Skocz do zawartości

Brytyjczycy podbijaja Polske


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

... a tak poważnie, to faktycznie, trochę budujemy. Niewielka część jest naprawdę w standardzie Europejskim i serce rośnie na taki widok :bravo: , ale cała reszta (ta większa) ... :pad:
Strach pomyśleć, a i popatrzeć za jakiś czas też będzie przykro.

To może być tak, jak z tymi autostradami, gdzie za podkład użyto pokruszone klozety.

Najlepsze jest to, że po kilka razy za to wszystko płacimy, również jeżdżąc po tych nowych drogach.
Aby nie być gołosłownym.

Oto świeży MOP przy S7 w/g standardów "Europejskich" ???, łącznie z WC w tymże standardzie i pozostałym zapleczem w postaci dwóch śmietników. :look:

 

post-8228-0-97804700-1385657294_thumb.jpg

 

post-8228-0-90978700-1385657296_thumb.jpg

 

post-8228-0-73681300-1385657297_thumb.jpg

A że dodatkowo, jak już ktoś napisał: "Polska to dziki kraj" - co by to nie oznaczało, pokażę, jak wyglądały stoliki i ławeczki ustawione w ilości "aż" kilku sztuk :skromny:

 

post-8228-0-50215800-1385657298_thumb.jpg

Celowo użyłem czasu przeszłego, ponieważ "Polska, to dziki kraj". Obecnie wyglądają tak:

 

post-8228-0-80011100-1385657293_thumb.jpg

Jest wiele uroczych miejsc w naszym kraju, ale często baza turystyczna jest w stanie .... totalnego rozkładu - dosłownie.

 

post-8228-0-61615300-1385657444_thumb.jpg

Opóźnień z dziesięcioleci nie uda się nadrobić w kilka lat i to przy wiadomym podejściu do wielu spraw. Utrwalonych nawyków w społeczeństwie (tych negatywnych) również trudno się pozbyć w jednej chwili.

Jednym zdaniem: nie ważne, że chcą przyjeżdżać, ważne, aby chcieli wracać !

 

:hmm:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos jeszcze MOP przy autostradach. Miałem kilka razy okazję wracać późno do domu. Wracając np. od strony zachodniej - całą drogę jedzie się autostradą - a jakże - już dawno oddaną. A jakże, już są MOP'y. Jednak jadąc po godzinie np. 23:00, jak jesteś zmęczony - spróbuj znaleźć miejsce do zaparkowania. Wiem, na zachodzie też jest ciężko. Ale ciężko oznacza, że trzeba przejechać może z 3 parkingi i w końcu coś się znajdzie. U nas zdarzyło mi się zatrzymać na poszczególnych parkingach i tak skokami dojechać do domu. Bo tylko wjechałem na parking, postałem na pasie przejazdowym i pojechałem dalej. Jest po prostu za mało takich miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach też są lepsze i gorsze kempingi wiec nie generalizujmy a i te gorsze kosztują czasami więcej niż niektóre nasze lepsze.

Stare przysłowie pszczół mówi "cudze chwalicie swego nie znacie" :D

Dobrze, że u nas są również kempingi o niższym standardzie a co za tym idzie i niższej cenie bo nie wszyscy mogą sobie pozwolić na te wypasione i drogie.

Oby nie było na odwrót - wysoka cena i niski standard. Na to też jest rada - trzeba je omijać szerokim łukiem a wtedy albo padną albo podniosą standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.