Skocz do zawartości

V Knajpowe Spotkanie Braci Kujawsko-Pomorskiej i znajomych.


Rekomendowane odpowiedzi

O miejsca proszę się nie martwić i nawet jeśli ktoś się nie zapisze na listę to na naszym spotkaniu zawsze będzie mile widziany i miejsce się znajdzie ( mieściliśmy się przyczepami to i w lokalu się pomieścimy)- ZAPRASZAMY.

Z tego co piszecie to widzę ,że duże zainteresowanie jest gęsiną - także będziemy w tej sprawie rozmawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My już po wstępnych zmówinach - jedzenie będzie takie jak w meni , powiadomiliśmy szefową  ,że jest zainteresowanie gęsiną oraz czarniną o placku też wspomnieliśmy. Lokal pod czas naszego Spotkania będzie zamknięty i tylko do naszej dyspozycji.

 

Nadal prosimy o wasze wpisy w tym temacie, do spotkania został nam prawie miesiąc także  można wiele rzeczy jeszcze uzgodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja się zadowolę tym co będzie jadę na głodniaka więc wszystko będzie mi smakowało - czarnina super jako danie pierwsze na drugie może karkówkę lubię mięcho ;) , Asia z menu też coś chwyci , i będzie wesoło .

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba konczyc temat  co kazdy by zjadł :slina:  a nalezałoby isc   w kierunku  najblizszych wyjazdów - przygotowac   się raczej merytorycznie do zblizającego się sezonu.Kazdy ma jakies doswiadczenia,jakies miejsca którymi moze się pochwalic lub odradzic no po prostu pogawędka turtstyczna :klotnia: .A po owocnych dysputach mozna zasiąsc do stołu biesiadnego :jesc:  z kieliszkiem chleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Meni już  dostało aprobatę i pewnie będzie miało wzięcie.,Chciałbym prośić załogi które mają chęć na spotkanie,ale jeszcze tego nie uwiecznili wpisem,o choć maleńkiej zmiance.Wiem że znowu nalegam,ale już jest full obsadzonych miejsc ,a chcemy zaprosić jeszcze więcej znajomych.Więc jeżeli ktoś ma w planach życiowych ,że przypadkiem będzie 15.02 około godz 16 jechał drogą krajowa S10 kierunek Bydgoszcz-Szczecin lub odwrotnie i zechce wstąpic do Gęsiej Doliny na czarninke,to niech niechcący na tydzień wcześniej tu cos da znac to obsługa knajpki przygotuje odpowiednią iliść  miejsc,zeby nie było postawione przed faktem dokonanym.Nie wszystkie knajpki maja po 100 miejsc,ta ma na 60 max,już nas jest 61 a z tego co wiem jeszcze z 10-15 osób się wacha lub chce z partyzanta wjechać.Myśle że to każdy rozumie,lepiej niech chętni nie dojada z różnych sytuacji ,niż dojada a nie będą miały gdzie usiąść.

 

Mam już naklejki,i chciałbym tu Bardzo podziękować koledze jarobaro, za projekt,drukowanie i przesyłke .Naklejki są super w dwóch  wersjach do wyboru.Całkowity dochód zostanie przekazany do skarbonki Braci Kujawsko-Pomorskiej ,bo jarobaro wykonał je na koszt firmy.

Przy okazji chciałbym prosić abyśmy naszych konfliktów i problemów nie włączać do wizerunku firm które forumiwicze posiadają. Firma Jarobaro jest znana poza granicami kraju i nie potrzebne są mu takie komentarze w opisie bo to rzutuje na jego prace i zamówienia.Kolega który tam dał swój wpis mógłby go przeprosić na łamach forum bo wielu to czytało i są tym  oburzeni .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji chciałbym prosić abyśmy naszych konfliktów i problemów nie włączać do wizerunku firm które forumiwicze posiadają. Firma Jarobaro jest znana poza granicami kraju i nie potrzebne są mu takie komentarze w opisie bo to rzutuje na jego prace i zamówienia.Kolega który tam dał swój wpis mógłby go przeprosić na łamach forum bo wielu to czytało i są tym  oburzeni .Pozdr.

 

Sołtys   'Non advocatus nisi vocatus '

Może w końcu  się czegoś nauczysz , a jeśli nie to życie szybko zweryfikuje twoją postawę .

Zapamiętaj sobie tę sentencję do końca życia !

Edytowane przez CINCINO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauważyłem iż koledzy publiczne lżenie traktują jako hobby :pad: , jak by nie można było takich spraw załatwić w cywilizowany sposób  w cztery oczy :klotnia: . Tomku jeśli już używasz zwrotów łacińskich miej na uwadze iż nie każdy ma styczność z kanwą lub jest biegły w łacinie. Ubiegając odpowiedź kolegi CINCINO   tekst podany należy rozumieć w następujący sposób: 

 

Non advocatus nisi vocatus — nie jest adwokatem w danej sprawie ten, kto nie został do niej powołany ,nie ma pełnomocnictwa.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauważyłem iż koledzy publiczne lżenie traktują jako hobby :pad: , jak by nie można było takich spraw załatwić w cywilizowany sposób  w cztery oczy :klotnia: . Tomku jeśli już używasz zwrotów łacińskich miej na uwadze iż nie każdy ma styczność z kanwą lub jest biegły w łacinie. Ubiegając odpowiedź kolegi CINCINO   tekst podany należy rozumieć w następujący sposób: 

 

Non advocatus nisi vocatus — nie jest adwokatem w danej sprawie ten, kto nie został do niej powołany ,nie ma pełnomocnictwa.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są dwie nalepki do wyboru to oczywiście proszę o zaklepanie po jednej z każdej.

Już się nie możemy doczekać, ta zima jakaś taka długa.

Puszeczkę oczywiście przywiozę, a i wreszcie porządne podliczenie zrobiłem- do wglądu na spotkaniu dla Braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak konkretnie co najbardziej z tego meni ,by wam pasowało.Bo wypadało by tam coś zamówić.

Jeśli chodzi o meni to jeszcze jest do uzgodnienia i dogadania jakby to miało wyglądać. Moja propozycja taka by z dań mięsnych wybrać kilka pozycji zrezygnować z ziemniaków i surówek ( czyli takie okrojone dania mięsne -żeby było taniej) :

Dania mięsne

 

17. Kiełbasa biała u nas robiona z sosem chrzanowym, 

24. Kiełbasa schabowa parzona 

25. Żeberka pikantne na miodzie i piwie 

26. Golonka w kapuście 

27. Stek z karkówki grillowany z masełkiem ziołowym

28. Kaszanka na sposób wiejski 

Zobaczymy co na taką propozycję szefowa i jakie ceny za te dania zaproponuje.Mają być jeszcze same frytki ( tak jak w Stopce).

Napiszcie co zamówilibyście najchętniej, czy z czegoś zrezygnować, czy coś jeszcze dopisać.A może zrobić taki półmisek z małych porcji mięsnych-czyli z każdego po trochu???

Wszystkie wasze,nasze,moje - propozycje na temat tego meni przekaże organizatorowi tego spotkania,by mógł nam dogodzić.

Mnie najbardziej by pasowalo, żebyś pisał menu a nie meni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.