Skocz do zawartości

ABBEY OXFORD - co myślicie ?


kilerfosa

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli omawiacie uszkodzenie - taki czarny pionowy pasek na bocznej ścianie - kawałek na wysokość ok 40cm za oknem a przed drzwiami to moim zdaniem na 99,9% jest to zaciek - wynikający z tego, że jest tam łączenie listwy aluminiowej - w angielkach tak się czasem robi - też mnie to zdziwiło ale wiele przyczep to ma i to po obu stronach, a dłuższe przyczepy mają czasem 2 takie łączenia na stronę.

 

może się mylę, ale dla mnie to spływający bród - na dachu również, w sumie to jaka by tam musiała działać siła, żeby przyczepa tam pękła i na ścianie i dachu, jeżeli elementy te nie są z jednego arkusza aluminium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W kwestii tego śladu, jestem podobnego zdania, jak przedmówca.

Pomijam te delikatne poziome wgłębienia obok (w lewo).

Zresztą, z zewnątrz nic tu się nie da wypatrzeć, chyba, że uszkodzenie nakładki dyszla - ważny jest środek ;)

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy, jak wypadły oględziny, które miały się odbyć w ubiegłym tygodniu?   ;) 

Na pewno Kol. kilerfósa posiada już jakieś własne obserwacje i wnioski na temat obejrzanych przyczep :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

 

Sobota i niedziela minęła na oglądaniu przyczep. 1 sztuka w Chorzowie.. miękka i wilgotna .Potem Bytom i kolejna miękka angielka.

Sa sam koniec wycieczka do Ryczowa i oględziny przyczepy o której pisalismy na forum :

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-eccles-elite-5os-przedsionek-i3775684759.html

 

Byłem z jeszcze jednym znajomym który ma niemieckiego WILKA .. oglądalismy wszystko 4h :) Wydaje mi sie że zakup dobry.

 

Jedyme do czego można sie doczepic to nie działająca lodówka w trybie gazowym oraz namiot/przedsionek w niewiadomym stanie.

(było tak zimno że nie było szans na zobaczenie go w całości)

 

Przyczepa potrzebuje dopieszczenia - ale myślę ze temat do ogarnięcia.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc oraz za cenne wskazówki.

 

Dostałem do niej polsko-języczną umowę kupna - sprzedający  jest polakiem zameldowanym na wyspach. Proszę o info co dalej - teraz wydział komunikacji ?

Edytowane przez kilerfosa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.