Skocz do zawartości

Najnowszy model FENDT Caravan na rok 2014


Center-Camp

Rekomendowane odpowiedzi

...

jestem pewien, że daleko im wytrzymałością do dawniejszych konstrukcji.

...

samozamykacze (koszt kilkunastu zł./szt. i możemy mieć to u siebie)

...

Wojtek wspomina o zagłówkach - faktycznie, ciekawie wyglądają, ale zastanówmy się: czy jest to ergonomiczna i wygodna pozycja dla naszego kręgosłupa ? Nie specjalnie widzę zginanie i podpieranie szyi niemal pod kątem prostym

...

Ile osób w Polsce w ciągu roku kupuje takie nowe przyczepy ?

...

One mogą być obiektem marzeń dla wielu z nas

...

chętnie zobaczyłbym Ziemię z orbity, co jest obecnie możliwe...

A podyskutuję tak sobie :)

.

Dawniej, jakość dróg wymuszała zwiększoną wytrzymałość i stosowanie odpowiednich materiałów, obecnie można jeździć na "plastikowych felgach" , tylko że producenci nie bardzo orientują się o stanie polskich dróg i nadal przewidują stalowe-wzmocnione.

...

kilkunastu złotych... Przesadzasz Krzysiu, dobre są znacznie droższe a mam na myśli te w mojej kuchni.

Przeróbka nie jest raczej możliwa, więc za kilkanaście zł można sobie kupić i mieć w ręku, ale czy to da się zaadoptować i będzie działało? Odp. Nie da się. Chyba że za wszelką cenę.

...

te zagłówki nie pod głowę są ale pod podusię, coby w ciepełku wygodnie ułożyć się i na chałturę z TV spoglądać, ew. książeczkę wielomądrościową reklamami nie skażoną na lepsze zdrowie poczytać :)

...

19 z pasji, 689 ze snobizmu byleby mieć ;)

...

Nie nas - świadomych, tylko ich - nieświadomych  :D

...

Ja już widziałem ! Tzn... śniło mi się , ale realistycznie i za darmo !

.

.

.

Oczywiście wsio z mojego punktu widzenia, nie do końca serio i troszkę jako subiektywna riposta.

:ok: :ok: :ok:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

kilkunastu złotych... Przesadzasz Krzysiu, dobre są znacznie droższe a mam na myśli te w mojej kuchni.

Przeróbka nie jest raczej możliwa, więc za kilkanaście zł można sobie kupić i mieć w ręku, ale czy to da się zaadoptować i będzie działało? Odp. Nie da się. Chyba że za wszelką cenę.

 

Wojtek, nie mylę się, też byłem na etapie zabudowy kuchni ...

Przeróbka nie tylko jest możliwa, ale i banalnie prosta.

Bardzo drogi i niekoniecznie najlepszy, jest Blum, ale ostatnio świetne opinie zbiera 60% tańszy Hettich.

Oczywiście masz rację, że w domowej kuchni będzie drożej, choć wcale nie musi :hmm:

W przyczepie nie ma potrzeby stosowania najdroższych rozwiązań domowych (IMHO), więc można kupić dobrej jakości, same prowadnice np. po ok. 17 zł., czyli 33 zł. za komplet lub kompletne szuflady w cenie 46 zł. (wystarczy dołożyć posiadany front).

To nie riposta, tylko informacja z mojej strony. Sorry za OT.

 

Antycypował, jak pisarz młodego pokolenia Oborniak :)

 

:jump::hehe:

Nie antycypował - domniemywam, iż Kol. tokyo mniemał de facto o przyczepach nowych, a nie tej na 2014-ty :hmm:

 

Tak na marginesie - jestem ciekawy, ile kosztował by ten model w Center-Camp , gdyby był dostępny :slina: :slina: :slina:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Już jest dostępny do oglądnięcia a także kupna u nas na placu najnowszy model FENDT Bianco 515 na rok 2014.

 

http://center-camp.pl/p,s,oferta,oferta,28,produkt,779.html

 

 

Pozdrowienia

Zespół Center-Camp

Pozdrawiamy największego przedstawiciela firmy Fendt na wschodzie. :-))))

 

Zespół

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

... a jak to jest, że sami sobie życzenia przesyłacie :D

 

:hmm:

Jest Panów trzech, czyżby nastąpił jakiś podział firmy ?

