Skocz do zawartości

szafka pod kuchenkę


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś ma taką szafkę dokładie tej marki http://tanicaravaning.pl/pl/p/Szafka-kuchenna-CUCCINELA-QUICK-/930

bo cena jest atrakcyjna , wygląda na szybko rozkładalną-  a może dołożyć i kupić brunnera

pozdrawiam jubi-tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jubi-tom - Ja mam podobną , innej firmy i troszkę więcej w niej półek ale zasada rozkładania ta sama .

Bardzo fajne rozwiązanie te boczne krzyżaki .

Całość w rozłożeniu zajmuje może 2 minuty .

Polecam .

 

PS - Przy powiększeniu widać oznakowanie firmy REIMO . Więcej dodawać nie trzeba .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem  tą szybko rozkładalną - rewelka za 250 zł lepszej się nie znajdzie , a rozkładam ją w 3 min

No to rypłem się tylko o 1 minutę . :) Co do szafki to wiem , że było warto (post nr 3).

 

Dobrego użytkowania . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja posiadam szafke taka jak kolega COLLINS18 czyli bez szybkiego montazu i jej zlozenie zajmuje mi 6-7min. W sklepie odradzili mi zakup szafek z krzyzakami szybkiego montazu poniewaz PODOBNO potrafi sie to samo zlozyc. To nie moje zdanie tylko sprzedawcy. Ja ze swojej szafki jestem bardzo zadowolony poniewaz jest bardzo stabilna a przy malym dziecku jest to jest najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś ma taką szafkę dokładie tej marki http://tanicaravaning.pl/pl/p/Szafka-kuchenna-CUCCINELA-QUICK-/930

bo cena jest atrakcyjna , wygląda na szybko rozkładalną-  a może dołożyć i kupić brunnera

pozdrawiam jubi-tom

Powiem tak,biłem się z tymi samymi myślami przez miesiąc.Pooglądałem w Bieruniu i jedna i druga szafkę w 2 firmach braci Klaja  i odżałowałem na ta droższą :

 

http://sklep.klaja.pl/pl/p/-Szafka-kuchenna-Jum-Box-CTW-NG-Niebieska/4047

Jestem zadowolony,podoba mi się.Szafki różnią się jakością materiału i wyglądem zewnętrznym.

Jak odliczysz 10 % rabatu ,który mamy jako karawaning.pl różnica pomiędzy tymi dwoma modelami wynosi 144 zł.

A teraz to już Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie odradzili mi zakup szafek z krzyzakami szybkiego montazu poniewaz PODOBNO potrafi sie to samo zlozyc. To nie moje zdanie tylko sprzedawcy.

Mogliby wymyśleć lepszy bajer .

Mam taką szafkę 3 sezon i nic się samo nie składa . Bardzo fajna szafka . Polecam .

Ja mam wersję z większą ilością półek bo szczerze pisząc ta wielka komora na butlę gazową jest niewykorzystywana . W tym miejscu mam 3 półki a po lewej 2 z większym rozstawem .

 

Tu chyba najtańsza na allegro . Śmiało mogę polecić sprzedawcę bo kupiłem u niego właśnie opisywaną szafkę oraz niedawno stół .

http://allegro.pl/szafka-kuchenna-cuccinella-i4025742560.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w Jula była przyzwoita szafka, była mega tania.. ale już nie pamiętam szczegóły jakie były.Ostatnio Stwierdziłem że masa sprzętów jakie kupuję nie jest mi aż tak potrzebna i zaprzestałem aby nie zbankrutować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.