Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

My w tym roku mamy w planach rejon Trzęsacz,Niechorze,Pogorzelica. Zna ktoś może jakieś fajne pola kempingowe w tych rejonach? Był ktoś może rok temu ? Jak z wejściem do morza ? piasek czy kamienie. W tamtym roku byliśmy w Rowach, miasteczko bardzo pozytywne, plaża fajna ale właśnie z kamieniami przy wejściu do wody i to dla nas z małymi dziećmi duży minus. Rowy ogólnie na plus. A minus jeszcze za to że kupienie ryby jakoś dziwnie było utrudnione.

Po odpoczynku i zwiedzeniu wszystkiego w rejonie Trzęsacz, Niechorze, Pogorzelica ruszamy na trochę do Ustronia Morskiego czyli Pod-brzozami. A później to hhhhmmmmmmm któż to wie.

Mrzeżyno ul. Trzebiatowska 24. Byłem w tamtym roku. 20 km do Pogorzelicy. Ładne sanitariaty, ciepła woda (2 pln za 4 min), boisko, kort tenisowy, spokój i kulturka.  

W tym roku wracam tam na dłuższy pobyt a teraz na majówkę do Międzyzdrojów na Polną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Kontynuacja tematu kol. Stico sprzed roku :)

Zacznę od siebie.

 

Obowiązkowo wybrzeże w dowolnym miejscu, byleby nie tam gdzie tłoczno.

Tak myślę o...

cytuję Kolegę z CT:

"Camping w placówce Urzędu Morskiego - Dąbkowice... Cisza, spokój, prawie dzika plaża za wydmą, po drugiej stronie jezioro, całkiem sympatycznie, załoga 2+1+1 - 45 zł.

Minusy - do jakiejkolwiek cywilizacji (na miejscu jedna kawiarnia i jedna smażalnia) 5 km przez las do Dąbków."

I to jest to co mnie kręci i zapewne odwiedzę to miejsce.

 

 

Jak ktoś szuka względnego spokoju, bliskości morza i intymności a do tego całkiem fajnej ceny/doba to polecam miejsce w którym byłem:

 

attachicon.gifSDC10308.JPG

Kemping polecił mi Kolega z CT bo sam tam tuż przede mną był.

Zająłem miejscówkę przy samej furtce - własne zejście na plażę więc obcy się tu nie kręcili.

 

 

a tuż za furtką aż zachęcało...

attachicon.gifSDC10315.JPG

Podaj dokładne namiary na to pole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.