Skocz do zawartości

Brzydki zapach w przyczepie po "zimowaniu"


Sibuljina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sezon jest ten sam problem i mimo, że traktowałem ją odświeżaczami na ten czas przestoju (takie zawieszki) wcale nie było lepiej. Teraz dopiero dałem czadu i do środka powkładałem kilka takich kul

 

14870.jpg

 

zdj.

http://www.super.html

 

Puki co pachnie aż miło! Mam nadzieje, że zapach się tak szybko nie ulotni?

 

Też mieliście/macie taki problem? Ciekaw jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem o jaki brzydki zapach koledze chodzi :hmm:  domyślam się że nie chodzi tu o zapach brudnych skarpetek pozostawionych  po wakacyjnych wojażach a o zapach który ci wybitnie przeszkadza :czacha:  , a więc zanim zaczniesz ładować odświeżacze warto by było najpierw zlokalizować przyczynę nie świeżego zapachu. Jedną z nich  dla mas niechcianą jest wilgoć w nadmiernej ilości, która pochłania nieszczelne przyczepki i je niszczy przy okazji oznajmiając nam że jest w postaci smrodu :pad: . sprawdź wszelkie zakamarki , w poszukiwaniu miękkich miejsc w ścianach i podłodze. Wiem że zasiałem ziarno niepokoju lecz lepiej sprawdzić całą budkę i mieć pewność pochodzenia nie przyjemnych zapachów.

Tak jak kolega "ptaku" podpowiedział lepiej zaopatrzyć się w pochłaniacze wilgoci niż w sztuczne zapachy. Przyczepa sama w sobie powinna mieć zapach mebli, drewna, lub ewentualnie świeżej pościeli.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sezon jest ten sam problem i mimo, że traktowałem ją odświeżaczami na ten czas przestoju (takie zawieszki) wcale nie było lepiej. Teraz dopiero dałem czadu i do środka powkładałem kilka takich kul

 

14870.jpg

 

zdj.

http://www.superkoszyk.p

 

Puki co pachnie aż miło! Mam nadzieje, że zapach się tak szybko nie ulotni?

 

Też mieliście/macie taki problem? Ciekaw jestem.

Witam !

Gdyby tak był uzupełniony Twój "profil" Kolego, to wiedzielibyśmy przynajmniej o jakiej przyczepie piszesz.

 

A czy Ty przypadkiem sam nie sprzedajesz tych super zapachów :hmm:

super pomysł teraz zamiast prać będę nosił takie kule w spodniach , do domu również kupię kilkadziesiąt :)

 

kolego , kulą smrodu nie zabijesz  

 

:lol: :lol: :lol:

Sam nie znam się na grzybach i nigdy nic znaleźć nie mogę, ale tak sobie myślę, że dobry grzybiarz szybko zlokalizuje źródło problemów w budce Kolegi Sibuljina  :]

 

Tak zupełnie poważnie: jeśli to nie jest próba reklamy produktu, to masz Kolego problem, poważny problem.

Nie lekceważ stosując odświeżacze powietrza, tylko przyjrzyj się sprawie dokładnie - może jeszcze jest czas, aby cokolwiek uratować :miga:

Edytowane przez Tomii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.