Chyba, że Warszawska 91, to Pan Mirosław, a Warszawska 93, to Pan Mateusz i Pan Maciej :hmm:

 

Przyczepy (te najnowsze), przyczepami, ale z zakupu u Państwa sprzętów do wyposażenia itp. urządzeń, zawsze byłem zadowolony :ok: , tym bardziej, że w rozmowach była elastyczność i możliwość negocjacji.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

... a jak to jest, że sami sobie życzenia przesyłacie :D

 

:hmm:

Jest Panów trzech, czyżby nastąpił jakiś podział firmy ?

Chyba, że Warszawska 91, to Pan Mirosław, a Warszawska 93, to Pan Mateusz i Pan Maciej :hmm:

 

Przyczepy (te najnowsze), przyczepami, ale z zakupu u Państwa sprzętów do wyposażenia itp. urządzeń, zawsze byłem zadowolony :ok: , tym bardziej, że w rozmowach była elastyczność i możliwość negocjacji.

Oczywiście że tak, konkurencja musi być zdrowa....

Poza tym Hobby wykupił Fendta i musimy dbać o siebie

Jest nas czterech. Podziału nie było.

Dziękujemy za korzystanie z naszej oferty. Aktualnie mamy szafki firmy Brunner w promocyjnych cenach dodatkowo zapraszamy też do zapoznania sie z nowymi przyczepami firmy Hobby. Posiadamy kilka na stanie.

 

Pozdrawiamy

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

Może by tak jakiś łatwy konkurs dla forumowiczów, w którym główną nagrodą była by wspomniana na wstępie przyczepa hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

 

Przepraszam, to żart, a pomysł pewnie nierealny :hmm::'(

Witamy

 

Dobry pomysł z tym konkursem. Prezencik zawsze się znajdzie, tylko musimy pomyśleć nad zadaniem konkursowym...

 

Pozdrawiamy

 

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

Edytowane przez klaja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, konkurencja musi być zdrowa....

Poza tym Hobby wykupił Fendta i musimy dbać o siebie

Jest nas czterech. Podziału nie było.

Dziękujemy za korzystanie z naszej oferty. Aktualnie mamy szafki firmy Brunner w promocyjnych cenach dodatkowo zapraszamy też do zapoznania sie z nowymi przyczepami firmy Hobby. Posiadamy kilka na stanie.

 

Pozdrawiamy

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

 

Witamy

 

Dobry pomysł z tym konkursem. Prezencik zawsze się znajdzie, tylko musimy pomyśleć nad zadaniem konkursowym...

 

Pozdrawiamy

 

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

 

A może by tak jakieś spotkanie w okolicy Waszych Firm, połączone z jakąś zabawą i konkursami... :hmm: A, i wbrew pozorom, w okolicy jest co zwiedzać.... Tylko, że to wszystko będzie na kilometr zalatywać promocją a to się chyba trochę kłóci z naszą zasadą bezinteresowności...  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie antycypował - domniemywam, iż Kol. tokyo mniemał de facto o przyczepach nowych, a nie tej na 2014-ty :hmm:

otóż to, pytam się czy widzicie takie droższe nowe przyczepy na polskich drogach? bo ja jak napotykam takie, to zazwyczaj należą do naszych zachodnich sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to, pytam się czy widzicie takie droższe nowe przyczepy na polskich drogach? bo ja jak napotykam takie, to zazwyczaj należą do naszych zachodnich sąsiadów.

 

Kilka razy się zdarzyło, gdzieś w CRO ale szczerze mówiąc (mam nadzieję, że nikogo tym stwierdzeniem nie urażę ) na odległość czułem, że że chemii nie będzie

i, że to jednak ludzie z innej bajki  :niewiem:

 

Mój były szef zafundował sobie kilka lat temu takiego kampera, że musiał iść na rozszerzenie uprawnień do prawa jazdy. Za kamperem ciągnął przyczepkę z wielkim pontonem.... I jak potem z takim pogadasz na kempingu??? O czym????  

