem się, ominęłem wszystkie okazje, troche przepłaciłem (w stosunku do rynkowej ceny) i ciesze się ze swojego autka.

 

Prezentów nie ma :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazareński - szary11 - żeby nie było,że jak się walnie w stół to się nożyce odezwą ale :

całkiem przypadkowo "naszłem se" na ten temat i :hehe: - oczom nie wierzę - Nowa Sól - na pierwszym zdjęciu w tle kościół do którego chodzi moja rodzina a i ja "czasami bywam" :hmm: , na trzecim "Albert" -" markiet" w którym robię często zakupy - w ogóle mieszkam na tym osiedlu - normalnie szok !!!

Acha - chcę się z całą mocą odciąc od wypowiedzi tego "nawiedzonego buraka" bo Nowa Sól to ponad 40tysięczne miasto (po głębokim upadku w latach przeobrażeń znów rozkwitające)- co do wypowiedzi "gościa w sprawie samochodów" przyznaje mu rację- ale on musi byc chyba z Głogowa - my Nowosolanie nie używamy takich wulgaryzmów a jeżeli już to nie publicznie - przez niego jestem wzburzony :hmm: - oby nigdy więcej takiej (reklamy) :hmm: - poza tym to chyba nie ta Nowa Sól - pisze woj.lubelskie a moja jest LUBUSKIE - pozdrawia jak może najserdeczniej mieszkaniec Nowej Soli :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip a widziałeś może kiedyś na internecie takiego rapującego pijaka :hmm: i on coś takiego mówił: "I niech Cię nie boli, że jesteś z Nowej Soli" :hmm:.

Sławnego sąsiada masz bo: Liczba wyświetleń strony: 23923 :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławnego sąsiada masz
- a daj spokój Tomii - dzięki za takie sąsiedztwo :hmm: - ale muszę sprawdzic czy do naszej parafii jakiś nowy ksiądz nie przyszedł (i czasami nie handluje samochodami) bo takiego długiego "kazania" w temacie kupna-sprzedaży to jeszcze nie widziałem :hehe: - a te jego :hmm: to na pewno dla niepoznaki :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od auta zapomniał dodać, że auta są serwisowane i mają pełną dokumentację:

1-książka serwisowa na Allegro-30zł :hehe:

2-wizyta na www.google - darmowa(szukamy adresu serwisu niemieckiego ) :hmm:

3-pieczątka-15zł :hmm:

4-czteropak piwa -10zł (zapraszamy kolegów do wypełnienia książki) :hmm:

5-satysfakcja kupującego-bezcenna :hmm:

 

Kiedyś zleciłem sprowadzenie VW t4 ale kolega ominą punkt 4 i przez 15lat serwisant był jeden -OK kupił bym no bo może do znajomego mechanika jeżdził co w serwisie pracuje, ale żeby długopisów nie zmieniać przez 15 lat....na marginesie dodam, że auto po powodzi było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.