Skocz do zawartości

cos o tych cepkach?


Arturo43

Rekomendowane odpowiedzi

 

KNAUS BLUE LINE SUDWIND 490 witam forumowiczów , prosze o info na temat tych przyczep szczególnie interesuje mnie dmc tego modelu i tak ogólnie co sądzicie o tej marce. Mam taką na oku z 1998 za 20kzł. Pozdrawiam Całe Bractwo i życzę spokojnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue line to linia kolorystyczna i tylko tym się różni od sióstr.

Ja miałem bardzo podobną i to co w tej jest niebieskie, u mnie było w kolorze wołowej kupy, więc zrobiłem sobie z tego samozwańczą linię "Silver line" i wyglądało to bardzo interesująco :)

.

Budka ładna a cena wręcz zaprasza do zwrócenia na nią uwagi której nie może zabraknąć przy ew. oględzinach.

490 to długość podłogi wewnątrz, jest zatem sporo powierzchni.

Moja  była 450@1300DMC, w tej może być już 1400.

W opisie gość podaje 1200 waga brutto, coś wierzyć mi się nie chce , albo jak to zwykle w PL, robi się barana z klientów a z siebie pajaca przy wychodzącym szydle z worka.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie mozliwośći :

 

- sprzedający pomylił wagę netto z brutto

- była  zarejestrowana (legalnie)  w DK  na 1200 DMC ale jej ładowność w tym przypadku  jest bliska zeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
KNAUS BLUE LINE SUDWIND 490 witam forumowiczów , prosze o info na temat tych przyczep szczególnie interesuje mnie dmc tego modelu i tak ogólnie co sądzicie o tej marce. Mam taką na oku z 1998 za 20kzł. Pozdrawiam Całe Bractwo i życzę spokojnych świąt.

 

 

Konkretny temat, wiele opinii :hmm:

 

W opisie tej przyczepy, sprzedawca błędnie podaje, że jest bojler ciepłej wody. W tym modelu go nie ma i nikt go nie dołożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. Posiadam Knaus Sudwind Blue, ale krótszą bo mam model 395TK. U mnie dmc 1000kg. Więc tej Twojej, strzelam 1300-1500.

 

 

w podlinkowanej przez Ciebie ofercie - oznaczyłem to co widać gołym okiem, ale poproś o więcej lepszej jakości zdjęć. W środku wisi choinka zapachowa. w łazience niektóre plastiki pożółkły - ale nie wiem czego to jest przyczyna.

 

 

post-4720-0-90441200-1387731203_thumb.jpg

 

post-4720-0-91925100-1387731212_thumb.jpg

 

post-4720-0-83219200-1387731218_thumb.jpg

 

post-4720-0-31091100-1387731228_thumb.jpg

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny temat, wiele opinii :hmm:

 

W opisie tej przyczepy, sprzedawca błędnie podaje, że jest bojler ciepłej wody. W tym modelu go nie ma i nikt go nie dołożył.

 

Oczywiście trzeba to zweryfikować. Całkiem prawdopodobne jest, że będzie tam Therma - którą również zwą boilerem :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba to zweryfikować. Całkiem prawdopodobne jest, że będzie tam Therma - którą również zwą boilerem :skromny:

 

Też obstawiam termę, ale bojlera nie ma tam na 1000 000 % :nono:

... a ile pożytku z takiej termy, to sam wiesz najlepiej :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie te 1200 brutto :hmm:  może myslał o netto :]  napisze o więcej fotek to wkleje.

@Arturo43 napisał:

... napisze o więcej fotek < oraz obowiązkowo fotki dowodu rejestracyjnego lub skany.

Po co to gdybanie, wszystko będziesz widział w DR.

 

Pozdrawiam,

PS

Pierwszy ruch kupującego to zapoznanie się z dowodem rejestracyjnym przyczepy lub pojazdu.

Jest to jedyny i niezawodny sposób na weryfikację sprzedającego.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem i poprosiłem o wiecej foto i gość stwierdzil ze jest w zasadzie sprzedana , tak że coś tu mi nie gra , wielkie dzięki za zainteresowanie się tematem. Mówi ze po swietach sprowadzi następną w idealnym stanie ,,,, bedzie mieć tylko dwa ssolidne wgniecenia na poszyciu hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 ja mojego knausika z 2003r mam zbojlerem. Cena za ten rocznik wydaje mi sie za wysoka, a przyczepy tej firmy sa dosc mocne i wykonane z dosc dobrych materialow. Moja cepka jest 450 i cw=1080, a dmc=1300. Wydaje mi sie, ze w 1998r knausiki mialy inne oznaczenia, a nie 490.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.