Skocz do zawartości

POMOCY, którą przyczepkę wybrać???


malinka_23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i na poczatek chciałabym powiedzieć że wpis mcmałego mnie troszkę zaskoczył a nawet przeraził...

Jako osoba nie znajaca się za bardzo na przyczepach i niestety jak wcześniej pisałam wmanewrowana w zakup przeciekającej budy właśnie tutaj szukałam pomocy żeby drugi raz nie popełnić tego samego błędu.

Mając nadzieję że na forum znajdę ludzi którzy bezinteresownie zaoferują mi swoją pomoc i nie wiem dlaczego ale bylabym w stanie zaufać osobie która opisuje swoją przyczepe jako "idealną".

Jednak jak widać pomylilabym się i to bardzo... oczywiście widząc na żywo w wyżej opisywanej budce zacieki itp pewnie bym się nie zdecydowała na jej zakup ale sam fakt przejechania kupy kilometrów zeby ją zobaczyć bardzo by mnie zniechęcił do innych ofert z forum, a chyba nie na tym to wszystko polega!!!

Jestem w stanie zrozumieć że pani Grażyna kupiła ją w stanie który jej odpowiadał ale skoro się nie zna to po co pisze że jest w stanie idealnym, sucha i bez przecieków... jedyny plus za wpis ze slowami wytlumaczenia a nie wypisywanie farmazonów i niezadowolenia z prawdy jak w przypadku poprzednika na moim temacie któremu nie spodobało się kilka słów na temat prawdomównosci w przypadku sprzedarzy swojej przyczepy (do poczytania w śmietniku).

Mimo tych wszystkich zdarzeń i tak jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc wszystkim którzy zaoferowali mi swoją szczerą pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

faktycznie Grazyna mogła nie wiedzieć o stanie przyczepy ale czy po odkryciach mcmaly- ego cena została zmniejszona ? czy ukazała się informacja przyczepa do remontu ?  

Czy czeka az jednak ktoś kupi ta przyczepę w "idealnym stanie" i poźniej poczuje się oszukany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale numer z tą przyczepą,powiem ,że Pani Grażyna trafiła na strasznych pedantów i ekspertów w temacie.To trzeba mieć szczęście by na takich trafić,powiem ,że w maju właśnie ja kupiłem przedsionek od tej przyczepy.Szukałem 7 miesięcy codziennie,wiem już chyba wszystko o nich i nabyłem herzog właśnie ten ,którego nie było do tej przyczepy zgodnie z opisem.Stan miał być idealny,Niestety nie był śledzie do wywalenia,kilka rur wygiętych,część skorodowanych,brak fartucha pod przyczepę,niektóre rury skorodowane,kilka drobnych braków typu zaciski.Właściwie byłem tak wkurzony ,że chciałem odesłać.Po długich negocjacjach Pani Grażyna zwróciła mi 150 zł i zakończyłem temat choć powinna więcej bo sam fartuch 250 zł ale dobra przypominam,że ja naprawdę jestem pedantem.Wszystko zostało skompletowane,orurowanie oczyszczone i ocynkowane,kosztowało mnie to wiele godzin pracy.Namiot centymetr po centymetrze oczyszczony,śledzie dokupione,zaciski 2,dospawanie śrubki zaciskowej.Namiot się sprawdził jest to pełna wersja sezonowa z wszystkimi bajerami typu,moskitiery,zasłony,okrycia okien ,podwójny fartuch wszystkim na kempingu się podobał.Po sezonie oddałem do firmy zajmującej się przedsionkami,zrobili dodatkowo wszystko co mi się nie podobało typu lamówki,fartuchy-pewne uszkodzenia.Wszystko kosztowało z 500 zł i wiele godzin mojej pracy,nadal nie mam fartuchów,zapożyczam je od drugiego letniego.Dopiero teraz można powiedzieć,że jest w stanie bardzo dobrym i przez lata będę się z niego cieszył.Pomimo tego,że namiot nowy dokładnie ten jako nowy jest wart 1700 euro to radzę kupić u Pani Beaty i oszczędzić sobie pracy,chyba ,że ktoś lubi trochę emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.