Skocz do zawartości

Kemping nad Balatonem.


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak właściwie, to na Chorwację ale pewnie przez Węgry i wcale nie jest powiedziane, że musimy dojechać do Chorwacji. Kiedyś dużo jeździliśmy na weekendy majowe na Węgry ale teraz gorzej z kasąsad.gif. Zresztą jak euro dalej tak będzie drożałoscrewy.gif to może w ogóle skończy się na Węgrzech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rozpoczynamy urlop 4.08 i prawdopodobnie tydzień przed wyjazdem zapadnie decyzja - Łeba "filarówka" czy Węgry - Balatonfured.

Rok temu zdecydowaliśmy się na Łebę na początku lipca i pogoda nas zawiodła, dlatego teraz decyzja zapadnie przed samym wyjazdem. Lubię się wygrzać latem a z tym w Polsce bywa niestety bardzo różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już zacząłem powoli planować swoją trasę na Chorwację (KRK - zlot Adria). Po drodze na Cro zawsze zaliczam Węgry. Tym razem znowu ciągnie mnie nad Balaton. Jak już pisałem w poprzednich postach byłem w Siofoku i Balatonfurdo. Szukam nowego miejsca. Zainteresowała mnie miejscowość Zamardi:

http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=pl&WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_a385275&lng=hu

Może był ktoś na tym kempingu i podzieli się wrażeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dziś już zacząłem powoli planować swoją trasę na Chorwację (KRK - zlot Adria). Po drodze na Cro zawsze zaliczam Węgry. Tym razem znowu ciągnie mnie nad Balaton. Jak już pisałem w poprzednich postach byłem w Siofoku i Balatonfurdo. Szukam nowego miejsca. Zainteresowała mnie miejscowość Zamardi:

http://www.balatonto..._a385275&lng=hu

Może był ktoś na tym kempingu i podzieli się wrażeniami ;)

 

Dla mnie brak klimatu miasteczek austro-węgierskich z zachodniej części Balatonu. Parterowa zabudowa domków jednorodzinnych z 20 wieku. Taki trochę nasz Otwock. Zaleta to bliskość Budapesztu. Nie pojechałbym tam drugi raz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość ;) A czy możesz coś powiedzieć na temat samego kempingu oraz jego plaży? Będę tam w sumie 2 dni więc dużych wymagań odnośnie samego miasteczka nie mam. Lokalizacja miasteczka odpowiada mi ze względu na punkt docelowy - Chorwację.

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dzięki za wiadomość ;) A czy możesz coś powiedzieć na temat samego kempingu oraz jego plaży? Będę tam w sumie 2 dni więc dużych wymagań odnośnie samego miasteczka nie mam. Lokalizacja miasteczka odpowiada mi ze względu na punkt docelowy - Chorwację.

 

Plaża to szeroki pas trawnika ciągnący się przez cały kemping. Miejsca sporo, wejścia do Balatonu w postaci schodków. Miasteczko to taki niekończące się osiedle domków o niskiej zabudowie. Parę większych budynków, market, ale dalej, trzeba autem jechać. Tak na dwa dni wystarczy w zupełności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie całe wybrzeże Balatonu ot strony autostrady do Chorwacji to jedna wielka, płaska miejscowość wypoczynkowa, pocięta uliczkami, wybrzeże porośnięte trzcinami z wyciętymi dostępami do wody. Warto dociągnąć do końca Balatonu do Hevizu. Kapitalne kąpielisko w wielkim naturalnie ciepłym jeziorze zasilanym wodą z ciepłego źródła. Niepowtarzalne i unikalne. POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 raz jadę z rodzina nad Balaton.Miejscowość ZAMARDI,camping bardzo rodzinny i spokojny. Cena za rodzinę 90-100 zł .Jeżdżę ,bo pasuje nam z dziećmi bo woda płytka ,czysta,ciepła no i bo moja żona jest Węgierką :)

Wyjazd 30 czerwca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak właściwie, to na Chorwację ale pewnie przez Węgry i wcale nie jest powiedziane, że musimy dojechać do Chorwacji. Kiedyś dużo jeździliśmy na weekendy majowe na Węgry ale teraz gorzej z kasąsad.gif. Zresztą jak euro dalej tak będzie drożałoscrewy.gif to może w ogóle skończy się na Węgrzech....

 

Elo

Mieszkamy całkiem blisko ...

wybieramy się na Wegry ok 16 lip... może jakaś mala caravana ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My rozpoczynamy urlop 4.08 i prawdopodobnie tydzień przed wyjazdem zapadnie decyzja - Łeba "filarówka" czy Węgry - Balatonfured.

Rok temu zdecydowaliśmy się na Łebę na początku lipca i pogoda nas zawiodła, dlatego teraz decyzja zapadnie przed samym wyjazdem. Lubię się wygrzać latem a z tym w Polsce bywa niestety bardzo różnie.

 

moro my z żoną mamy ten sam dylemat. Polskie morze albo wypad na południe Cr lub Węgry. My chcemy już wyjechać 31.07 i zostać do 10.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro my z żoną mamy ten sam dylemat. Polskie morze albo wypad na południe Cr lub Węgry. My chcemy już wyjechać 31.07 i zostać do 10.08.

 

My niestety 31.07 nie damy rady ale też chcemy tam gdzie wy albo Balatonszemes co zasugerował bertosz w jednym z postów.

 

Cro u nas w tym roku na pewno odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.