Skocz do zawartości

II Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu w piątek zjechało się nas kilka załóg i nie było żadnych problemów.

Pytam bo to było rok temu , a dziś może być inaczej.  

Nie ma sensu zamartwiać Mariusza takimi szczegółami , wszak ma o wiele więcej na głowie.

Podejrzewam , że będzie wiele załóg chcący przyjechać w piątek po pracy więc najlepiej było by aby kolega GFIZYK :blagac:zbadał co gdzie i jak .

Oszczędzi to ks . Mariuszowi czasu , a my będziemy mieć czarno na białym .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odpowiedź brzmi:

"Można przyjechać wcześniej i można zostać do poniedziałku. To jest parking. Przy takim pobycie opłata do ustalenia z parkingowym przy wjeździe." czyli wedle uznania "co łaska" dodatkowo za parking. W końcu - niewielka różnica ;-)

Ja będę w piątek do południa na 100%, no chyba, że coś się nieprzewidzianego wydarzy. Kamperek już pod domem. Czeka na przygotowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu głównego organizatora, przekazuję garść ogłoszeń pielgrzymkowych:

1. Przy wjeździe na parking (główny wjazd) opłacamy pobyt - ofiara 20zł (jak w roku ubiegłym) - niezależnie kiedy kto przyjedzie (można złożyć większą, zwłaszcza osoby przyjeżdżające w piątek wieczorem lub pozostające do poniedziałku). W sektorze F do naszej dyspozycji woda. WC przy Domu Pielgrzyma.
2. Proszę o wydrukowanie sobie w domu regulaminu/karty zgłoszenia i wypełnioną kartę oddajemy po przyjeździe w Biurze Zlotu (mój BoXerek), tam też otrzymujemy chusty. Powinno to ułatwić przyjmowanie zgłoszeń. W Biurze Zlotu, po zameldowaniu się, otrzymujemy także pamiątkowe naklejki i... niespodziankę msn-wink.gif Za pamiątki dobrowolna ofiara do skarbonki.
Niestety koszt produkcji chust i ich mniejsza ilość spowodowały, że cena chusty dużej = 8zł, chusta mała = 7zł. Płatne przy odbiorze.
Karta/regulamin do pobrania ze strony: http://pielgrzymka.razemwdrodze.com/
3. Chusta to nasz "identyfikator", będę prosił ochronę, by podczas naszej nieobecności na parkingu (jak będziemy w Klasztorze) mieli oczy szeroko otwarte zwłaszcza na osoby bez chust. W czasie pielgrzymki promujemy swoje kluby/fora przez m.in. strój klubowy, ale proszę, byśmy poruszali się w chustach - to nasz znak rozpoznawczy. Można indywidualnie zrobić sobie identyfikatory z imieniem/nickiem/nazwą klubu smile.gif
4. W związku z uwagami Kolegów nt możliwości kradzieży, zostawianie przedmiotów na zewnątrz kamperów/przyczep nie jest wskazane (dotyczy to również gaśnic poruszonych w regulaminie, więc ten punkt zostawiam dobrowolnej decyzji).
5. Proszę Kolegów z poszczególnych Klubów o pomoc przy ustawianiu przyczep i kamperów. Zajmujemy sektor D, E i F.
6. Spotykamy się w sobotę na Mszy św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 14.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu, a zaraz po Mszy św. ok. 15.00 udajemy się na Wały na Drogę Krzyżową. Potem czas wolny i wspólne zakończenie dnia Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 w Kaplicy MB.
W niedzielę Msza św. o 9.30, a bezpośrednio po niej poświęcenie kamperów i przyczep na parkingu. Pielgrzymkę kończymy o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia w Bazylice (obok Kaplicy MB). Zwiedzanie Jasnej Góry w czasie wolnym (sobota, niedziela) indywidualne.
7. Wszelkie problemy, pytania, kontakt do mnie w Biurze Zlotu.

Do zobaczenia na Jasnej Górze.
Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że na zapisy już za późno ale wcześniej nie wiedziałem jak z pracą będzie temu miejsc nie chciałem blokować i zamówień na chusty składać -ale na dniach się dowiedziałem,że będziemy mogli z Wami w Częstochowie się w tym roku spotkać - więc do miłego:) polo63 skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem kolegę nie należącego do żadnej grupy forumowej ( początkujący niebawem zawita na naszym forum ) w uczestniczeniu na pielgrzymce i w jego imieniu proszę o dopisanie do listy uczestników .

Marek-przyczepa - 2 dorosłe- może dzieciak?-KRAKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia pielgrzymkowe (aktualizacja 5.04.2014):

Otrzymaliśmy zaproszenie-ofertę od p. Aleksandry Kopacz z Parku Miniatur Sakralnych w Częstochowie. Oferta znajduje się pod tym linkiem: http://pielgrzymka.razemwdrodze.com/ofe ... yh2013.pdf

Witam,
W związku z Pielgrzymką Karawaningową na Jasną Górę w dn 12-13. 04 br Park Miniatur Sakralnych Złota Góra przy tej okazji serdecznie zaprasza tegorocznych uczestników pielgrzymki do odwiedzenia miniatur najpiękniejszych świątyń chrześcijańskich oraz najwyższej na świecie figury Ojca Świętego Jana Pawła II .

W załączniku wysyłam naszą ofertę.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy, w celu zarezerwowania najdogodniejszej dla Państwa godziny zwiedzania.

z wyrazami szacunku,
Aleksandra Kopacz
Tel. 691-015-022
a.kopacz@zlotagora.com

Park Miniatur Sakralnych Złota Góra
ul. Złota Częstochowa
http://www.zlotagora.com

Wstęp dla uczestników pielgrzymki - 10zł/os (zamiast 13,50zł). Przy kasie należy okazać chustę pielgrzymkową lub podać nick z listy zgłoszeniowej.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nie wiem czy przyjadę jutro pełna załogą ale bankowo będę z synem ,żona mi się rozchorowała-decyzja zapadnie jutro :(

Na domiar złego dzisiaj  gość wbił się w mój prawidłowo zaparkowany holownik-uszkodzony mam błotnik,tylny pas,gniazdo wtyczki,a on ma rozbity cały przód w VW Passacie-ma złamana na pół przednia maskę ,łącznie z lampą i chłodnicami i klimą.

Nie zmienia to jednak faktu,ze tym holownikiem przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.