 

Że już nie wspomnę o tym, że tacy ludzie za sam wygląd zestawu podbijają ceny kempingów....  :niewiem:

 bo ja jak napotykam takie, to zazwyczaj należą do naszych zachodnich sąsiadów.

 

I niestety, z zachodnimi sąsiadami jakoś łatwiej nawiązać kontakt, piwko wypić czy coś.... nawet jak mają najnowszy model Hobby, czy Fendta czy co innego :) I zawsze podbiegną pomóc ustawić naszą dwudziestoletnią budkę :) Mam nadzieję, że rozumiecie i czujecie co mam na myśli, bo to takie trochę ulotne odczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jakieś spotkanie w okolicy Waszych Firm, połączone z jakąś zabawą i konkursami... :hmm: A, i wbrew pozorom, w okolicy jest co zwiedzać.... Tylko, że to wszystko będzie na kilometr zalatywać promocją a to się chyba trochę kłóci z naszą zasadą bezinteresowności...  :miga:

Witamy

 

nad dniem otwartych drzwi myślimy, lecz musi to jeszcze poczekać. 

Odnośnie bezinteresowności to myślę że ta zakładka została stworzona dla firm, które się chcą ogłaszać. 

Proszę o pomysł na konkurs świąteczny.... prezent już jest.... :-)

 

Pozdrawiamy

 

Zespół 

Klaja - Bracia Świat Caravaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie bezinteresowności to myślę że ta zakładka została stworzona dla firm, które się chcą ogłaszać. 

 

 

Nie miałem na myśli tej zakładki tylko ewentualnego spotkania. Zakładka jest OK :) I dobrze że jest :) A na otwarte drzwi chętnie się wybiorę :)

 

 

Proszę o pomysł na konkurs świąteczny.... prezent już jest.... :-)

 

Może coś ze znajomości marek. Np. umiejętność rozpoznania cepy po jakimś charakterystycznym szczególe, elemencie wyposażenia, detalu.... tylko chyba musiałby to dotyczyć budek na przekroju ostatnich 20 lat, bo na nowych to chyba mało kto się zna  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas czterech. Podziału nie było.

 

No tak, ale Pan Jeremiasz (w moim odczuciu) jest tak trochę mniej widoczny. Nawet na stronie swojej firmy, gdyby nie nazwisko, które pojawia się zaledwie jeden raz w zakładce "kontakt" i jeden odnośnik "Oferta Bieruń", to trudno by było wpaść na powiązania z "Braćmi Klaja Ś.C" lub "Center-Camp". Jak napisałem, to tylko moje odczucia. :hmm:

Dobry pomysł z tym konkursem. Prezencik zawsze się znajdzie, tylko musimy pomyśleć nad zadaniem konkursowym...

 

Pozdrawiamy

 

Klaja-Bracia

Świat Caravaningu

 

Mała podpowiedź i nie dotycząca samego zadania, a raczej strony technicznej. Czas trwania musi być odpowiednio długi, aby szanse miały osoby, które rzadziej logują się na forum, a specyfika zadania powinna uwzględniać zróżnicowanie wśród forumowiczów (różny wiek, zawód, zainteresowania itd.), innymi słowy, musi być to "coś", co zapewni każdemu porównywalny stopień trudności.

Wymyślenie takiego zadania nie jest łatwe, ale możliwe, dlatego z niecierpliwością czekam na pierwsze informacje.

IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozgrzewało się głowy jak wyprodukować.

Potem rozgrzewało się głowy jak sprzedać.

Dziś przegrzewa się szare komórki jak zrobić promocję, a z braku pomysłów przewala się tworzenie pomysłów na potencjalnych klientów i wybiera się te najkorzystniejsze.

.

Proponuję tak: 10-100budek w promocji. Wśród nich wybrańcy najdroższych opcji wyposażenia, którzy wezmą udział w losowaniu extra nagrody.

Ta nagroda swoją zjawiskowością, jedynością, niepowtarzalnością to np. Przedsionek extra, albo druga budka gratis na doczepkę do pierwszej jakby komu mało, albo... (wymyślunek)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.