Skocz do zawartości

prośba o ocene (pomoc)


MichalAndrychow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów od kilku miesiecy czytam Wasze forum z którego sie duzo dowiedzialem .pierwsza cepke kupilismy praktycznie bez ogladniecia patrzac na to teraz ( udalo sie byla ok).. Nadeszel czas na zmiany adria sprzedana . mam na oku dwie cepki prosze o opinie i pomoc. z gory dziekuje

http://otomoto.pl/hobby-exellent-easy-okazja-T4094500.html

http://otomoto.pl/burstner-przyczepa-kempingowa-burstner-fun-480-tk-T4059922.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kwestia czego tak naprawdę potrzebujesz. Hobby młodsza, sporo tańsza i ... mniejsza.

 

Burstner sporo większy, ale też jak widzę bez ciepłej wody, więc dolicz na bojler + rozprowadzenie instalacji. Wyjdzie pewnie wtedy koło 31 kpln. Niedawno ktoś na forum chwalił się, że wyrwał taką (bodajże z 2003 roku) za 19 kpln (po gradzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to hobby jest w Polsce.  Facet sprowadza głównie samochody (tak mówi) o kwestie przedsionka nie zapytalem. 

czego poczebuje? przede wszystkim chodzi mi o opinie czy na pierwszy rzut oka nie ma czegos podejrzanego (z modelem z rocznikiem) do Bierunia mam nie daleko napewno w najbliszych dniach podjade

z hobby nie chcialbym robic na darmo 700km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Przyczepka przyczepką, ale jak widzę wyraz "okazja" w ofercie to mi się od razu zapala :miga: . Nawet gdybyś nie napisał, że facet handluje autami, od razu bym się zorientował. Zachowaj szczególną, czekistowską ostrożność przy rozpatrywaniu tej oferty. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do naszego Forumowicza - Giernas - http://forum.karawaning.pl/user/3928-giernas/ Marek mieszka w Krobi wiec ma za płotem ją..

Też ma styczność z przyczepami nie od dziś.. :)

Wydawało mi się że to nawet u niego na polu ale chyba nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz blisko do Bierunia to podjedź do Center Camp, sprzedawca godny polecenia, sam u nich brałem cepke i jest OK, moja była też sprowadzona a otrzymałem ją po przeglądach, zarejestrowaną z ubezpieczeniem, w umówionym czasie przyjechałem zapłaciłem podczepiłem pod autko i do domciu, bez problemów i stresów.

Hobby na + - wg mnie ładniejsza, niższa cena wyjściowa

Burnstner na + - ma przedsionek, bagażnik rowerowy, pewny sprzedawca no i w Twoim przypadku jak piszesz masz blisko więc mniejsze koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz blisko do Bierunia to podjedź do Center Camp, sprzedawca godny polecenia, sam u nich brałem cepke i jest OK, moja była też sprowadzona a otrzymałem ją po przeglądach, zarejestrowaną z ubezpieczeniem, w umówionym czasie przyjechałem zapłaciłem podczepiłem pod autko i do domciu, bez problemów i stresów.

 

 

Absolutnie, jestem za. Teraz jest dobra pora, zaglądnąłem oststnio do s-campu - mają teraz przeceny, mozna coś wybrać, podaż spora, no i w razie czego wiesz do kogo kupiłeś. Oni raczej nie mogą sobie pozwolić na wały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dostałem zdjecia hobby (niestety nie potrafie wkleic) na jednym ze zdiec drabinka na tylniej scianie jest wcisnieta w przyczepe tak ze widac zagiecie poszycia mysle ze do dyskfalifikuje kupno tej przyczepy mimo atrakcyjnej ceny. jutro wybieram sie do bierunia zobacze co tam  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach z aukcji tego nie widać, więc raczej nie jest to coś szczególnie groźnego (żeby uszkodzić konstrukcję to musiałby najpierw tę drabinkę chyba połamać), pewnie należałby sprawdzić i ewentualnie poprawić uszczelnienia. Niestety wiele przyczep posiada "ślady użytkowania" w postaci otarć, wgnieceń itp.

 

Napisz jak będziesz po oględzinach w Bieruniu. U sąsiada w s-campie stoi jeszcze coś takiego (ktoś na forum już się nią interesował):

http://otomoto.pl/lmc-luxus-500-mdk-T3928025.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

drabinka na tylniej scianie jest wcisnieta w przyczepe tak ze widac zagiecie poszycia mysle ze do dyskfalifikuje kupno tej przyczepy

...

 

Teraz jest podstawa do negocjacji i uzasadnienie ceny.

Jeszcze bym jej nie skreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest podstawa do negocjacji i uzasadnienie ceny.

Jeszcze bym jej nie skreślał.

 

Dokładnie! Cepka stoi co najmniej z 5 klocków poniżej średniej dla rocznika, a tu "dyskwalifikacja" z powodu wgniotki.

 

Poza tym, ten Burstner też ma swoje wady:

- brak ciepłej wody (sam bojler to min. 600 kpln, ale dolicz jeszcze instalację, zmiany 2 wylewek + dostawienie instalki pod prysznic)

- ma pewnie zbiornik koło 20 litrów (na dzień dobry musisz coś dostawić)

- zwykle brak w nich baterii i w ogóle instalacji pod aku (lekką ręką tysiaka musisz szykować)

- małe DMC (jak doposażysz o wymienione powyżej elementy to max. ładowność cepki spadnie pewnie w okolice 100 kg) - ciężko będzie się spakować na wakacje.

 

Jak doliczysz powyższe to zauważysz, że jego cena "na gotowo" skoczy o min. 2-3 kpln

Edytowane przez marcellos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burstner ma też zalety.

Więcej miejsc do spania- fakt nie wiem ile ich potrzebujesz.

Przedsionek, zapas, bagażnik na rowery.

Dla mnie osobiście brak cieplej wody nie jest żadna wadą. Nie jeżdżę na dziko.

Wszystko zależy od preferencji kupującego, a o nich nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.