Skocz do zawartości

Brytyjczycy podbijaja Polske


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, obawiam się, że gdy przyjadą zestawami pow. 3,5 T, to równie szybko odjadą. Poza tym, większość naszej bazy kempingowej, parkingowej itd., oraz podejście do turysty tkwi jeszcze w jakichś zamierzchłych czasach.  :hmm:

 

Jest to zupełnie odwrotne do tego, czym dysponujemy do zaprezentowania (w sensie zabytków, ciekawych miejsc, przyrody, zróżnicowanego krajobrazu i wielu, naprawdę wielu innych rzeczy).

Niestety, nie potrafimy tych walorów wykorzystać.

IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, obawiam się, że gdy przyjadą zestawami pow. 3,5 T, to równie szybko odjadą. Poza tym, większość naszej bazy kempingowej, parkingowej itd., oraz podejście do turysty tkwi jeszcze w jakichś zamierzchłych czasach.  :hmm:

 

Jest to zupełnie odwrotne do tego, czym dysponujemy do zaprezentowania (w sensie zabytków, ciekawych miejsc, przyrody, zróżnicowanego krajobrazu i wielu, naprawdę wielu innych rzeczy).

Niestety, nie potrafimy tych walorów wykorzystać.

IMHO

nie marudź :nono:- tylko zrób coś z tym :]  :]  

fajnie, że przyjeżdżają i zostawiają u nas kasę.

Polska nadrabia stracony czas - przynajmniej u mnie w regionie :skromny:

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie na Dolnym Śląsku jakieś ekscesy się dzieją ale tam przecież sami  (przyjezdni)  :] :] :] :] . Im więcej turystów z zagranic do naszego PIKNEGO kraju zagląda, to większa szansa dla nas ,że podniesie się standard na kempingach. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie na Dolnym Śląsku jakieś ekscesy się dzieją ale tam przecież sami  (przyjezdni)  :] :] :] :] . Im więcej turystów z zagranic do naszego PIKNEGO kraju zagląda, to większa szansa dla nas ,że podniesie się standard na kempingach. :yay:

 

Podniesie się, ale cena która i tak jest już wysoka :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesie się, ale cena która i tak jest już wysoka :blagac:

 

Jak my turyści chcemy standardu europejskiego :D to i właściciel kemp. chce europejskich cen :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... przyznałbym rację, gdyby ta dążność była dwustronna. Niestety często widzę, że dążność jest tylko do europejskich cen, już standardy to raczej dalekowschodnie są w modzie. A dopilnowanie takiego drobiazgu jak cisza nocna na naszych kempingach najczęściej kończy się rozmową "jak się nie podoba, to przecież nie trzeba na tym kempingu zostawać" :( Ech, jakoś tak pewnie źle nastawiony jestem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... przyznałbym rację, gdyby ta dążność była dwustronna. Niestety często widzę, że dążność jest tylko do europejskich cen, już standardy to raczej dalekowschodnie są w modzie. A dopilnowanie takiego drobiazgu jak cisza nocna na naszych kempingach najczęściej kończy się rozmową "jak się nie podoba, to przecież nie trzeba na tym kempingu zostawać" :( Ech, jakoś tak pewnie źle nastawiony jestem :(

 

Dokładnie o to mi chodzi. Jak płacę mało, to nie wymagam. Płacę dużo, mają być wodotryski, a nie lewatywa. Cena powinna być wyznacznikiem standardu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mamy krótki sezon. Ale nie idźmy tą drogą :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że przyjeżdżają tylko nie wiem jak nas odbiorą  bo Polska to dziki kraj

Pewno lubią dzikie miejsca tak jak ja :)

.

Edit.

Ponadto Misiek, poznaj miejsca gdzie ew. mógłbyś się wybrać :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie raczej nie wybiore w europe z cepka moze na.stare lata ale namiot nie wykluczony po za tym ceny jakie podali hmm chcial bym by byly realne ale niestety zreszta sami zobaczycie jak dodam reszte artykulu bo to tylko polowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak to wszystko pięknie na fotografiach w gazecie wygląda....aż się chce jechać.... a potem na żywo taki zonk  :look: jak np. na opisywanym przeze mnie kempingu Pod Krokwią...  :look: No i wstyd.... może lepiej na razie niech jeżdżą.... Z drugiej strony, może dzięki temu, oprócz ceny wzrośnie również standard kempingów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału,pomału zmienia się wszystko w naszym kraju i idzie ku lepszemu :]

Nie od razu Warszawę zbudowali :ee:

Na zachodzie też są lepsze i gorsze kempingi-wszystko uzależnione jest od ceny :hmm: 

We Włoszech w Lido di Jesolo spałem 1 noc pod namiotem -ogrodzenia zero ,chyba 2 natryski po 2 Euro na żetony i 2 WC-za namiot w maju 13 Euro za wszystkich,a 20 E cała przyczepa lub kamper +osoby.

W Asyżu na kempingu tez szału nie było-spaliśmy w takim wielkim  zielonym namiocie ,w środku łóżka polowe wejście do środka przez takie drewniane,starodawne drzwi-czas się im zatrzymał .Przyjechaliśmy w nocy z Rzymu przez góry to co grymasił będę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudź :nono:- tylko zrób coś z tym :]  :]  

fajnie, że przyjeżdżają i zostawiają u nas kasę.

Polska nadrabia stracony czas - przynajmniej u mnie w regionie :skromny:

IMHO

 

3-City, to bardzo specyficzne miejsce, w pewnym sensie wyjątkowe, ale dlaczego myślisz w tak małej skali ("przynajmniej u mnie w regionie") :niewiem:

Wystarcza Ci, że pojawiają się tylko w kilku miejscach Polski, zamiast wszędzie ?

Tak, wszędzie, bo w każdym miejscu mamy coś ciekawego do zaoferowania - teoretycznie, bo jak już pisałem, często pozostałe sprawy, które temu powinny towarzyszyć, po prostu nie istnieją. Dlatego nie bądź egoistą i zrób coś z tym również, aby nie tylko Twój region był odwiedzany :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.