Jump to content

zakup przyczepy - dość sprecyzowane potrzeby

gianti
 Share

Recommended Posts

Witam

Posiadam dość sprecyzowane potrzeby co do przyczepy ale z powodu ilości ofert (zdjęć w internecie) ciężko jest znaleść w krótkim czasie listę modeli które spełniają te kryteria (może uda się wam pomóc mi w wyborze modelu.

potrzeby :

przyczepa ma przez najbliższe 2-3 lata być miejscem spędzania całego lata na działce (podczas budowy domu) - dla 3 osobowej rodziny. Więc potrzebuję :

- pomieszczenia sypialnego oddzielonego od "salonu" (aby rodzice nie przeszkadzali dziecku spać

- dość spora łazienka/ubikacja z prysznicem/brodzikiem

- możliwość łatwego doprowadzenia stałego podłączenia wody

- możliwość łatwego wyprowadzenia nieczystości (poprzez rurę do szamba)

- oczywiście ogrzewanie gazowe oraz ciepła woda.

a dodatkowo po tych 2-3 latach będziemy tą przyczepę ciągać samochodem na letnie wypady i zapewne kierowcy nie będą posiadać innej kategorii niż "B".

kwota do wydania : chciałbym się zmieścić w 15 tyś zł z przyzwoitym przedsionkiem.

co polecacie (producent/model) oraz jakie komisy do których warto się udać polecacie (centralna polska)

Cześć.

Myślę, że znajdziesz coś na pewno w tej cenie.

Z przyczepami nie jest tak jak z samochodami, tzn. ten najlepszy a ten średni, itp.

Liczy się stan i czy jest szczelna. Na ogół, większość instalacji wewnętrznych jest tych samych

producentów.

Myślę, że powinieneś szukać 5.5 metrowej, w jednej osi. Tylko jak będziesz kupował, to bardzo

dokładnie obejrzyj i powąchaj, no i przedsionek rozłóż, nie kupuj go w " worku ", bo potem zawsze czegoś brakuje.

W okolicach Puław jest wiele komisów z tym sprzętem.

Resztę doczytaj na forum, jest tego dużo.

Pozdrawiam, Jacek.

No, ta by się chyba nadała, firma dobra i wielkość też.

J.

No, ta by się chyba nadała, firma dobra i wielkość też.

J.

Mam dwóch kolegów którzy od czasu do czasu ściągają różne ciekawe pojazdy z zachodu . Najlepiej wybrać sie osobiście i wybrać co Ci potrzebne ! Zadzwoń lub wyślij mejla ! Koledzy to : jeden z moich kierowników , a drugi to pracownik . Fuszery nie ma ! Po telefonie podam Ci namiary i dalej musisz sie dogadywać ! Za ta cene w Holandii kupisz bajeczkę !