Skocz do zawartości

Pokrowce na zimę PROMOCYJNE CENY Rabat 10%


klaja

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, 

 

na początku pragniemy się przywitać i zaprosić Państwa do współpracy. 

My jako firma Klaja-Bracia Świat Caravaningu będziemy się starali rzetelnie i obiektywnie odpowiadać na Państwa pytania. 

 

Na początek pragniemy zaoferować Państwu pokrowce na zimę firmy Eurotrail. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie  http://sklep.klaja.pl/pl/searchquery/pokrowce/1/phot/5?url=pokrowce

Forumowicze otrzymają od nas 10% rabatu.

 

Z wyrazami szacunku

 

Zespół

 

Świat Caravaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam firmę Klaja-Bracia Świat Caravaningu.Widzę,że nasze rozmowy przyniosły efekt w postaci 10 % rabatu dla forumowiczów w przypadku pokrowców ,czekamy również na rabaty przy kupnie innych przedmiotów :)

Widziałem osobiście będąc ostatnio w tej firmie dwie przyczepy zakryte tymi pokrowcami   i muszę przyznać ,że pokrowce te wyglądały elegancko, a materiał w dotyku był konkretny i jakościowo ponoć bardzo dobry.Jeden z pokrowców rozpinany był nawet w trzech miejscach zamkiem,co ułatwia dostęp do wnętrza przyczepy.

Pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po obnizce cena u braci Klaja dosyc wysoka.

Ja swoj pokrowiec kupilem na allegro (nie bede nikogo promowal) za pół tej ceny. Jakosciowo z wygladu taki sam,  rowniez jest rozsuwany, ma worek do spakowania go spowrotem i wyglada tak:

 

Tec w pokrowcu 1

 

Troche mnie te opadające "czoło" nie pasuje, brakuje tych paskow z przodu, ale obecnie zastosowalem dodatkowy pasek, ktory to dociska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet po obnizce cena u braci Klaja dosyc wysoka.

Ja swoj pokrowiec kupilem na allegro (nie bede nikogo promowal) za pół tej ceny. Jakosciowo z wygladu taki sam,  rowniez jest rozsuwany, ma worek do spakowania go spowrotem i wyglada tak:

 

 

 

Troche mnie te opadające "czoło" nie pasuje, brakuje tych paskow z przodu, ale obecnie zastosowalem dodatkowy pasek, ktory to dociska.

 

Witam, 

 

znamy te pokrowce....

zapraszam do nas na firmę z pana pokrowcem i wtedy porówna Pan jak i zauważy że nie jest to to samo! 

Materiał jest całkiem inny... oczywiście krój tez...

 

Z wyrazami szacunku

 

Zespół

Świat Caravaningu

 

Witam,

 

proszę o podpowiedź jak dodawać zdjęcia do postów?

 

Z góry dziekuję

 

Z wyrazami szacunku

 

Zespół

Świat Caravaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

 

Nawet po obnizce cena u braci Klaja dosyc wysoka.

Ja swoj pokrowiec kupilem na allegro (nie bede nikogo promowal) za pół tej ceny. Jakosciowo z wygladu taki sam,  rowniez jest rozsuwany, ma worek do spakowania go spowrotem i wyglada tak:

 

 

 

Troche mnie te opadające "czoło" nie pasuje, brakuje tych paskow z przodu, ale obecnie zastosowalem dodatkowy pasek, ktory to dociska.

 

Witaj, możesz powiedzieć jak spisał się pokrowiec po zimowaniu przyczepy?

Zakupiłem swoją pierwszą i wiesz jak jest - dbałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zima idzie, śniegiem w czwartek straszą a tu taka cisza w kwestii pokrowców ???

 

Własnie rozglądałem się trochę po budkach w komisach i widziałem taką, do której pokrowiec się przykleił.... :look:  nie wróżę łatwego usunięcia śladów.... Widać pięknie całą fakturę, jak był ułożony, gdzie były szwy itp..... Zraziłem się totalnie do pokrowca....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie rozglądałem się trochę po budkach w komisach i widziałem taką, do której pokrowiec się przykleił.... :look:  nie wróżę łatwego usunięcia śladów.... Widać pięknie całą fakturę, jak był ułożony, gdzie były szwy itp..... Zraziłem się totalnie do pokrowca....  :oslabiony:

Witam  ja kupiłem pokrowiec w juli dedykowany do przyczep kempingowych  za ok 500 zł rok w 2013 zdjąłem kominek i nakryłem na zimę  a efekt ,przyczepa czysta ,sucha a szyby bez rysek.Kochani nie nakrywajcie plandekami budowlanymi za50 zł okna i lakier zorane że tylko płakac (mam nauczkę z angielką)Wtym roku też nakryłem i śpię spokojnie że ma suchutko .Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie również intensywnie zaczynam się szykować do zimy a z hali chyba nic nie wyjdzie więc jakąś alternatywę potrzebuję. Zeszłą końcówkę zimy stała pod gołym ale jakoś mi jej jednak żal :) Nawet zastanawiam się czy ją ruszać z parkingu pod domem w jakieś tańsze miejsce ale znowu wyjazdy na odśnieżanie...

 

W kwestii przyklejenia pokrowca raczej myślę że to mocno odosobniony przypadek albo pokrowiec był bardzo już stary...

 

Telefonowałem dziś do Bierunia i podobno w przyszłym tygodniu powinni mieć nową dostawę... koszt na taką do 5,5 metra około 700pln  za 4 warstwowy- ktoś ma takowy?? Jakieś opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.