Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

my kiedyś byliśmy w Białogórze i chyba też tam się wybierzemy w tym roku. Chyba, że znajdziemy inne ciekawe miejsce. spokojne, przyjazne dzieciom, bez głośnych imprez do rana, z nie zatłoczoną plażą, będę jechał z półrocznym niemowlakiem. A i psy żeby były tolerowane.

Jeżeli chodzi o ciszę i spokój to Białogórę polecam w sierpniu. Jedyny minus to pewne oddalenie od plaży ( 15 minutowy spacerek deptakiem ).

Ale w końcu to wakacje nie ma się gdzie spieszyć. Od paru lat tam zaglądam i jest super.

Przy głównym zejściu na plażę jest wprawdzie zakaz wejścia z psami ( oczywiście totalnie ignorowany ) niemniej już następne zejścia w prawo czy lewo

są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i my w tym roku skierujemy się do Białogóry najpewniej przełom lipca i sierpnia. na polu widziałem nowofundlanda i jakieś pomniejsze czworonogi to nasz berneńczyk nikomu nie będzie przeszkadzał a samo pole wspominam bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i my w tym roku skierujemy się do Białogóry najpewniej przełom lipca i sierpnia. na polu widziałem nowofundlanda i jakieś pomniejsze czworonogi to nasz berneńczyk nikomu nie będzie przeszkadzał a samo pole wspominam bardzo pozytywnie.

Uwaga ! Knieja została zlikwidowana teraz jest tam tylko  parking. Ale są oczywiście inne   ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku mamy w planach rejon Trzęsacz,Niechorze,Pogorzelica. Zna ktoś może jakieś fajne pola kempingowe w tych rejonach? Był ktoś może rok temu ? Jak z wejściem do morza ? piasek czy kamienie. W tamtym roku byliśmy w Rowach, miasteczko bardzo pozytywne, plaża fajna ale właśnie z kamieniami przy wejściu do wody i to dla nas z małymi dziećmi duży minus. Rowy ogólnie na plus. A minus jeszcze za to że kupienie ryby jakoś dziwnie było utrudnione.

Po odpoczynku i zwiedzeniu wszystkiego w rejonie Trzęsacz, Niechorze, Pogorzelica ruszamy na trochę do Ustronia Morskiego czyli Pod-brzozami. A później to hhhhmmmmmmm któż to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Niechorze,Pogorzelica. Zna ktoś może jakieś fajne pola kempingowe w tych rejonach?

...

 

Polecam kompleks Martin w Niechorzu. Byłem tam 2009/10/11

Kemping mają dosyć duży ale wpuszczają tylko kilka przyczep/kamperów. Nikt nikomu na głowę nie włazi. Plac zabaw, trochę cienia, zdrowa trawa i dobre ceny.

Bardzo blisko plaży - można bez uciążliwości kręcić się kemping-plaża-kemping-plaża.

Piasek jak mąka.

Czysto i wszędzie blisko.

Tutaj masz w realu:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca chcę podpowiedziec ze jest takie miejsce w Jarosławcu u panów harcerzy z łodzi

gdzie  mozna swietnie wypoczywac- moze administrator napiszę cos więcej bo mi łzy klawiaturę zalewają ze muszę zdradzic takie mejsce.Ale super druh irek przygarnie wszystkich chętnych którzy mają minimalne wymogi za minimalną cenę co dzisiaj nalezy do :thank: rzadkosci.Jednym luksusem tego miejsca  jest nasza przyczepa lub namiot bo jezeli nawet tego nie masz to za rozsądną cenę druh irek ci udostępni

 niech  nam zyję druh irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca chcę podpowiedziec ze jest takie miejsce w Jarosławcu u panów harcerzy z łodzi

gdzie  mozna swietnie wypoczywac- moze administrator napiszę cos więcej bo mi łzy klawiaturę zalewają ze muszę zdradzic takie mejsce.Ale super druh irek przygarnie wszystkich chętnych którzy mają minimalne wymogi za minimalną cenę co dzisiaj nalezy do :thank: rzadkosci.Jednym luksusem tego miejsca  jest nasza przyczepa lub namiot bo jezeli nawet tego nie masz to za rozsądną cenę druh irek ci udostępni

 niech  nam zyję druh irek

Weź się w garść i nie rycz (chłopaki nie płaczą). Jak Admin nie ma czasu to kto "coś więcej" napisze? Dorzuć jeszcze co kolwiek. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca chcę podpowiedziec ze jest takie miejsce w Jarosławcu u panów harcerzy z łodzi

...

 niech  nam zyję druh irek

Im bardziej prymitywnie tym bardziej mnie to kręci.

.

Niech żyje!!!

.

.

.

.

.

Eee, noooo... a zapodasz jakiś namiar... ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem coś takiego

http://www.slawno.zhp.pl/Jaroslawiec.html

Ciekawe czy to właśnie o to chodziło?

coś nie ma nic na stronie o cepkach. moze to tylko na zorganizowane obozy?

o indywidualnych za wiele nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej prymitywnie tym bardziej mnie to kręci.

.

Niech żyje!!!

.

.

.

.

.

Eee, noooo... a zapodasz jakiś namiar... ? ;)

Gosc na naszym portalu ma nick SUPERDRUCH i tam mozna dowiedziec się o szczegółach letnich akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.