Skocz do zawartości

I Sylwester Pod Gwiazdami Żar 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bez planów na koniec roku.

My tu nie gadamy rok wcześniej tylko robimy swoje bez gadania.

Jak w temacie

Spotykamy się z przyczepami , Kamperami lub na pokojach w hotelu obok.

Miejsce :

GSS AP Żar

ul Górska 19

Międzybrodzie Żywieckie

34-312 Międzybrodzie Bialskie

+48 33 866 10 46

 

Przyczepa , Kamper 18 zł w cenie prąd + 7 zł os.

Pokój 50 zł os -cena wyższa ze względu na sylwestra.

 

Bardzo proszę wszystkich  aby zaraz po przyjeździe najpierw się zameldowali w recepcji i opłacili pobyt.

Prośba właścicieli , ponieważ jest koniec roku i zależy im aby zamknąć rok w papierach i zdążyć przed nowym rokiem.

 

Poza tym plan jest  jeden .

Bierzemy plecaki , zaopatrzenie procentowo -pirotechniczne i idziemy na szczyt góry Żar i tam witamy nowy rok.

Komu plan nie odpowiada to siedzi w domu.

 

Dla Ciekawskich lista chętnych .

 

Trafko 2 os

Seba 1 2 os

Znajomi Seby 1 2os

Tadek 1 2os

Magieroki 2 os

Krisio 2 os

Mesert 1 os *

Dobrawa 3os

 

* - mesert jeszcze nie wie że przyjeżdża ale wyjścia nie ma. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja też pójde na ilość ( postów ). Marcin niektórzy wybierają się od jesieni 2012 nigdzie nie byli nie będą,a co sobie można zaistnieć to jest najcenniejsze. Jak temat poruszysz w lipcu to za wcześnie jak po świętach to za póżno,przyczepa odpada bo zima domek nie bo praca ,więc jak dograsz miejsce za 25 zeta + prąd gratis to zdobywców postów nie zobaczysz ! Zadzwonie do Ciebie z mojej imprezy ,szampańskiej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bez planów na koniec roku.

My tu nie gadamy rok wcześniej tylko robimy swoje bez gadania.

 

 

Forum jest dla wszystich. Dla tych gadatliwych też.... a, że niektórym nic z gadania nie wychodzi.... cóż.. raz wyjdzie, raz nie.... swoją drogą ciekawe, jak bez gadania, udało Wam się taką ekipę, już na wstępie skompletować?? Telepatycznie ?? :ee:

 

Pozdrawiam i udanej imprezy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradze sobie dobry człowieku. Jak najbardziej TO forum jest dla wszystkich,nikt nikomu nie zabrania w ciągu godziny zabrać głosu w pięciu tematach nie mających ze sobą nic wspólnego.Jaki tego ble,ble jest efekt podał przykład Trafko 2 dni i dało się.Jak pisałem wyżej ,przyczepa bez kół domek za drogi lub za daleko itp. itp.Dobrze że Sylwester już niebawem to chociaż temat się zmieni na np.chlapacze,tapety ,lub Walentynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam dobrze z tym ble ble... i z innymi ble - blowcami :) A jak komus nie pasuje - są inne fora z jednym wpisem dziennie... droga wolna... :]

 

Ciekawe jednak skąd Trafko ma ponad 2000 postów :hmm:  Bo Piotr ewidentnie składał śluby milczenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, to i ja se pianę trzepnę, zawsze to jeden post więcej ;)

 

Piotrkowi chodziło o deklarujących się uczestników spotów,

którzy przez 3 miechy trzepią tą pianę a dzień przed terminem krowa się cieli , tak miałem to zrozumieć ?

 

U mnie jest tak, że jak deklaruję to będę, jak nie deklaruję to mnie nie będzie - taki antyblefujący charrakterek mam.

I szczerze powiem że jak dojadę do wybrzeża to tam NR'14 powitam, w kamperze :) *

Chciałem w góry gdzieś na Dolnym Śląsku, ale jakoś nad wodę ciągnie.

.

* A ukochana jeszcze nawet nic o tym nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.