Skocz do zawartości

Kemping nad Balatonem.


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My niestety 31.07 nie damy rady ale też chcemy tam gdzie wy albo Balatonszemes co zasugerował bertosz w jednym z postów.

 

Cro u nas w tym roku na pewno odpada.

 

Może się spotkamy, moja budka ma nalepę forumową na katowickich blachach. Moro a jak myślisz czy trzeba wcześniej dokonać rezerwacji czy jechać w ciemno (Balatonfured) i gdzie będziesz kupował winiety na granicy czy przez neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest opcja jechać bez winiet - założyłem nowy temat.

Ja jadę w ciemno. Jest tam bardzo dużo kempingów, a chciałbym być na miejscu z rana więc być może wybór będzie spontaniczny jak gdzieś podjadę i mi się spodoba, z tego powodu nic nie rezerwuję.

Chciałbym też zmieścić się w noclegu +-70zł za 2 dorosłe osoby, no ale przy tym nie chciałbym też spotkać WC z lat 80-tych :) więc do końca nie wiem czy wybór będzie na Balatonfured, bo jest on dość drogi w porównaniu z innymi kempingami.

 

Nie wiem czy jest opcja jechać bez winiet - założyłem nowy temat, dlatego na to Ci nie odpowiem, ale jak co to na pewno nie na granicy tylko jak co to na stacji bo znajomy wrócił z gorących źródeł i mówił, że na stacjach podobno kilka euro taniej ( nie wiem czy to prawda ).

Ja jadę w ciemno. Jest tam bardzo dużo kempingów, a chciałbym być na miejscu z rana więc być może wybór będzie spontaniczny jak gdzieś podjadę i mi się spodoba, z tego powodu nic nie rezerwuję.

Chciałbym też zmieścić się w noclegu +-70zł za 2 dorosłe osoby, no ale przy tym nie chciałbym też spotkać WC z lat 80-tych :) więc do końca nie wiem czy wybór będzie na Balatonfured, bo jest on dość drogi w porównaniu z innymi kempingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić na forum lub wysłać mi na maila zdjęcia sanitariatów z Balatonfured, Balatonszemes i z Zamardi? Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam Thermal camping w miejscowości Buk. Kamp graniczy bezpośrednio z basenami, w cenie (przynajmniej 4 lata temu) było wejście całodzienne na baseny bez limitu (tzn można było wchodzić i wychodzić ile razy chcesz w ciągu dnia). Sprowadza się to do wycieczek niemieckich i austriackich emerytów w szlafrokach, ale nie jest to krepujące. Z reguły to są bardzo kulturalni ludzie. Kompleks jest fajny a przede wszystkim niedaleko od Polski. Jest co zwiedzać w okolicy, można nawet wyskoczyć do Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie Kajetana - BukFurdo (miejscowość BUK)

Zwabiła nas tam Megula - Miejscowośś taka sobie ale baseny i kemping jej (super) Nie żałujemy ani forinta.

Co jedynie dziwne nie można wjechac na kemping między 13-15 i 22:00-6:00 :) siesta :)

 

Na wycieczkę polecam Sopron - piękne miasto z daleko idącymi tradycjami. Megula robiła za przewodnika i uważam że to był dobry pomysł - za co wielkie podziękowania.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam jestem nowy szykuje plany na 2014 ,planuje zdobyć balaton szukam taniego kampingu bo kieszeń słaba, czy ktoś coś poleci Co prawda szukamy swojej pierwszej przyczepy ale to zostawiam na wiosne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy szykuje plany na 2014 ,planuje zdobyć balaton szukam taniego kampingu bo kieszeń słaba, czy ktoś coś poleci Co prawda szukamy swojej pierwszej przyczepy ale to zostawiam na wiosne .

 

Z takim zdjęciem w profilu, zacznij w przyszłym roku od spotkania "langoszowego". Uczestnicy, wiedzą w czy rzecz  :]  :]  :] A tam na pewno każdy Ci doradzi  :pub:

 

A tak na poważnie to Węgry z założenia nie są drogie, chyba, że wybierzesz wypasiony kemping z basenami. Jak poszukasz małego, prywatnego - a takich nie brakuje - na pewno nie zbankrutujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pamiętam, nad Balatonem dawno nie byłe. Ostatbnie raczej "na wodach" bywałem. Ale jak pojedziesz w ciemno to na pewno coś znajdziesz. A ja w Google wpiszesz "camping hungary" albo coś w tym guście - efekt masz pewny, ja szukałem w ten sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.