Skocz do zawartości

Pomocy!!!


fifek161

Rekomendowane odpowiedzi

CCC - Cena Czyni Cuda. a tak na poważnie, to myślę że Adamowi po takich przeróbkach sprzedaż nie chodzi po głowie...

Ale mi chodzi o cepkę Fifka. Jak już znajdzie arbeit, wynajmie lokum i będzie chciał pozbyć się cepki w którą tyle włożył, to Norweg nie kupi, a do kraju nie ściągnie (bo po co), odda na szrot to też musi opłacić + cena cepki jaką zapłacił + przeróbki, wszystko pójdzie w kanał, same straty. Wyjdzie na to,że kredyt będzie spłacał, a "walory" w kanale. Jaki to interes :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę egoistą i mam nadzieje że koledze Fifek plan nie wypali. Dlaczego? Ponieważ boję się że przez takich "zaradnych" w Skandynawii zostanie wprowadzony zakaz kamperowania "na dziko". Ręce opadają jak się czyta takie pomysły  :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę egoistą i mam nadzieje że koledze Fifek plan nie wypali. Dlaczego? Ponieważ boję się że przez takich "zaradnych" w Skandynawii zostanie wprowadzony zakaz kamperowania "na dziko". Ręce opadają jak się czyta takie pomysły  :no:

 

to raz, a dwa; fifek jak juz zamieszkasz w budce i się dorobisz to zamierzasz wrócić do ojczyzny, czy jak wiele mln polaków dorosłeś "na koszt państwa" a kiedy jesteś w wieku produkcyjnym to dajesz wióra za miedzę i niech się inni martwią...? :]

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na temacie przestało mi zależeć, przyznaję Wam po głębszym namyśle i przespaniu się z tematami rację, nie byłbym sobą, gdybym nie odniósł się do komentarzy na temat "kloszardów", samobójstwa, psucia opinii Polakom wśród Norwegów- zwykłe chamstwo, drobnomieszczaństwo i generalny brak kultury. Serdecznie pozdrawiam osoby, które chciały udzielić mi pomocy i w pewnym sensie udzielili jej. Reszcie hrabiostwa życzę, aby im się wiodło tak wspaniale w życiu jak im się wiedzie- i oby nie byli zmuszeni zostać kloszardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo!!! trzeba przyznać, że niezwykle taktownie i z niebywałą

elegancją, pożegnałeś się ze swoim wątkiem.

Fajnie, że konkretnym forumowiczom nie przypisałeś konkretnych nazw. Dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.